Wybrane słowo kluczowe: peugeot citystar

skuterowo.com Peugeot CityStar 125 na kat. B – podsumowanie testu

Z Peugeotem City Star 125 spędziliśmy naprawdę miłe chwile. Skuter okazał się niesamowicie praktyczny w codziennej jeździe i nie było prawie żadnych elementów które byłyby denerwujące. Duży bagażnik sprawdzał się znakomicie podczas codziennych podróży , podobnie jak praktyczny schowek pod kierownicą.

przejdź do artykułu » data: 16.07.2015

testowany model: Peugeot CityStar 125

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: peugeot, peugeot citystar

skuterowo.com Peugeot City Star 125 na kat. B – wrażenia z jazdy

Nasze wrażenie po pierwszym dniu z Peugeotem CityStar 125, którym można jeździć na prawo jazdy B, było zaskakujące. Spodziewaliśmy się raczej ospałego, przerośniętego skutera, a dostaliśmy do testu pojazd wygodny i jednocześnie dość dynamiczny. Oczywiście po 125ccm w tym sporym jednośladzie nie ma co spodziewać się atomowych przyspieszeń.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2015

testowany model: Peugeot City Star 125

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: peugeot, peugeot citystar

swiatmotocykli.pl Peugeot Citystar 50 - stówa za kilogram

Jeżeli obliczymy, ile kosztuje kilogram markowego, drogiego skutera, to okaże się, że wśród najdroższych rollerów największa "pięćdziesiątka" Peugeota - Citystar - nie jest już taka droga. Pora zastanowić się, czy kosztowne jednoślady tej klasy mają jeszcze szanse w starciu z klasą 125. Citystar zajmuje szczyt drabiny cen skuterów klasy 50 ccm i jest jedną z największych i najcięższych "pięćdziesiątek". Gdy porównamy go do innych skuterów o podobnej cenie, to... są one droższe w przeliczeniu na kilogram masy pojazdu!

przejdź do artykułu » data: 20.05.2015

testowany model: Peugeot Citystar 50

kategoria: skutery serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot citystar

skuterowo.com Peugeot CityStar 50/125: Godny Następca

Peugeot CityStar w wersji 50 i 125 ccm to zupełnie nowa wersja testowanego już ElyStara, którego w nietypowy sposób testowaliśmy jakiś czas temu w Skuterowo.com Już wtedy Peugeot można powiedzieć, że zachwycał komfortem i jakością jednocześnie szokując ceną. Nasz nowy dwukołowy kumpel z ulicy musi udowodnić, że jest godny tytułu następcy.

przejdź do artykułu » data: 22.07.2014

testowany model: Peugeot CityStar 50/125

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: peugeot, peugeot citystar