Wybrane słowo kluczowe: moto guzzi california

scigacz.pl Moto Guzzi California 1400 - trochę inny cruiser [TEST]

Świat potężnych turystycznych cruiserów to nie tylko Ameryka i Japonia udająca Amerykę. Również Włosi mają swój parowóz, który od 47 lat jest doskonałą alternatywą dla zamorskich wzorców. Moto Guzzi California 1400 zapewnia wszystko, czego w tym segmencie potrzeba, lecz robi to w totalnie unikatowy sposób.

przejdź do artykułu » data: 23.08.2018

testowany model: Moto Guzzi California 1400

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: moto guzzi, moto guzzi california

strefatestow.pl Włoski chopper w amerykańskim stylu- Moto Guzzi California.

Dla wielu jest to mało znana marka, ale warto wspomnieć o tym, że firma Moto Guzzi jest jedną z najdłużej działających na rynku firm produkujących motocykle, działa od 1921 roku i ma na swoim koncie wiele ciekawych sprzętów, którym warto poświęcić trochę uwagi. Jednym z tych sprzętów jest właśnie Moto Guzzi California – chopper z włoskiej stajni, ale wykonany w iście amerykańskim stylu. I to właśnie za oceanem California ma największą rzeszę fanów i notuje świetne wyniki sprzedaży.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2015

testowany model: Moto Guzzi California

kategoria: motocykle serwis: strefatestow.pl
słowa kluczowe: moto guzzi, moto guzzi california

motocykl-online.pl Bój w hucie

Te trzy sprzęty - Harley-Davidson Softail Deluxe, Moto Guzzi California 1400 Custom oraz Victory Judge - łączą styl, napęd (potężne widlaki, mające w sumie 4,8 l pojemności) oraz potężna masa – każdy waży ponad 300 kg. Dzieli natomiast to, jak każdy z nich rozumie temat niespiesznych wypraw w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju.

przejdź do artykułu » data: 20.01.2014

testowany model: Harley-Davidson Softail Deluxe, Moto Guzzi California 1400 Custom, Victory Judge

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: harley-davidson, harley-davidson softail, moto guzzi, moto guzzi california, victory, victory judge

motogen.pl Moto Guzzi California 1400 – O krok od doskonałości

Historia modelu California ma ponad 40 lat, i nie da się ukryć, że motocykl od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie nie tylko motocyklistów, ale również osób z motocyklami mającymi niewiele wspólnego. Wielki, dostojny i bogato wyposażony przykuwał uwagę każdego, kto obok niego przechodził. Po ponad siedmiu latach California doczekała się następcy. Następcy jakże odmienionego, jeszcze większego, jeszcze bardziej wyrafinowanego, choć nadal zachowującego urok swoich poprzedników.

przejdź do artykułu » data: 04.10.2013

testowany model: Moto Guzzi California 1400

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: moto guzzi, moto guzzi california

motocykl-online.pl Test | Moto Guzzi California Vintage: Ciągnik siodłowy

Moto Guzzi California cieszy się popularnością od 35 lat. Po paru stylistycznych niewypałach, Włosi znowu mają w ofercie pełną przepychu Californię – wersję Vintage. Każdej zmianie biegu towarzyszy niemożliwy do pomylenia dźwięk w stylu „klong”. Nie unikniemy go, nawet jeżeli zadamy sobie dużo trudu. Klong. Część winy ponosi za to dźwignia zmiany biegów, z której pomocą trzeba bez wyczucia zapinać kolejny bieg, przy czym nie może się obejść bez oderwania całej stopy od wygodnej podłogi.

przejdź do artykułu » data: 25.05.2006

testowany model: Moto Guzzi California Vintage

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: moto guzzi, moto guzzi california