Wybrane słowo kluczowe: skoda citigo

autoblog24.pl SKODA CITIGO 1.0 MPI 60 KM STYLE. TOWARZYSZ NIE TYLKO DO MIASTA – TEST

Coraz więcej, coraz większych samochodów reklamowanych jest przez producentów jako auta miejskie. Niezmiennie jednak prawdziwa jest reguła, że do jazdy w terenie zabudowanym najlepiej nadają się pojazdy o małych gabarytach, chociażby przedstawiciele segmentu A. W tym teście przyjrzymy się właśnie samochodowi zaliczanemu do tego grona – Skodzie Citigo w wersji Style.

przejdź do artykułu » data: 11.06.2018

testowany model: SKODA CITIGO 1.0 MPI 60 KM STYLE

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

motopodprad.pl Test: Skoda Citigo 1.0 MPI Style – sztuka kompromisu

Troje drzwi, mała masa i jadowicie żółty lakier – to brzmi jak opis hot-hatcha, ale Skodzie Citigo daleko do takich aspiracji. O ile istnieje mnóstwo manufaktur produkujących auta drogie, ekstremalnie szybkie i egzotyczne jak śnieg na Hawajach, o tyle segment miejskich pomykaczy zarezerwowany jest dla wielkich koncernów. Powód jest prosty – zarabia się na nich tak mało, że potrzebny jest ogromny wolumen sprzedaży, by miało to ekonomiczny sens.

przejdź do artykułu » data: 04.05.2018

testowany model: Skoda Citigo 1.0 MPI Style

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

moto-przestrzen.pl Skoda Citigo – wzorowy mieszczuch

Skoda Citigo nie sprawdzi się w każdych warunkach. Nie pojedziemy nią na rodzinne wakacje. A przynajmniej nie w komfortowych warunkach. Nie będziemy najszybsi i raczej będziemy musieli przyzwyczaić się do prawego pasa. Nie przewieziemy nią dużych przedmiotów. Ale czy to takie ważne w przypadku miejskiego samochodu? Nie! Bo Citigo to dopracowane i ekonomiczne autko, które wszystkie swoje zalety pokazuje w mieście, czyli w swoim naturalnym środowisku.

przejdź do artykułu » data: 17.03.2018

testowany model: Skoda Citigo

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

autogaleria.pl Skoda Citigo 5d 1.0 MPI 75 KM Style | TEST: Skoda dla ludu

Czy dziś da się stworzyć samochód dla każdego? Pewnie nie, za czym stoją nie tylko nasze rosnące wymagania, ale i kreowane przez producentów realia rynkowe. Gdyby jednak odsunąć to wszystko na bok, trochę poteoretyzować i poszukać auta, które mogłoby zmotoryzować nas na nowo – to dlaczego nie mogłaby to być właśnie Skoda Citigo?

przejdź do artykułu » data: 06.01.2018

testowany model: Skoda Citigo 5d 1.0 MPI 75 KM Style

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

motocollection.pl PIERWSZE WRAŻENIA – SKODA CITIGO 1.0 MPI

Chociaż osobiście wolę nieco większe auta to w dobie ciągle zatłoczonych, ciasnych, miejskich, parkingów musze przyznać, że bywają chwile, kiedy rozmiar ma znaczenie – im mniejszy tym lepszy. Dlatego też wybrałem się do pełnej wąskich uliczek Pragi – żeby przekonać się jak najmniejsza Skoda po faceliftingu sprawuje się w swoim naturalnym środowisku.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2017

testowany model: SKODA CITIGO 1.0 MPI

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

motofilm.pl Skoda Citigo po faceliftingu [pierwsza jazda]

Skoda zaprosiła nas do swojej czeskiej siedziby, aby zaprezentować nam odświeżoną wersję modelu Citigo. Co nowego znaleźliśmy w najmniejszej obecnie oferowanej Skodzie? Jeśli chodzi o zmiany stylistyczne, nie mamy zbytnio o czym pisać. Delikatnie zmienił się kształt maski oraz atrapy chłodnicy, lekko zmodyfikowano światła przednie, tylne oraz halogeny, a wewnątrz mamy nowy zestaw wskaźników oraz skórzaną kierownicę wielofunkcyjną.

przejdź do artykułu » data: 30.07.2017

testowany model: Skoda Citigo

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

autogaleria.pl Skoda Citigo po liftingu – bliżej up’a!

Praktyczna, zwrotna, tania i oszczędna. Teraz także lepiej wyposażona oraz przyjaźniejsza użytkownikom – przed Wami odświeżona Skoda Citigo. Skoda Citigo przez wielu postrzegana jest jako tańszy i nieco gorszy brat-bliźniak Volkswagena up’a!. Owszem, początkowo czeska propozycja była nieco zepchnięta na bok, oferując uboższe wyposażenie seryjne oraz oddając w ręce potencjalnych nabywców krótką listę opcji. Czas jednak pokazał, że to właśnie Citigo wylądowała na celowniku rynku, zyskując dość dużą popularność.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2017

testowany model: Skoda Citigo

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda citigo, skoda yeti

superauto24.se.pl Skoda Citigo jak Lamborghini? TEST malucha po liftingu

Mała, zwrotna i daje wrażenie całkiem szybkiej, ale dynamiką i designem daleko jej do jakiegokolwiek auta marki Lamborghini. Jest jednak coś co sprawia, że miejska Skoda Citigo potrafi być podobna do supersporowego modelu Huracan. Chodzi o nowy kolor nadwozia Kiwi Green, uderzająco zbliżony do barwy Verde Mantis pochodzącej z palety producenta włoskich aut marzeń.

przejdź do artykułu » data: 04.07.2017

testowany model: Skoda Citigo

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo

autowizja.pl NOWA SKODA CITIGO 1.0 MPI 75 KM – TEST PIERWSZA JAZDA

Odświeżona Skoda Citigo po raz pierwszy została zaprezentowana podczas targów motoryzacyjnych w Genewie odbywających się w dniach 9 – 17 marca 2017 roku. Jednak dopiero teraz miała miejsce światowa premiera, podczas której mogliśmy sprawdzić jak duże zmiany otrzymało najmniejsze czeskie dziecko.

przejdź do artykułu » data: 02.07.2017

testowany model: SKODA CITIGO 1.0 MPI 75 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda citigo