Wybrane słowo kluczowe: romet

motocykl-online.pl Romet RCR 125: Gruby Bob

„125” wyglądająca jak pełnej krwi bobber? Romet RCR 125 udowadnia, że to możliwe. Gdy usłyszysz, jak gra silnik, masz dużą szansę nie zgadnąć jego pojemności. A jak jeździ ta „125”? RCR 125 – Romet zaprezentował to dzieło w połowie ubiegłego roku. Od razu, gdy bike zjechał z lawety pod redakcją, wszyscy jak na komendę pochwaliliśmy go. Na postoju prezentował się bowiem jako prawdziwy bobber i właściwie nic nie zdradzało, że jest to „125”. Pierwsze, na co zwróciliśmy uwagę, to tłuste opony i niska sylwetka z płaską kierownicą.

przejdź do artykułu » data: 10.08.2017

testowany model: Romet RCR 125

kategoria: samochody osobowe serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: romet, romet rcr

jednoslad.pl ROMET DIVISION 125 2017: JAK WYGLĄDA I JEŹDZI MOTOCYKL Z EURO 4 I CBS?

Słońce, wreszcie słońce. Od dwóch tygodni Romet Division 125 Euro 4 2017 czekał na swoją kolej. Jest to pierwszy w tym sezonie test maszyny, która spełnia już nowe wymagania unijne. Jest wtrysk i CBS. Divisiona miałem okazję testować przed bodaj dwoma laty. Wówczas konstrukcja była goniona gaźnikiem i posiadała zwykły układ hamulcowy. Przyznam Wam, że na wtrysku ten sprzęt zupełnie inaczej pracuje.

przejdź do artykułu » data: 17.05.2017

testowany model: ROMET DIVISION 125 2017

kategoria: motocykle serwis: jednoslad.pl
słowa kluczowe: romet, romet division

moto.wp.pl Romet Pony: motorynka jak sportowy motocykl

Mały Romet najpierw był marzeniem, a później tematem żartów. Dziś to coraz bardziej poszukiwany klasyk, który właśnie powrócił na rynek w postaci modelu Pony. Romet Pony wyglądem przypomina motocykl typu naked, rasową "sześćsetkę". Z przodu posiada nawet zawieszenie typu upside-down. Jednak jest to motorynka napędzana silnikiem o pojemności 49 cm3. Oznacza to, że maszyną tą mogą jeździć już nawet 14-latkowie, jeśli mają prawo jazdy kategorii AM lub posiadacze kategorii B, bez potrzeby uzyskiwania dodatkowych uprawnień. Cena Rometa Pony to 4499 zł.

przejdź do artykułu » data: 04.01.2017

testowany model: Romet Pony

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: romet, romet pony

scigacz.pl Romet SCMB 250 - we właściwym kierunku

Polskie marki mają się coraz lepiej. Trudno o lepszy na to dowód, niż właśnie Romet SCMB 250. Zaledwie kilka lat temu głównym orężem sprzedawców w salonach polskich marek była cena. Teraz na stole jest coraz więcej argumentów przemawiających za produktami chociażby Rometa. Czym kusi SCMB 250?

przejdź do artykułu » data: 07.11.2016

testowany model: Romet SCMB 250

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: romet, romet scmb