Wybrane słowo kluczowe: seat

moto-przestrzen.pl Seat Ibiza – hiszpański temperament?

W drugiej połowie zeszłego roku Hiszpanie zaprezentowali odświeżoną wersję popularnej Ibizy, która poza kosmetycznymi zmianami wprowadzała do oferty nowe jednostki napędowe. Poza tym największą i zarazem najciekawszą nowością są pakiety stylistyczne, które coraz częściej pojawiają się w ofertach koncernów motoryzacyjnych i umożliwiają jeszcze lepsze dostosowanie samochodu do osobistych preferencji. A dodatkowo są one ciekawymi zestawieniami kolorystycznymi ożywiającymi miejski samochód.

przejdź do artykułu » data: 19.01.2017

testowany model: Seat Ibiza

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza

motopodprad.pl Test: Seat Leon Cupra ST – niech moc będzie z Wami

Co jak nie Seat Leon Cupra dowidzi najlepiej marketingowemu hasłu o niemieckiej technologii i hiszpańskim temperamencie? Sprawdziłem czy 290 KM w śnieżne dni może przynieść trochę śródziemnomorskiego Słońca.

przejdź do artykułu » data: 16.01.2017

testowany model: Seat Leon Cupra ST

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

motocollection.pl Test – SEAT Leon ST Cupra 290

SEAT Leon ST Cupra 290 może wyglądać jak każdy inny hiszpański kompakt, jakiego spotykacie na ulicach. Sam raz dałem nabrać się myśląc, że goniący mnie przez pół miasta samochód jest „cywilnym” odpowiednikiem mojej „testówki”, póki na światłach pod skrzyżowaniem nie zauważyłem szachownicy na klapie bagażnika. Może właśnie to był powód, dla którego inżynierowie SEAT-a postanowili wyróżnić swoją wisienkę na torcie.

przejdź do artykułu » data: 11.01.2017

testowany model: SEAT Leon ST Cupra 290

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

motopodprad.pl Test: Seat Mii – żółty bzyk

Odkąd byłem małym chłopcem zawsze chciałem mieć żółty samochód. Fascynowały mnie Lamborghini w tym kolorze, a nawet Fiat Coupe. Tak się złożyło, że po białym VW mam limonkowego Forda więc jestem już blisko… W międzyczasie jednak Seat postanowił spełnić moje marzenie!

przejdź do artykułu » data: 31.12.2016

testowany model: Seat Mii

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: seat, seat mii

blog.pgd.pl Seat Ateca: pierwszy SUV i od razu udany [wideotest]

Seat bardzo długo był jednym z niewielu producentów, którzy nie mieli w swojej ofercie samochodu typu SUV. Pierwszy taki model miał swoją premierę w tym roku i od razu został jednym z najlepszych aut w swojej klasie. Nie byłoby wielkim błędem powiedzieć, że Seat Ateca to uterenowiony odpowiednik Seata Leona. Ten drugi ma już swoją wersję na bezdroża, jaką jest kombi X-perience, ale nie każdemu chodzi o napęd na cztery koła i wyższy prześwit. Są tacy, którzy wybierają SUV-y tylko dlatego, że są SUV-ami. Sztuka dla sztuki? Niekoniecznie.

przejdź do artykułu » data: 15.12.2016

testowany model: Seat Ateca

kategoria: samochody osobowe serwis: blog.pgd.pl
słowa kluczowe: seat, seat ateca

namasce.pl SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI DSG FR – generacja 4 i pół

Jeżeli na grillu SEAT-a widnieją literki FR, można się spodziewać, że po maską auta mieszka co najmniej 150 KM. Logiczne? Otóż… nie! Ibiza udowadnia, że FR czasami znaczy trzy cylindry i 110 KM. Że mało? No cóż, faktycznie za dużo to nie jest, ale z drugiej strony hiszpańska reprezentantka samochodów miejskich do olbrzymów nie należy. Zresztą, przedstawiciele segmentu B jako pierwsi musieli przejść na eko-dietę. To taki znak czasu. Na szczęście SEAT nie poddał się i udowodnił, że trzy cylindry mogą dać radę.

przejdź do artykułu » data: 12.12.2016

testowany model: SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI DSG FR

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: seat, seat ibiza

motocollection.pl SEAT Leon X-Perience 2.0 TDI

Recepta SEAT-a na uterenowione, przebojowe i wielozadaniowe kombi wygląda tak. Zwiększ prześwit o 1,5 centymetra, dodaj do samochodu plastikowe nakładki na zderzaki i nadkola oraz napęd na obie osie, choć w przypadku ostatniego nie jest to coś niezbędnego. Czy tak zbudowane auto jest skazane na sukes i dlaczego właśnie nie?

przejdź do artykułu » data: 02.12.2016

testowany model: SEAT Leon X-Perience 2.0 TDI

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

menworld.pl Seat Toledo – tani liftback dla rodzin

Seat produkuje Toledo od 1991 roku. To kompaktowy samochód, który powinien zachęcać potencjalnych nabywców przede wszystkim ceną. Czy ten pięciodrzwiowy liftback jest autem godnym uwagi?

przejdź do artykułu » data: 30.11.2016

testowany model: Seat Toledo

kategoria: samochody osobowe serwis: menworld.pl
słowa kluczowe: seat, seat toledo

autowizja.pl Seat Leon Cupra 290 manual – TEST

Dwulicowość to cecha kogoś, kto swoje zachowanie zmienia w zależności od sytuacji i osób, z którymi się styka. Definicja ta żywcem zarżnięta z Wikipedii pasuje idealnie do Seata Leona Cupra 290.

przejdź do artykułu » data: 20.11.2016

testowany model: Seat Leon Cupra 290 manual

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

motopodprad.pl Test: Seat Alhambra FR Line – rodzynek wśród MPV

Czy Seat Alhambra może w kimkolwiek rozbudzić chociaż odrobinę hiszpańskiego temperamentu? W końcu to duże, rodzinne auto, które powala ilością miejsca i dodatkowym wyposażeniem, a nasz ezgemplarz jest dodatkowo niepowtarzalny – w końcu to FR-line, praktycznie nie do spotkania na ulicy. Sprawdźmy!

przejdź do artykułu » data: 19.11.2016

testowany model: Seat Alhambra FR Line

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: seat, seat alhambra