Wybrany serwis: motocamil94.pl

motocamil94.pl Nissan NP300 Navara 2016 TEST #testujenowe

Piątek rano, większość osób myśli jak wcześniej wyjść z pracy i gdzie pójść wieczorem na drinka. U mnie poranek zaczął się dość wcześnie, bo 8 z minutami miałem odjazd PKP do naszej pięknej stolicy. Powodów mogło być wiele, ale u mnie był jeden konkretny. Rozpoczęcie sezonu z prasówkami. Pierwotnie moją podróż do Warszawy miał rozpocząć test długo wyczekiwanego przeze mnie Lexusa IS200t po lifcie. Ehhh… niestety tak się nie stało. Patrzę w kalendarz następny piątek Nissan NP300 Navara w wersji double cab.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2017

testowany model: Nissan NP300 Navara 2016

kategoria: samochody użytkowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan np300

motocamil94.pl BMW E30 na co dzień czy to ma sens?

Zakup samochodu na pewno do łatwych nie należy, szczególnie kiedy jesteśmy fanami 4 kółek i chcielibyśmy większość wyprodukowanych aut. Niestety powodem naszych rozterek pomiędzy wyborem konkretnego auta jest grubość naszego portfela i nie tylko… Cały czas dziwię się wielu osobą, że głównym kryterium wyboru jest rocznik, a co gorsza przebieg. Nie oszukujmy się, my Polacy wierzymy w Passaty B5 TDI z przebiegiem 180 tysięcy, nie róbmy już tego.

przejdź do artykułu » data: 12.04.2017

testowany model: BMW E30

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 3

motocamil94.pl Skoda Citigo 2016 TEST #testujenowe

Skoda Citigo 2016 samochód, który należy do trojaczków grupy VW. Jakiś czas temu miałem okazję pojeździć nowym VW UP! z silnikiem TSI, zaś niedawno na dłuższe testy trafiła do mnie Skoda Citigo po faceliftigu. Zmiany to przede wszystkim dodanie świateł LED do jazdy dziennej w standardzie oraz większe możliwości personalizacji o nowe dodatki.

przejdź do artykułu » data: 03.03.2017

testowany model: Skoda Citigo 2016

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

motocamil94.pl Renault Megane GT TEST #testujenowe

Mało jest dzisiaj aut po eko-regulacjach, które spotkają się z moim entuzjazmem. Na targach Motor Show 2016 w Poznaniu szczególną uwagę zwróciło na mnie Renault Megane GT w kolorze Iron Blue. Z jednej strony gadżeciarski, designerski i sportowy z drugiej strony kompakt z małym silnikiem i określanym przeze mnie mianem podrabiańca sportowych aut . Pomimo tego chciałem je sprawdzić, ponieważ auto swoim wyglądem wzbudziło u mnie pozytywne emocje.

przejdź do artykułu » data: 11.02.2017

testowany model: Renault Megane GT

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: renault, renault megane

motocamil94.pl BMW E38 740i, czyli auto w moim wieku

Każdy lubiący choć trochę samochody ma jakieś fanaberie, czy to marka, typ nadwozia, silnik, albo przyspieszenie powodują, że jest to auto pod twoje zboczone moto-preferencje. W moim przypadku są to auta segmentu F z lat 90., lecz jakbym miał wybrać właśnie tą jedyną padłoby na BMW E38. Warto dodać, że moje upodobania są mocno zmotywowane filmami i książkami na temat szeroko rozumianej mafii i gangsterki. BMW E38 jest uważane, również przeze mnie za koniec pewnej ery w historii marki.

przejdź do artykułu » data: 12.11.2016

testowany model: BMW E38 740i

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 7

motocamil94.pl Infinti Q50S Hybrid szybki test drive, czyli dużo pozytywnych emocji

Infiniti marka premium Nissana, której od 1989 roku celem jest podbój rynku amerykańskiego. Od jakiegoś czasu Infiniti gości również na starym kontynencie, a w Polsce przybywa salonów tej marki, co mnie bardzo cieszy. Dzięki uprzejmości Centrum Infiniti Poznań mogłem przejechać modelem Infiniti Q50S Hybrid.

przejdź do artykułu » data: 21.09.2016

testowany model: infiniti Q50S Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: infiniti, infiniti q50

motocamil94.pl Volkswagen Golf TSI prawie jak GTI

Volkswagen Golf – auto, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Świadczy chociażby o tym fakt, że model zajmuje podium pod względem najlepiej sprzedającego się auta wszechczasów. Od 1974 roku Golf doczekał się, aż siedmiu generacji. Stylistyka jak dla mnie jest nudna, ale to chyba dzięki stałym niezmiennym kształtom auto osiągnęło światowy sukces. Chociaż model, który chcę Wam pokazać nie jest sportowym GTI, który obchodzi w tym roku swoje 40-lecie i jest uważany za pierwszego hothatcha.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2016

testowany model: Volkswagen Golf TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: motocamil94.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf