Wybrany serwis: motosoul.pl

motosoul.pl RENAULT CLIO – ZASKAKUJE NIE TYLKO WYGLĄDEM.

80 tysięcy złotych. To i dużo i mało. Za podaną kwotę możemy kupić nie jedno auto popularnej w Polsce klasy kompakt. Szukając z uporem maniaka, może znajdziemy nawet jakiegoś przedstawiciela klasy średniej niższej. Z drugiej strony nie każdy potrzebuje taki duży samochód. Kwota 80 tysięcy złotych wystarczy też by kupić najnowszy model Renault Clio w najlepszej konfiguracji wyposażeniowej Intense. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że pod maską nie pracuje turbodoładowana benzyna, a mocny i oszczędny diesel. Prawda, że kusząca propozycja?

przejdź do artykułu » data: 26.04.2018

testowany model: RENAULT CLIO

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: renault, renault clio

motosoul.pl MITSUBISHI L200 – TYTAN CIĘŻKIEJ PRACY

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest być pracodawcą? Patrząc przez różowe okulary – mamy już wszystkie formalności za sobą, mamy nadany numer NIP i fizycznie założoną firmę. Następnie w zależności od planowanej wielkości naszej własnej działalności zatrudniamy pracowników, którzy tak naprawdę pracują na nasz zysk. Proste, prawda?

przejdź do artykułu » data: 29.12.2017

testowany model: MITSUBISHI L200

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi l200

motosoul.pl ABARTH 124 SPIDER – UKĄSZENIE SKORPIONA

Tegoroczne wakacje bardzo mnie zawiodły. Tym razem winy nie zrzucę na swojego pracodawcę, opóźniony urlop żony, czy inne kataklizmy. Wiele planów na naprawdę fajny wypoczynek pokrzyżowała mi pogoda. Ta w okresie urlopowym była iście nie wakacyjna. Dni, w których termometr wskazywał ponad 25 stopni można było policzyć na palcach jednej ręki. Dla mnie – osoby, która lubi niskie temperatury nie powinno to być problemem. Wrażenie chłodu potęgował deszcz, którego akurat w te wakacje nie brakowało. I tu nawet ja miałem problem.

przejdź do artykułu » data: 02.11.2017

testowany model: ABARTH 124 SPIDER

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat 124 spider

motosoul.pl SKODA FABIA – CZESKI POMYSŁ NA DOBRE AUTO MIEJSKIE

Od prezentacji pierwszej generacji Skody Fabii minęło już 17 lat. Był to początek 2000 roku i o prym w rankingach sprzedaży w Polsce walczyła właśnie Skoda Fabia z Fiatem Punto. Po kolejnych pięciu latach sytuacja nie uległa zmianie. O tytuł lidera sprzedaży segmentu B walczyły tym razem Skoda Fabia II i Fiat Grande Punto. Było to starcie niemieckiej technologii z włoską finezją. Warto wspomnieć, że Skoda w tej walce miała znaczną przewagę. Jej głównym atutem była mnogość wersji nadwoziowych.

przejdź do artykułu » data: 01.10.2017

testowany model: SKODA FABIA

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

motosoul.pl PEUGEOT TRAVELLER – NAZWA ZOBOWIĄZUJE

Peugeot Traveller to nowość w gamie francuskiego producenta. Pokazany w 2016 roku model stał się z miejsca mocnym graczem w gronie rodzinnych vanów. Sama nazwa – Traveller (z ang. podróżnik) zobowiązuje. Wakacyjny wypoczynek we Włoszech stał się więc doskonałą okazją do bliższego poznania.

przejdź do artykułu » data: 23.09.2017

testowany model: PEUGEOT TRAVELLER

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot traveller

motosoul.pl Mazda MX5 ND test

Jeden z najładniejszych samochodów ostatnich lat. Od pierwszych chwil czułem do niego miętę. W końcu trafił w moje ręce. Może trochę zbyt późno bo pogoda nie sprzyjała jeździe top down przez cały czas. Natomiast to właśnie w deszczowej scenerii ten samochód pokazał, że prawdziwe umiejętności za kierownicą zdobywa się za pomocą samochodów, które nie oszukują fizyki.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2016

testowany model: Mazda MX5 ND

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda mx-5

motosoul.pl Cupra raport #1

Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień… 7 000 km. W mieście i w trasie. Czas na podsumowanie wrażeń z jazdy moją Cuprą. Mam samochód spełniający wszystkie moje oczekiwania. Tak w skrócie można podsumować pierwszy okres spędzony za kierownicą Seata. Nowy samochód, skrojony na moją miarę (pełna specyfikacja w tym wpisie). Rodzinnie i sportowo jednocześnie. Jak było? Zapraszam na krótką opowieść.

przejdź do artykułu » data: 23.09.2016

testowany model: Seat Leon Cupra 290

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

motosoul.pl CUPRA TIME!

To jak fajnie jest mieć samochód wie każdy kto kiedykolwiek kupił lub dostał (tak tacy też chodzą po tej ziemi) samochód. Ale kupić samochód skonfigurowany dla siebie to sprawa wyjątkowa. W końcu sam zaprojektowałeś swój samochód.

przejdź do artykułu » data: 20.07.2016

testowany model: Seat Leon Cupra

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

motosoul.pl Test BMW 4 Gran Coupé

Pisanie o samochodach, które są po prostu takie oczekujesz jest najtrudniejsze. W przypadku samochodów pełnych wad możesz spokojnie wykazywać to jak bardzo twórcy pomylili się decydując na ich stworzenie. Podobnie w przypadku samochodów zbyt mocnych / słabych / brzydkich / nijakich, VANów / kabrioletów. Każdy z nich ma swoje przypadłości, które ułatwiają pisanie recenzji.

przejdź do artykułu » data: 04.10.2015

testowany model: BMW 4 Gran Coupé

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 4