Wybrane słowo kluczowe: mitsubishi pajero

oautach.pl TEST | Mitsubishi Pajero 3.2 Adventure 190KM – bohater z dzieciństwa

Być może to rajdowy duch zwycięstw w Rajdzie Paryż – Dakar (tak kiedyś ta impreza rozpoczynała się pod Wieżą Eiffla i kończyła na Czarnym Lądzie), być może to ta zwalista sylwetka, która sprawiała, że nie miałem wątpliwości kto jest prawdziwym królem szos. W każdym razie było w nim coś co sprawiało, że Pajero od zawsze zajmował wyjątkowe miejsce w moim motoryzacyjnym sercu. W końcu po wielu latach spotkałem się oko w oko z moim motoryzacyjnym idolem i sprawdziłem czy jest tak wspaniały jak o nim zawsze myślałem.

przejdź do artykułu » data: 08.08.2017

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 Adventure 190KM

kategoria: samochody osobowe serwis: oautach.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

autogaleria.pl Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Instyle Adventure | TEST: Waga ciężka

Przed Wami prawdziwy weteran szos i bezdroży – kto z Was nie słyszał nigdy o Mitsubishi Pajero? Choć samochód ten nie ma tak długiej historii jak Nissan Patrol, czy Toyota Land Cruiser, zdążył już odznaczyć swoje piętno na licznych trasach terenowych całego świata. Czas sprawdzić, jak japoński dinozaur radzi sobie w świecie tabletów, ekologii… i pozorów.

przejdź do artykułu » data: 21.07.2017

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Instyle Adventure

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

carburator.pl Mitsubishi Pajero – Test

Mógłbym wymienić na samym początku kilka wad Pajero, żeby mieć za sobą oczywistą część tekstu i odsiać osoby, które patrzą na ten samochód tak jak patrzy się na Golfa czy A4. W terenowym Mitsubishi liczą się zupełnie inne rzeczy. Stwierdzenie może i trywialne, ale niech posłuży za wstęp do testu. Naprawdę jest o czym pisać i w przypadku tego auta bynajmniej nie jest to spalanie czy prowadzenie na asfalcie.

przejdź do artykułu » data: 22.03.2017

testowany model: Mitsubishi Pajero

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

blog.pgd.pl Używane Mitsubishi Pajero Pinin – crossover z cechami terenówki

Pod koniec lat 90. Mitsubishi korzystające z renomy jaką niosła za sobą nazwa Pajero, chciało wypromować coś, co dopiero dziś mogłoby się cieszyć dużym powodzeniem. Mały crossover o zacięciu terenowym po 17 latach od premiery może nie tylko cieszyć oko, ale również dać to, czego oczekuje współczesna klientela. Autko można kupić za kilkanaście tysięcy złotych i okazuje się, że warto.

przejdź do artykułu » data: 11.01.2017

testowany model: Mitsubishi Pajero Pinin

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero, mitsubishi pajero używane, używane

strefakulturalnejjazdy.pl Dinozaur, prawdziwe auto terenowe, które zabierze Cię wszędzie tam, gdzie zechcesz, czyli test Mitsubishi Pajero Adventure 3.2 D

Prawdziwe ponieważ auto tego typu są wymierającymi dinozaurami, które zżerane są przez ich mniejsze odmiany typu suv, a ostatnio coraz częściej crossover czy choćby uterenowione kombi.

przejdź do artykułu » data: 14.11.2016

testowany model: Mitsubishi Pajero Adventure 3.2 DI-D AT

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

autowizja.pl Przygoda życia

Znacie to uczucie kiedy coś wam się przytrafiło złego i już myśleliście, że nic gorszego nie będzie, po czym dostajecie jeszcze większego kopa w dupę od życia? Cóż, my znamy bardzo dobrze, chociaż tym razem spotkało nas coś zupełnie odwrotnego podczas testu zmodyfikowanego Mitsubishi Pajero 3.2 DID.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2016

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

motopodprad.pl Mitsubishi Pajero 3.2 DID Instyle i bieszczadzkie wertepy – duet idealny!

Nie napiszę, że współczesne samochody nie mają już tego ducha i stylu, co jeszcze kilkanaście lat temu. Nie będę też wyśmiewał się z litrowych silników dodając, że „do litra to ja nie siadam”, „litr to może mieć karton mleka”, itd. Bo po co. O wiele ciekawiej jest przenieść się w jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce za kierownicą auta, które swoją prostotą i bezkompromisowością chwyta za serce. Ale nie jest to gad dla każdego!

przejdź do artykułu » data: 17.08.2016

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 DID Instyle

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

namasce.pl Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D AT Instyle – Dla bardzo odważnych…

W trudnych czasach, gdy byle SUV bywa nazywany „terenówką” aut zdolnych dojechać wszędzie jest już naprawdę niewiele. Tym głębszy więc ukłon dla Mitsubishi, że od 1982 roku (choć, jak twierdzą sam Japończycy, historia Pajero zaczyna się w 1972 roku) produkuje prawdziwą terenówkę. I wszystko wskazuje na to, że wkrótce ten zasłużony dla marki pojazd zostanie zastąpiony kolejną generacją (obecna, czyli czwarta jest w produkcji nieustannie od 2006 roku).

przejdź do artykułu » data: 27.05.2016

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D AT Instyle

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

menadzerfloty.pl [TEST] Mitsubishi Pajero 3.2 DID Instyle– wojownik ginącego gatunku

Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Dobrym tego przykładem jest mężczyzna czasów współczesnych, który jest jak francuski piesek. Z pewnością każdy spotkał się z widokiem chłopaka, który swoim ubiorem i postawą przypominał raczej drobną dziewczynę niż twardziela z krwi i kości. Ciasne rurki i stylowe koszulki wygrywają z typowym strojem prawdziwego macho, który brodę goli siekierą. Podobnie jest z prawdziwymi autami terenowymi.

przejdź do artykułu » data: 16.02.2016

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 DID Instyle

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero

moto.wp.pl Mitsubishi Pajero 3.2 D-ID: stworzony do zadań specjalnych

Pajero jest najstarszym modelem w aktualnej palecie Mitsubishi, ale jednocześnie najbardziej terenowym. To przedstawiciel wymierającego gatunku, o który coraz trudniej w lokalnych przedstawicielstwach sprzedaży wielu koncernów. Ma samonośną konstrukcję, niezależne zawieszenie każdego z kół i dodatki, dzięki którym dojedzie w niedostępne dla innych samochodów miejsca.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2016

testowany model: Mitsubishi Pajero 3.2 D-ID

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi pajero