Wybrane słowo kluczowe: mini

trends.com.pl ZDANY EGZAMIN MINI COOPERA S

Mini odeszło od korzeni. Urosło, zostało wyoblone, ma karykaturalnie duże reflektory i jest dostępne w pięciodrzwiowej wersji, która zatraciła charakterystyczne proporcje. Brzmi fatalnie? Owszem. Ale tylko do czasu zajęcia miejsca za kierownicą…

przejdź do artykułu » data: 27.01.2019

testowany model: MINI COOPER S

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: mini

namasce.pl MINI Cabrio Cooper S – Biżuteria na czterech kołach

W tym roku mieliśmy świetną pogodę od początku wiosny. Wysokie temperatury (z małymi wyjątkami) dotrwały aż do października. Posiadacze kabrioletów mogli więc częściej składać dachy i cieszyć się wiatrem we włosach. Właśnie w tym miejscu warto dodać, że auta tego typu są coraz częstszym widokiem na naszych drogach. I bardzo dobrze, bo w motoryzacji liczy się także koloryt! Jednym z najbardziej barwnych reprezentantów tej grupy jest MINI Cabrio. Los chciał, by w moje ręce trafiła wersja Cooper S.

przejdź do artykułu » data: 22.10.2018

testowany model: MINI Cabrio Cooper S

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mini

carsmag.pl TEST - MINI JOHN COOPER WORKS 2018

Takie mamy czasy, że nawet ludzie którzy śledzą na bieżąco sytuację na rynku motoryzacyjnym powoli gubią się już w ilości liftingów różnych modeli. Problem w tym, że samochody po modyfikacjach prawie nie różnią się wizualnie od starszych wersji a przeszczepia się im tylko nowe technologie z dziedziny elektroniki. Czyli rzeczy na których opracowanie zabrakło czasu przed premierą, albo zwyczajnie nikt ich jeszcze wtedy nie wymyślił. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku odświeżonego niedawno MINI John Cooper Works.

przejdź do artykułu » data: 04.10.2018

testowany model: MINI JOHN COOPER WORKS 2018

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: mini

trends.com.pl TEST MINI COUNTRYMAN COOPER S ALL4 (F60): PODWÓJNA DAWKA STERYDÓW

Gdy testowaliśmy poprzednika, model R60, doszliśmy do wniosku, że to Mini na sterydach. Można więc powiedzieć, że F60 Countryman dostał podwójną dawkę sterydów. Auto zdecydowanie urosło, stając się największym wyprodukowanym Mini w historii. Jest aż o 20 cm dłuższe i o 3 cm szersze, a rozstaw osi zwiększył się o 7,5 cm.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2018

testowany model: MINI COUNTRYMAN COOPER S ALL4 (F60)

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: mini

wyborkierowcow.pl Miejskie GTI – Mini JCW, Renault Clio RS, Toyota Yaris GRMN i Volkswagen Polo GTI

Pojedynek na charaktery, frajdę z jazdy i sekundy. Naprzeciw siebie stają cztery miejskie samochody GTI, spośród których dwa to całkowite nowości. Który się okaże lepszy? Doświadczone Mini John Cooper Works i Renault Clio RS Trophy czy Toyota Yaris GRMN i Volkswagen Polo GTI? Czas na odpowiedź!

przejdź do artykułu » data: 01.09.2018

testowany model: Mini JCW, Renault Clio RS, Toyota Yaris GRMN, Volkswagen Polo GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: mini, renault, renault clio, toyota, toyota yaris, volkswagen, volkswagen polo

trends.com.pl TEST MINI CABRIO JOHN COOPER WORKS – COŚ NA WAKACJE

Wakacje to wspaniały czas. Piękna pogoda, dużo wolnego czasu, atmosfera beztroski i zabawy sprzyjają nawiązywaniu romansów, które miewają różny przebieg i konsekwencje. Czasami zostają po nich dobre wspomnienia, czasami złamane serce, a czasem przeradzają się w trwałą relację na resztę życia. Oto, jak zakończyła się moja wakacyjna przygoda z Mini Cabrio John Cooper Works.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2018

testowany model: MINI CABRIO JOHN COOPER WORKS

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: mini