Wybrane słowo kluczowe: porsche cayenne

autocentrum.pl Porsche Cayenne – technologiczna odnowa

SUV-y produkowane przez marki, które dotychczas kojarzyły się jedynie ze sportowymi modelami, to w obecnych czasach standard. Nikogo nie dziwią plany stworzenia podwyższonego samochodu z mocnym silnikiem z logo Lamborghini, Bentleya czy Maserati. Wiadomo też, jaka marka rozpoczęła ten początkowo krytykowany trend – mowa oczywiście o Porsche i modelu Cayenne, który na stałe zapisał się w historii motoryzacji. Jedni uwielbiają go za wszechstronność, sportowe osiągi (nie tylko aspiracje!) i DNA marki, które jest widoczne w wielu aspektach.

przejdź do artykułu » data: 18.10.2017

testowany model: Porsche Cayenne

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche cayenne

autocentrum.pl Porsche Cayenne GTS - praktyczny sportowiec

Porsche Cayenne GTS sprytnie udaje sportowca. Ma wyrazisty kolor, duże koła, cztery rury wydechowe i bardzo mocny silnik V6. Zupełnie jak samochód sportowy, tyle że sporo większy. Czy to nadal zabawa w naśladowanie, czy Cayenne naprawdę potrafi zamienić się w samochód sportowy?

przejdź do artykułu » data: 22.08.2017

testowany model: Porsche Cayenne GTS

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche cayenne

strefakulturalnejjazdy.pl JEDEN BLOGER MOTORYZACYJNY, JEDEN DZIEŃ, WIELE WRAŻEŃ, CZYLI WIELKIE TESTOWANIE AUTO TEST AUTO ROK 2017

Pierwsze wrażenia z jazdy takimi autami jak: Citroen C3, Honda Civic, MINI John Cooper Works, Opel Insignia, Peugeot 508GT, Porsche Cayenne, Porsche Macan, VW Golf R, Kia Optima, Land Rover Disovery. Nie są to pełne testy samochodów bowiem na to nie było czasu, ale fajnie tak jednego dnia pojeździć choćby chwilę wieloma autami by poczuć różnicę między poszczególnymi modelami czy markami.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2017

testowany model: Citroen C3, Honda Civic, MINI John Cooper Works, Opel Insignia, Peugeot 508GT, Porsche Cayenne, Porsche Macan, VW Golf R, Kia Optima, Land Rover Discovery

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c3, honda, honda civic, kia, kia optima, land rover, land rover discovery, mini, opel, opel insignia, peugeot, peugeot 508, porsche, porsche cayenne, porsche macan, volkswagen, volkswagen golf

moto.onet.pl Porsche Cayenne Diesel Platinum Edition – zasięg ponad wszystko | TEST

Zawieszenie, które pozwala na jazdę ciężkim SUV-em nawet ponad 250 km/h, a pod maską zaledwie 262-konny diesel V6 pozwalający jechać z prędkością maksymalną na poziomie 220 km/h. Komfort ten sam, z którym można obcować w mocniejszych wersjach Cayenne, ale osiągi stosunkowo skromne. Jest i zaleta napędu o niewielkich – jak na ten model – osiągach: auto nie pali przesadnie dużo, nie trzeba ciągle rozglądać się za stacją benzynową.

przejdź do artykułu » data: 14.06.2017

testowany model: Porsche Cayenne Diesel Platinum Edition

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche cayenne

v10.pl Porsche Cayenne Diesel S - Wymierający gatunek - nasz test

Niewiele już zostało na rynku SUV-ów z tak dużymi dieslami. Obecne trendy pokazują, że ten gatunek jest mocno zagrożony. W nowych modelach Porsche pojawiają się czterocylindrowe silniki benzynowe z turbodoładowaniem, więc to jedna z ostatnich okazji, aby doświadczyć potęgi wysokoprężnego V8 umieszczonego pod maską Cayenne.

przejdź do artykułu » data: 14.10.2016

testowany model: Porsche Cayenne Diesel S

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche cayenne

moto.pl Test Wideo | Porsche Cayenne | Trzy twarze niemieckiego SUV-a

Porsche Cayenne to SUV wyjątkowy. Zawdzięcza to swoim genom. Mało kto wie, że to auto o trzech twarzach. Porsche słynie z tworzenia aut, które zachowaniem na drodze naginają prawa fizyki. Cayenne nie jest pod tym względem wyjątkiem. Potężny, flagowy SUV pokonuje zakręty ze zwinnością charakteryzującą sportowe auta. W trasie pokazuje swoją drugą, łagodną naturę - 4.2-litrowy silnik Diesla potrafi zużyć 7-9 l oleju napędowego na 100 km. Trzecie oblicze objawia się po zjechaniu z utwardzonych dróg. Cayenne bez trudu pokonuje nawet błotniste dukty.

przejdź do artykułu » data: 28.06.2016

testowany model: Porsche Cayenne

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche cayenne

moto.wp.pl Porsche Cayenne Turbo S: sportowiec wagi ciężkiej

2310 kg masy własnej, 570 KM, cena przekraczająca milion złotych i osiągi zarezerwowane dla Audi RS4 oraz Mercedesa C AMG. Tak w skrócie można przedstawić Cayenne Turbo S. To najmocniejszy w historii SUV Porsche grający w jednej lidze z BMW X6 M. Wygląda niewinnie, ale na drodze sieje spustoszenie, będąc jednocześnie bardzo wygodnym samochodem na co dzień.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2016

testowany model: Porsche Cayenne Turbo S

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: porsche, porsche cayenne