Wybrany serwis: moto-przestrzen.pl

moto-przestrzen.pl Seat Ibiza – hiszpański temperament?

W drugiej połowie zeszłego roku Hiszpanie zaprezentowali odświeżoną wersję popularnej Ibizy, która poza kosmetycznymi zmianami wprowadzała do oferty nowe jednostki napędowe. Poza tym największą i zarazem najciekawszą nowością są pakiety stylistyczne, które coraz częściej pojawiają się w ofertach koncernów motoryzacyjnych i umożliwiają jeszcze lepsze dostosowanie samochodu do osobistych preferencji. A dodatkowo są one ciekawymi zestawieniami kolorystycznymi ożywiającymi miejski samochód.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2017

testowany model: Seat Ibiza

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza

moto-przestrzen.pl Hyundai i20 – idealny dla początkujących

Hyundai jest jednym z najpopularniejszych producentów samochodów na naszym rynku motoryzacyjnym, dlatego nie ma się co dziwić, że druga generacja modelu i20 została zaprojektowana w Europie, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb europejskich klientów.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2017

testowany model: Hyundai i20

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i20

moto-przestrzen.pl Nissan Juke – brzydkie kaczątko

Nie ma na świecie liczącego się koncernu motoryzacyjnego, który nie miałby w swojej ofercie chociażby jednego miejskiego modelu, jednak zdecydowana większość z nich nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jest jednak samochód, który pomimo upłynięcia kilku lat od rozpoczęcia produkcji wciąż wzbudza silne emocje. Odważna stylistyka za którą jedni go kochają a inni nienawidzą zawsze odróżniała go od rywali. Przed testem należałem do tej drugiej grupy, ale czy kilka dni za kierownicą Juke zmieniło moje podejście do „Żuczka”?

przejdź do artykułu » data: 16.01.2017

testowany model: Nissan Juke

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan juke

moto-przestrzen.pl Ford Ranger Wildtrak – prawdziwy wojownik

Kilka lat temu pick-upy wyglądały jak toporne i niezaawansowane technologicznie pojazdy, jednak coraz bardziej wymagający klienci wymuszają na producentach zdecydowanie bardziej odważne podejście do projektowania tego typu samochodów. Wciąż znakomicie radzą sobie w najtrudniejszych warunkach, jednak poza tym są eleganckie i bogato wyposażone, dlatego coraz częściej porównuje się je z SUV-ami.

przejdź do artykułu » data: 11.01.2017

testowany model: Ford Ranger Wildtrak

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ford, ford ranger

moto-przestrzen.pl Ssangyong Tivoli – niespełnione nadzieje?

Od wielu lat Ssangyong kojarzony był z przestarzałymi technologicznie samochodami terenowymi, które skierowane były do dość wąskiej grupy docelowej, dlatego pomimo przeszło sześćdziesięcioletniej historii wciąż pozostaje niszową marką. W ostatnim czasie Koreańczycy zwrócili swoją uwagę na najdynamiczniej rozwijające się segmenty na rynku motoryzacyjnym i wprowadzili do oferty modele, które mogą zainteresować zdecydowanie szerszą grupę odbiorców.

przejdź do artykułu » data: 09.01.2017

testowany model: Ssangyong Tivoli

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong tivoli

moto-przestrzen.pl Renault Clio Grandtour GT Line – stwarza pozory

Piękne sportowe samochody budzą powszechny zachwyt na ulicach, jednak ich zakup wiąże się ze sporym wydatkiem oraz wyższymi kosztami eksploatacji. Renault Clio Grandtour z pakietem GT-Line to pewien kompromis pomiędzy zwykłym modelem a odmianą R.S., dlatego powinno wyróżniać się sportowym charakterem, ale jednocześnie jego użytkowanie nie powinno narażać kierowcy na spore wydatki. Tyle w teorii, a jak jest w rzeczywistości?

przejdź do artykułu » data: 20.11.2016

testowany model: Renault Clio Grandtour GT Line

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

moto-przestrzen.pl [Pierwsza jazda] Peugeot 3008

Jesteśmy już po polskiej prezentacji nowego Peugeota 3008 w czasie, której mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszym SUV-em francuskiego koncernu, a także odbyć nim pierwsze jazdy testowe. Peugeot wiąże z odświeżonym 3008 duże nadzieje. Jak spisywał się w czasie jazd testowych, które odbyły się w wymagających warunkach i jakie zrobił na nas wrażenie?

przejdź do artykułu » data: 17.11.2016

testowany model: Peugeot 3008

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 3008

moto-przestrzen.pl Mitsubishi Outlander 2.2 DiD – najlepszy wybór?

Po raz kolejny w moje ręce trafiła najnowsza generacja Mitsubishi Outlandera, która w zeszłym roku przeszła aż sto głębokich modyfikacji mających doprowadzić do umocnienia jej na rynku SUV-ów klasy średniej. Wcześniej miałem okazję testować wariant z silnikiem benzynowym oraz najlepiej sprzedającą się hybrydę typu plug-in w Europie. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie auta z jednostką wysokoprężną. Która z oferowanych przez Mitsubishi wersji jest najlepsza?

przejdź do artykułu » data: 11.11.2016

testowany model: Mitsubishi Outlander 2.2 DiD

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi outlander

moto-przestrzen.pl Skoda Rapid Spaceback Scoutline – totalnie przekombinowany

Zazwyczaj moi znajomi dziwią się dlaczego podobają mi się samochody z gamy modelowej Skody, ale szczerze mówiąc to przeważnie mam z nimi bardzo miłe wspomnienia. Niektórych może irytować, że w ich samochodach nie możemy poczuć się wyjątkowo, a zasiadając w ich wnętrzu nie znajdziemy jakiś nadzwyczajnych rozwiązań, bo najważniejsza jest tutaj ergonomia. Jest prosto, funkcjonalnie, przestronnie i właśnie dlatego wiele osób decyduje się na zakup Skody.

przejdź do artykułu » data: 08.11.2016

testowany model: Skoda Rapid Spaceback Scoutline

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda rapid

moto-przestrzen.pl Peugeot 208 – francuska rewolucja

Zakup nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie i dobrze wyposażonego samochodu zazwyczaj wiąże się ze sporym wydatkiem. Francuzi udowodnili, że chcąc mieć modne miejskie auto nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy, a najlepszym tego dowodem jest testowany przez nas Peugeot 208 Style+.

przejdź do artykułu » data: 07.11.2016

testowany model: Peugeot 208

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 208