Wybrane słowo kluczowe: mercedes klasa v

menadzerfloty.pl [TEST] Mercedes klasy V – Luksus do potęgi V

Na rynku jest wiele aut, które zapewniają bardzo wysoki komfort. Jednak tylko jeden oferuje luksus oraz przestrzeń do wygodnej podróży czy organizowania mobilnej konferencji. Mowa o Mercedesie Klasy V. Niemiecka marka od dawna w swojej ofercie ma luksusowego vana do zadań specjalnych. Poprzednie generacje Vito/Viano dzielnie trwały na rynku przez 14 lat. Jednak w świecie motoryzacji taki okres jest wręcz przepaścią. Dlatego przyszedł czas na nowy model.

przejdź do artykułu » data: 14.02.2017

testowany model: Mercedes klasy V

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v

namasce.pl Mercedes-Benz V 250 d Exclusive – Tak bym chciał, Klasę V….

Ważni ludzie nie wożą. Ważni ludzie są wożeni. Czym? Większość odpowie, że najlepiej limuzyną. Otóż… nie zawsze musi tak być. Mercedes-Benz pokazał bowiem Klasę V, która w topowej odmianie oferuje niemal tyle samo luksusu, co „eSka”. Zapraszam na test!

przejdź do artykułu » data: 03.11.2016

testowany model: Mercedes-Benz V 250 d Exclusive

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v

autokult.pl Mercedes-Benz Klasy V250d AMG Line - test vana biznesowego

Tak jak hatchback hatchbackowi nierówny, bo na rynku nie brakuje propozycji budżetowych, jak i bogato wyposażonego premium, tak i w przypadku vanów do dyspozycji jest wiele rozwiązań. Jeśli na jednym biegunie mamy proste, ale przestronne samochody, które mają po prostu przewozić dużo osób i nie oferować wiele ponad samą przestrzeń, to po przeciwnej stronie, dla najbardziej wymagających znajdziemy Mercedesa Klasy V.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2016

testowany model: Mercedes-Benz Klasy V250d AMG Line

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v

superauto24.se.pl TEST Volkswagen Multivan T6 Generation Six 2.0 BiTDI 4Motion vs. Mercedes-Benz V250 Bluetec Avantgarde: władcy przestrzeni

Wszelkie odmiany Volkswagena serii T obrosły już prawdziwą legendą. Popularne Transportery niezależnie od generacji niestrudzenie jeżdżą po naszych drogach, osobowe Caravelle wożą całe zastępy robotników, a najbardziej luksusowe Multivany dzielnie służą VIP-om. Najnowsza i zarazem 6 już generacja tego popularnego Volkswagena w oldschoolowej wersji Generation Six z impetem wjechała na nasz redakcyjny parking. Wjechała i niemalże z marszu stanęła oko w oko z konkurencyjnym Mercedesem klasy V. Mercedesem, który zupełnie nowym modelem zamyka rozdział zwany Viano.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2016

testowany model: Volkswagen Multivan T6 Generation Six 2.0 BiTDI 4Motion, Mercedes-Benz V250 Bluetec Avantgarde

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v, volkswagen, volkswagen multivan

motocollection.pl Test – Mercedes-Benz V250 BlueTEC

Nawet jeśli najprawdopodobniej skorzystalibyście z Mercedesa V250 BlueTEC raz, może dwa razy do roku, to jednak mimo wszystko wręcz pożądalibyście go we własnym garażu. Żaden inny van nie dostarczy Wam tak fantastycznego połączenia luksusu i rewelacyjnego klimatu podczas wspólnych wojaży.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2016

testowany model: Mercedes-Benz V250 BlueTEC

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v

autokult.pl Mercedes-Benz Avantgarde V250 d - test, opinia, spalanie, cena

Gdy zwykły van już nie wystarcza do przewozu osób, pora przejść na wyższy poziom i wybrać coś z gamy samochodów użytkowych. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z komfortu czy dobrego wyposażenia. Można wybrać odpowiednią wersję właściwego modelu i mamy prawdziwie rodzinny pojazd - supervana, który równie dobrze może służyć jako biznesowa salonka lub po prostu mobilne biuro. Jedną z takich możliwości daje oczywiście Mercedes. Oferuje ją od niedawna w postaci Klasy V, zbudowanej na bazie modelu Vito.

przejdź do artykułu » data: 17.01.2016

testowany model: Mercedes-Benz Avantgarde V250 d

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v

autowizja.pl Business Class

Podczas odświeżania całej gamy modelowej Mercedes nie skupił się wyłącznie na osobowych samochodach. Na warsztat wziął też busa, model Viano, którego nową generację zaprezentował w 2014. Zmieniło się wszystko począwszy od nazwy, która teraz dobitnie mówi, że nie mamy do czynienia z autem do przewozu robotników: Mercedes Klasa V.

przejdź do artykułu » data: 03.01.2016

testowany model: Mercedes-Benz klasa V 250 Bluetec

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v

40ton.net Mercedes-Benz V250 – test 40ton.net – szczytowe osiągnięcie w zakresie projektowania aut użytkowych

Pytanie „czy Mercedes-Benz Klasy V jest dobrym samochodem?” to pytanie retoryczne, a słowo „klasa” pojawia się w nazwie następcy Viano nie bez powodu. Samochód ten stanowi naprawdę klasę samą w sobie, a ewentualne wady można znaleźć w nim tylko czepiając się szczegółów – może nie powinienem zaczynać testu takimi odważnymi stwierdzeniami, ale wierzcie mi, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Już tłumaczę Wam dlaczego…

przejdź do artykułu » data: 01.01.2016

testowany model: Mercedes-Benz V250

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: mercedes, mercedes klasa v