Wybrane słowo kluczowe: skoda

moto.pl Skoda Octavia RS 245 | Test | Warto dopłacać

Od zwykłej RS-ki różni się nieznacznie. Pozornie. Swoją wyższość pokazuje na torze. Pod Rzymem sprawdziliśmy, jak jeździ najmocniejsza Octavia w historii. Trochę tu bałaganu, więc pędzę z wyjaśnieniem. Przedliftingowa Skoda Octavia RS miała pod maską 2-litrowy silnik TSI o mocy 220 KM (była też wersja z dieslem). Wówczas najmocniejszą odmianą była wersja RS 230. Nazwa informowała o mocy. Nie inaczej jest tym razem. 245 to liczba koni pracujących pod maską najmocniejszej Octavii w historii. 230 KM ma zwykły RS po faceliftingu.

przejdź do artykułu » data: 20.06.2017

testowany model: Skoda Octavia RS 245

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autogaleria.pl Skoda Kodiaq 1.4 TSI 4×4 Style: Nowy rozdział

Czesi „odblokowali” kolejny poziom w zaciętej rynkowej rywalizacji o klientów. Kodiaq walczy w nowym dla Skody segmencie obszernych SUV-ów – czy pozwoli jej uzyskać punktową przewagę nad innymi graczami? Sprawdzamy to w teście Kodiaqa z benzynowym silnikiem 1.4 TSI i napędem wszystkich kół.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2017

testowany model: Skoda Kodiaq 1.4 TSI 4×4 Style

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda kodiaq

carburator.pl SKODA SUPERB COMBI – TEST

Koncepcja Superba podobała mi się od pierwszej generacji. Auto dobrze wyposażone, komfortowe, a przede wszystkim duże i relatywnie niedrogie. Takie, któremu trudno znaleźć konkurenta bo Mondeo czy Passat są mniejsze, a BMW 5 czy Audi A6 zbyt „prestiżowe”. Zresztą pisałem już kiedyś o tym, przy okazji testu poprzedniej generacji.

przejdź do artykułu » data: 08.06.2017

testowany model: SKODA SUPERB COMBI

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

moto-przestrzen.pl Skoda Rapid – auto na co dzień

Zazwyczaj samochody trafiające w nasze ręce to bardzo bogato wyposażone egzemplarze, które mają zaprezentować nam pełnię możliwości danego modelu. Prawda jest jednak taka, że niewielu klientów wybiera właśnie takie wersje. Niektórzy poszukują rozsądnie skonfigurowanego nowego auta, które będzie uniwersalne i niezawodne w codziennym użytkowaniu. Właśnie przy takim założeniu Skoda Rapid Spaceback może okazać się właściwym wyborem.

przejdź do artykułu » data: 06.06.2017

testowany model: Skoda Rapid

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda rapid

autowizja.pl SKODA SUPERB SPORTLINE 2.0 TSI 280 TEST

Myśląc o szybkiej Skodzie, w naszej głowie pojawia się model Octavia RS, która w najnowszym wcieleniu generuje nawet 245 KM i potrzebuje zaledwie 6,6 s żeby osiągnąć pierwszą setkę. Wszystko fajnie, ale to nie jest najszybsza Skoda… Najszybszy model od naszych południowych sąsiadów to Superb z benzynowym silnikiem 2.0 TSI o mocy 280 KM!

przejdź do artykułu » data: 06.06.2017

testowany model: SKODA SUPERB SPORTLINE 2.0 TSI 280

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

v10.pl Skoda Superb Sportline 2.0 TSI - Funkcjonalność z namiastką sportu

Skoda wychodzi naprzeciw klientom oczekującym czegoś więcej, niż tylko ponadprzeciętnej funkcjonalności. Linia Sportline wzbogaca stylizację Superba nie tylko licznymi detalami, podnoszącymi atrakcyjność nadwozia oraz wnętrza, lecz również poprawia właściwości jezdne poprzez zastosowanie sportowego zawieszenia. Przy okazji wielu zmian, praktyczność pozostała na bardzo wysokim poziomie.

przejdź do artykułu » data: 06.06.2017

testowany model: Skoda Superb Sportline 2.0 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb