Wybrane słowo kluczowe: renault twizy

motoryzacja.interia.pl ​RENAULT TWIZY. W DOWODZIE MA TAKI OPIS: "SAMOCHODOWY INNY"

Volkswagen XL1, KTM X-Bow... Tak, mieliśmy już okazję jeździć najróżniejszymi, dziwnymi wehikułami, ale ten z pewnością należał do wybitnie niebanalnych. Nawet sam producent określa wytwór wyobraźni swoich inżynierów i projektantów jako wyjątkowo nietypowy, pozbawiony właściwie jakiegokolwiek odpowiednika. "Swobodny elektron w świecie motoryzacji". Prowokacyjny, ekstrawagancki, rewolucyjny. W rubryce "rodzaj pojazdu" dowodu rejestracyjnego renault twizy widnieje adnotacja: "samochodowy inny". Oj, rzeczywiście inny...

przejdź do artykułu » data: 01.08.2018

testowany model: ​RENAULT TWIZY

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy

strefakulturalnejjazdy.pl NAJWIĘKSZY PRODUCENT BANANÓW, CZYLI TEST RENAULT TWIZY LIFE 80 N

Renault Twizy to miejskie, dwuosobowe auto elektryczne. Nie jest to jednak zwykłe auto, skuter czy choćby quad. Renault wypuszczając na rynek odważnie wyglądającego Twizy postanowił zrobić konkurencję właśnie skuterom, quadom czy innym pojazdom trójkołowym, które w zasadzie w naszym kraju także są mało popularne. W dowodzie rejestracyjnym w wierszu rodzaj pojazdu, Twizy`iego określono jako pojazd samochodowy inny. Oficjalnie jest to więc tzw. pojazd czterokołowy ciężki.

przejdź do artykułu » data: 05.06.2017

testowany model: RENAULT TWIZY LIFE 80 N

kategoria: samochody osobowe serwis: strefakulturalnejjazdy.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy

superauto24.se.pl TEST Renault Twizy Cargo: miastowy rozweselacz

Samochody hybrydowe oraz w pełni elektryczne stają się coraz częstszym widokiem na europejskich drogach. Również na polskich ulicach widok auta hybrydowego lub elektrycznego nie jest już wydarzeniem na miarę wizyty Baracka Obamy. Chyba, że w polu widzenia ukaże się Renault Twizy. To elektryczne wozidełko jest inne niż wszystko inne.

przejdź do artykułu » data: 13.08.2015

testowany model: Renault Twizy Cargo

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy

autokult.pl Renault Twizy - test, opinia, zużycie energii, cena

Pojazdy elektryczne to coraz mocniejsza konkurencja dla konwencjonalnych samochodów, przynajmniej w części krajów. Elektryki zawitały już do wielu klas, chociaż mimo tego, że mają służyć przede wszystkim do jazdy po mieście, nadal nie ma ich w segmencie A. Renault również nie interesowało się małymi mieszczuchami, zeszło jeszcze niżej tworząc konkurencję dla... jednośladów. Poznajcie Twizy.

przejdź do artykułu » data: 25.07.2015

testowany model: Renault Twizy

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy

motofilm.pl Renault Twizy Life 80 [TEST]

Nie ma kontroli trakcji, ABSu, radia, klimatyzacji. Nie ma nawet wspomagania kierownicy i dywaników. Nie jest to jednak ekstremalny samochód sportowy, w którym w ten sposób redukuje się masę. Auto, które trafiło w nasze ręce nie wygląda jak nic, co dotychczas widzieliście na ulicach. Wyrwany niczym z komiksu, sympatycznie wyglądający samochód to futurystyczna wizja Renault – model Twizy.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2014

testowany model: Renault Twizy Life 80

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy

autogaleria.pl Renault Twizy Life 80: Mobilny uśmiech

Przejeżdżasz koło przystanku - ludzie wyciągają telefony i robią zdjęcia. Wyprzedzasz kogoś na światłach - dogania cię i fotografuje, albo szerokim uśmiechem na twarzy akcentuje radość. Zatrzymujesz się - ludzie opuszczają szyby i zadają mnóstwo pytań. Lambo? Aston? Nie - Twizy.

przejdź do artykułu » data: 04.07.2014

testowany model: Renault Twizy Life 80

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy

moto-opinie.com TEST : Renault Twizy 80

Gdybym miał się zastanowić tak na szybko jakie auto otrzymać by przykuć jak najwięcej spojrzeń osób na ulicy i miałbym do wyboru : BMW I3, nowego Mercedesa S i Renault Twizy, bez dwóch zdań postawiłbym na tego ostatniego! Podczas 4 dni testów nie byłem w stanie zliczyć machających do mnie osób, uśmiechających się, zaczepiających na światłach z pytanie ” „co to jest?”, „czy to prototyp?” czy z bardziej wyrafinowanymi komentarzami, a raczej krótkimi stwierdzeniami „o k….”:)

przejdź do artykułu » data: 24.09.2013

testowany model: Renault Twizy 80

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-opinie.com
słowa kluczowe: renault, renault twizy

motofakty.pl Renault Twizy

W dobie rosnących cen paliw, zwiększonej świadomości proekologicznej i mody na samochody eko, gamę modeli francuskiego producenta uzupełniają samochody elektryczne - Kangoo Z.E, Fluence Z.E., Zoe Z.E. oraz Twizy - kosztujący na rynku francuskim ok. 7 700 euro.

przejdź do artykułu » data: 15.03.2013

testowany model: Renault Twizy

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: renault, renault twizy