Wybrane słowo kluczowe: mitsubishi canter

40ton.net Jak jeździ się całkowicie elektryczną ciężarówką – relacja z pierwszych jazd 7,5-tonowym Fuso eCanter

Od ubiegłego tygodnia cztery niemieckie firmy mogą pochwalić się nowymi ciężarówkami o napędzie elektrycznym. Są to Dachser, DB Schenker, DHL oraz Rhenus, które jako pierwsze w Europie wprowadziły do swoich flot 7,5-tonowe Fuso eCanter. A że wydarzenie to na skalę światową, koncern Daimler urządził z tej okazji oficjalną prezentację, dającą mi możliwość pokierowania elektrycznym Fuso na ulicach Berlina.

przejdź do artykułu » data: 20.12.2017

testowany model: mitsubishi Fuso eCanter

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi canter

40ton.net Fuso Canter 9C18 na trasy międzynarodowe- test 40ton.net – między interesem firmy a kierowcy

Fuso Canterem jeździłem już dwukrotnie, za każdym razem z tymi samymi wnioskami. Japońska ciężarówka doskonale sprawdzała się w mieście, była wyjątkowo zwrotna, ekonomiczna w gęstym ruchu i nie brakowało jej dynamiki. Jednocześnie podkreślałem jednak, że za bardzo nie wyobrażam sobie jazdy tym pojazdem na dłuższych czasach. Aż tu nagle polski importer tego pojazdu, czyli Mercedes-Benz Polska, zaproponował mi realizację właśnie takiego wyobrażenia.

przejdź do artykułu » data: 22.02.2017

testowany model: mitsubishi Fuso Canter 9C18

kategoria: samochody osobowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi canter

40ton.net Fuso Canter EcoHybrid – test 40ton.net – czy hybrydowa ciężarówka da się lubić od pierwszego spotkania?

Choć cały czas traktuje się je z pewnym przymrużeniem oka, elektryczne samochody osobowe coraz częściej pojawiają się i w mediach, i na targach motoryzacyjnych, i po prostu na drogach. Co więcej, jeśli chodzi o pojazdy hybrydowe, czyli łączące napęd elektryczny ze spalinowym, to okazały się one nie tylko ekonomiczną alternatywą dla diesli, ale także ofertą coraz częściej kojarzoną z bezawaryjnością. Jak natomiast napęd hybrydowy sprawdza się w przypadku samochodów ciężarowych?

przejdź do artykułu » data: 08.07.2016

testowany model: Fuso Canter EcoHybrid

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi canter

40ton.net Fuso Canter 9C18 Duonic – test 40ton.net – ciekawostki i rzeczy nietypowe w japońskiej ciężarówce

Pozwolę sobie zacząć od bardzo konkretnego stwierdzenia – Fuso Canter 9C18 Duonic było chyba najbardziej specyficznym samochodem jakim miałem w życiu możliwość jeździć. I nie mówię tego w żaden sposób pejoratywnie, czy ze złośliwością. Wręcz przeciwnie – okazała się to być ciężarówka po prostu nietypowa i to zarówno pod względem wad, jak i niepodważalnych zalet. Dlatego też ten test będzie takim zestawieniem ciekawostek na temat tego pojazdu, które chyba najlepiej oddadzą jego charakter.

przejdź do artykułu » data: 08.02.2015

testowany model: Fuso Canter 9C18 Duonic

kategoria: samochody użytkowe serwis: 40ton.net
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi canter

kmh24.pl Mitsubishi Fuso Canter 3C15 - Na małe prawo jazdy

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda największe auto, którym można legalnie jeździć używając prawa jazdy kategorii B? My tak. Dlatego postanowiliśmy to sprawdzić. Nasz wybór padł na Mitsubishi Fuso Canter 3C15. Na pewno nie przypuszczalibyście, że „małe prawo jazdy”, które uprawnia do kierowania pojazdem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg, pozwoli Wam na kierowanie tak dużą ciężarówką.

przejdź do artykułu » data: 01.04.2009

testowany model: Mitsubishi Fuso Canter 3C15

kategoria: samochody użytkowe serwis: kmh24.pl
słowa kluczowe: dostawczy, mitsubishi, mitsubishi canter