Wybrane słowo kluczowe: romet adv

scigacz.pl Romet ADV 400 - uniwersalne enduro w starym stylu [TEST VIDEO]

W dobie wielocylindrowych silników, aktywnych zawieszeń i rozbudowanej elektroniki, coraz ciężej o prosty i tani motocykl, który sprosta codziennym trudom i nie zawiedzie na wyjazdach w nieznane. Romet ADV 400 wypełnia tę lukę i jest jedną z ostatnich możliwości, by kupić fabrycznie nowy motocykl w klimacie niezniszczalnych enduro z lat 80 i 90.

przejdź do artykułu » data: 26.08.2018

testowany model: Romet ADV 400

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: romet, romet adv

motogen.pl Romet ADV 250 - turystyczna alternatywa

Ostatnimi czasy sprawdzaliśmy na profilu Facebookowym, jakie materiały generują najwięcej odsłon. Okazuje się, że filmy z wypadków motocyklowych oraz małymi kotkami (nie pytajcie, kto je tam umieścił). Chcielibyśmy zaprezentować Wam motocykl, który w realnym świecie wzbudza nie mniejsze zainteresowanie, a nie jest ani rozczłonkowanym motocyklistą, ani słodkim kotkiem – oto pierwszy, dostępny w naszym kraju, pojazd segmentu adventure, o pojemności ćwierć litra. Przedstawiamy Rometa ADV 250.

przejdź do artykułu » data: 15.06.2016

testowany model: Romet ADV 250

kategoria: motocykle serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: romet, romet adv

scigacz.pl Romet ADV 250 - kusi nie tylko ceną

Nasz rodzimy rynek motocykli klasy A2 zmierza w kierunku zachodnioeuropejskich trendów. Oznacza to, że nieduże pojazdy w oscylujące w okolicach 250cc pojemności skokowej będą coraz popularniejsze i będzie po nie sięgała coraz większa liczba klientów. Nic w tym dziwnego. Popularność maszyn tego segmentu ma swoje solidne podstawy. To właśnie tutaj dostajemy dwa kółka których relacja ceny do użyteczność jest najlepsza.

przejdź do artykułu » data: 07.05.2016

testowany model: Romet ADV 250

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: romet, romet adv

motocykl-online.pl Romet ADV 250 - made in Polska

Takiego zamieszania na naszej stronie i na Facebooku, jakie wywołał Romet ADV 250, do tej pory nie zrobił żaden bike. Zanim trafi do salonów, testujemy nowość nadchodzącego sezonu. Na widok nowego Rometa być może pod czaszką przebiegnie ci myśl: „Gdzie ja go widziałem?”. Otóż ten bike pod nazwą M1nsk TRX 300 jeździ za wschodnią granicą, a do ich sprowadzania przymierzają się Anglicy. Co więcej, w te motocykle została wyposażona białoruska policja, więc być może miałeś już szansę obejrzeć go z bliska.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2016

testowany model: Romet ADV 250

kategoria: motocykle serwis: motocykl-online.pl
słowa kluczowe: romet, romet adv

scigacz.pl Romet 2016 - mega test czterech nowych modeli!

Małopojemnościowy motocykl typu adventure. Miejski scrambler 125 z silnikiem V2. Neo-klasyk w wersji z bocznym koszem i w końcu cruiser z rzędową dwucylindrówką. Okej, miejmy to za sobą: wielu "prawdziwych" motocyklistów ma nieustanny problem z przyjęciem Rometa do panteonu pojazdów, którymi mogliby jeździć, głównie z powodu pochodzenia motocykli. Moje zasadnicze pytanie brzmi: i co z tego?

przejdź do artykułu » data: 02.10.2015

testowany model: Romet ADV250, Romet SCMB 250, Romet Classic 400, Romet RCR

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: romet, romet adv, romet classic, romet rcr, romet scmb

swiatmotocykli.pl Wielki test skuterów i motocykli 125 | Motocykle

Na razie zaprezentowaliśmy Wam skutery i maxiskutery. Przyszedł czas na konstrukcje dla bardziej ambitnych kierowców z prawem jazdy kat. B. Mowa o motocyklach. Zobaczcie, które sprzęty zrobiły na nas najlepsze wrażenie.

przejdź do artykułu » data: 14.07.2015

testowany model: yamaha mt-125, Suzuki Van Van, Honda CB125F, Junak RS 125, Rieju Marathon Pro, Romet Division 125, Romet ADV,

kategoria: motocykle serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: honda, honda cb125f, junak, junak rs 125, rieju, rieju marathon pro 125, romet, romet adv, romet division, suzuki, suzuki van van 125, yamaha, yamaha mt-125