Wybrane słowo kluczowe: nissan navara

forzamagazine.pl Wiernie sobie – NISSAN NAVARA / test + video

Japończycy nie są jedyni, którzy porzucili surowy charakter pickupa na rzecz cywilizowanego auta wielozadaniowego. Czym jeszcze Nissan Navara zasługuje na uwagę? Na łamach Forza Magazine mogliście czytać już o kilku pickupach. Z Mitsubishi L200 spotkamy się wkrótce ponownie, a Isuzu D-Max poznaliśmy ostatnio bardzo dobrze po raz kolejny (materiał za kilka tygodni) – co łączy te samochody?

przejdź do artykułu » data: 05.07.2017

testowany model: NISSAN NAVARA

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara

flota.com.pl Samochodowa waga ciężka: porównanie sześciu pick-upów

Mimo że europejska motoryzacja jest odmienna od tej amerykańskiej, to jednak obie łączy co najmniej jedna rzecz. To pick-upy. I chociaż nawet w tej grupie jest zasadnicza różnica wielkości, to takie auta zdobyły swoją rzeszę fanów na europejskim kontynencie. Dlatego też porównaliśmy sześciu konkurentów, którzy rywalizowali o miano najlepszego pick-upa.

przejdź do artykułu » data: 30.06.2017

testowany model: Fiat Fullback, Ford Ranger, Mitsubishi L200, Nissan Navara, Toyota Hilux, Volkswagen Amarok

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: fiat, fiat fullback, ford, ford ranger, mitsubishi, mitsubishi l200, nissan, nissan navara, toyota, toyota hilux, volkswagen, volkswagen amarok

menworld.pl Nissan Navara – praktyczny i wygodny pickup

Kiedyś pickupy kojarzone były przede wszystkim z roboczymi autami przemierzającymi amerykańskie bezdroża. Kupowali je przede wszystkim farmerzy, którzy potrzebowali narzędzia do pracy. Czasy się zmieniły, przeznaczenie pickupów także. Jak sprawdza się Nissan Navara w codziennym użytkowaniu? Zapraszam na test.

przejdź do artykułu » data: 23.06.2017

testowany model: Nissan Navara

kategoria: samochody użytkowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara

autogaleria.pl Nissan Navara NP300 2.3 dCi 190 Tekna 7AT: Nowa otoczka

W Polsce w ostatnich latach wyrósł mit luksusowego pickupa. Bajka ta jest wynikiem przepisów podatkowych, które przez pewien czas wyraźnie zachęcały do wyboru takiego auta. Większość oferowanych aut w tym segmencie to jednak klasyczne woły robocze, które pod płaszczykiem bogatego wyposażenia kryją klasycznego twardziela, gotowego do babrania się w błocie. Większość, bowiem w tym towarzystwie pojawiła się nowa Navara, która stara się nieco inaczej podejść do tematu “pickupa”.

przejdź do artykułu » data: 31.05.2017

testowany model: Nissan Navara NP300 2.3 dCi 190 Tekna 7AT

kategoria: samochody użytkowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara, nissan np300

motonauczyciel.pl Test Nissana Navara – kto jest królem?

Ostatnio w telewizji często jest prezentowana reklama pick up’a Toyoty, której zakończeniem są słowa… Nowe szaty króla. Czy aby na pewno chodzi o króla samochodów? Oto konkurencyjne królestwo Nissana Navara… Motoryzacja ulega obecnie tak dużym zmianom, że samochody sprzed piętnastu lat, w stosunku do aktualnych modeli, są prawie zabytkami technologicznymi. Jeżeli ktoś ma na ten temat wątpliwości, to przypominam, że Mercedes W 210 (okularnik) był w sprzedaży do roku 2003, a chyba nikt nie wątpi, że aktualny model Mercedesa klasy E to przeskok technologiczny.

przejdź do artykułu » data: 30.09.2016

testowany model: Nissan Navara

kategoria: samochody użytkowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara

flota.com.pl Nissan NP300 Navara - twardziel o miękkim zawieszeniu

Nissan Navara to jeden z najpopularniejszych pick-up`ów na polskich drogach. Klienci docenili ten samochód za dobre właściwości jezdne oraz możliwości terenowe. Jak mówią przedstawiciele marki, trzecia generacja modelu ma być jeszcze bardziej komfortowa, jak też waleczniejsza w trudnym terenie. Aby to sprawdzić wybraliśmy się w okolice Nowego Sącza.

przejdź do artykułu » data: 07.11.2015

testowany model: Nissan NP300 Navara

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara, nissan np300

superauto24.se.pl TEST Nissan NP300 Navara 2.3 dCi 190: pierwsza jazda nowym mułem roboczym

Nissan Navara to jeden z najpopularniejszych pick-upów na polskich drogach. Nie powinien więc dziwić fakt, że dla polskiego oddziału Nissana nowa generacja "muła roboczego" jest ważnym pionkiem w grze o pozycję na rynku wielozadaniowych półciężarówek. Czy kolejna generacja zdoła odnieść pożądany sukces? Na takie przekonanie miały wpłynąć pierwsze jazdy tym autem.

przejdź do artykułu » data: 27.10.2015

testowany model: Nissan NP300 Navara 2.3 dCi 190

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara, nissan np300

autokult.pl Nowy Nissan NP300 Navara (2015) 2.3 dCi 190 - test, opinia, spalanie, cena

Nissan Navara doczekał się niedawno trzeciej generacji, dwie poprzednie oferowano w 180 krajach świata i sprzedano w ponad 18 mln egzemplarzy. Na rynkach CEE w 2007 roku model ten osiągnął rekordowy udział sprzedaży pick-upów rzędu 40%, średnio na przestrzeni czasu wybierało go natomiast 29% klientów. Poprzednicy przygotowali więc całkiem niezły grunt pod nowy model.

przejdź do artykułu » data: 27.10.2015

testowany model: Nissan NP300 Navara (2015) 2.3 dCi 190

kategoria: samochody użytkowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan navara, nissan np300