Wybrane słowo kluczowe: renault captur

superauto24.se.pl TEST Renault Captur 1.2 TCe XMOD: dopasowany do oczekiwań

Renault Captur to typowy przedstawiciel modnych crossoverów segmentu B. Francuskie auto tak bardzo przypadło do gustu klientom, że jest najchętniej kupowanym samochodem w Europie w swojej klasie. W czym tkwi tajemnica jego sukcesu? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzie odświeżonej niedawno wersji XMOD z 1.2-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2017

testowany model: Renault Captur 1.2 TCe XMOD

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

superauto24.se.pl TEST Renault Captur Energy TCe 120 Initiale Paris

Unowocześniony design, poprawione wnętrze oraz elementy wyposażenia jakich dotąd nie było – to dzięki nim najlepiej sprzedający się crossover segmentu B w Europie jakim jest Renault Captur (215 670 egzemplarzy w 2016 r.), zamierza utrzymać pozycję lidera. Ale to nie wszystko. Francuzi przy okazji liftingu nieco zaszaleli i ubrali Captura w szatki z ometkowaniem Initiale Paris. O co chodzi?

przejdź do artykułu » data: 07.07.2017

testowany model: Renault Captur Energy TCe 120 Initiale Paris

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

strefakulturalnejjazdy.pl Dynamiczny, oszczędny, przestronny, czyli kompromis w wykonaniu Renault Captur Energy TCe 120 Night & Day

Renault Captur to auto, które seryjnie jest produkowane od 2013 roku. Mimo kilku lat bryła pojazdu wciąż jest świeża. Dobre wykończenie, wygodne zawieszenie i atrakcyjna cena sprawia, że ten crossover segmentu B jest popularny na naszych drogach.

przejdź do artykułu » data: 27.02.2017

testowany model: Renault Captur Energy TCe 120 Night & Day

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

namasce.pl Renault Captur Energy TCe 120 Night & Day – Modnie w mieście

Miejskie crossovery odgrywają coraz większą rolę na rynku motoryzacyjnym. Klienci doceniają ich niewielkie gabaryty i modne sylwetki. Jednym z najpoważniejszych graczy w tym segmencie jest Renault Captur. Tym razem w moje ręce wpadły kwity do egzemplarza z edycji Night & Day.

przejdź do artykułu » data: 31.01.2017

testowany model: Renault Captur Energy TCe 120 Night & Day

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

namasce.pl Renault Captur Energy dCi 110 Intens – Bo wygląd ma znaczenie…

Nie od dziś wiadomo, że kobiety wolą stylową torebkę z eleganckimi dodatkami zamiast czegoś, co przypomina worek na kilogram ziemniaków. To zdradza, że bardzo często wygląd ma większe znaczenie niż funkcjonalność. Bycie modnym to również ważny atrybut w świecie kobiecej motoryzacji. I w ten nurt idealnie wpisują się miejskie crossovery, których popularnym przedstawicielem jest Renault Captur.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2015

testowany model: Renault Captur Energy dCi 110 Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur

auto-strefa.pl Renault Captur 1.2 TCe 120 Intens

Rynek samochodów typu crossover rozwija się w zawrotnym tempie. Łączenie w jednym pojeździe wielu klas okazało się być rozwiązaniem wielce pożądanym. Producenci walczący o klientów na całym świecie zdają sobie z tego sprawę. Aby jednak pozyskać nowych klientów decydują się nie tylko na coraz śmielsze konstrukcje. Próbują również adresować samochody do poszczególnych grup odbiorców. Taką próbą jest również Renault Captur który został stworzony z myślą o kobietach. Sprawdźmy jak sprawdza się „damski” samochód w męskich rękach.

przejdź do artykułu » data: 29.10.2015

testowany model: Renault Captur 1.2 TCe 120 Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: renault, renault captur