Wybrane słowo kluczowe: skoda fabia

motopodprad.pl Test: Skoda Fabia Combi 1.2 110 KM – do jeżdżenia

Są takie samochody, które robią to, co do nich należy jak najtańszym kosztem, w jak najprostszy sposób. Inne zaś są nieracjonalne, lecz powodują niemałe poruszenie na ulicy. Nie ma się co oszukiwać, Skoda Fabia należy do tej pierwszej grupy, ale nie ma w tym nic złego. Jako narzędzie do pracy sprawdza się idealnie!

przejdź do artykułu » data: 13.03.2018

testowany model: Test: Skoda Fabia Combi 1.2 110 KM – do jeżdżenia

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

autokult.pl Škoda Fabia Combi w wersji Drive: czy zachęca do jazdy?

Współczesne samochody, nawet te z najniższych segmentów są tak konfigurowane, by wyglądały dobrze i zwracały na siebie uwagę. Szczególnie w segmencie B można zauważyć duże zmiany właśnie w tym kierunku. Czy tania i nie kojarząca się z niczym fajnym Škoda Fabia może w jakikolwiek sposób pociągać, jeżeli dokupimy odpowiedni pakiet? Szczególnie odmiana kombi? Aby to sprawdzić, dostałem do testu wersję o tajemniczej nazwie Drive z dość mocnym napędem.

przejdź do artykułu » data: 13.10.2017

testowany model: Škoda Fabia Combi w wersji Drive

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

autotesty.com.pl TEST Skoda Fabia Combi 1.2 TSI DRIVE III generacja

Skoda Fabia chyba nie musi być nikomu przedstawiana od podstaw, szczególnie w wersji Kombi. III generacja tego jakże znanego modelu trafiła w nasze ręce i to w niebyle jakim wyposażeniu - Drive. Jest to limitowana wersja, na którą składają się m.in. 16-calowe felgi, panoramiczny dach, biały lakier Moon Metalic. Lampy przednie nadają Fabii wyjątkowego charakteru. Czarne klosze ze światłami w technologii LED do jazdy dziennej. Z bielą nadwozia pięknie komponuje czarny grill oraz przyciemniony panoramiczny dach.

przejdź do artykułu » data: 01.10.2017

testowany model: Skoda Fabia Combi 1.2 TSI DRIVE III generacja

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

motosoul.pl SKODA FABIA – CZESKI POMYSŁ NA DOBRE AUTO MIEJSKIE

Od prezentacji pierwszej generacji Skody Fabii minęło już 17 lat. Był to początek 2000 roku i o prym w rankingach sprzedaży w Polsce walczyła właśnie Skoda Fabia z Fiatem Punto. Po kolejnych pięciu latach sytuacja nie uległa zmianie. O tytuł lidera sprzedaży segmentu B walczyły tym razem Skoda Fabia II i Fiat Grande Punto. Było to starcie niemieckiej technologii z włoską finezją. Warto wspomnieć, że Skoda w tej walce miała znaczną przewagę. Jej głównym atutem była mnogość wersji nadwoziowych.

przejdź do artykułu » data: 01.10.2017

testowany model: SKODA FABIA

kategoria: samochody osobowe serwis: motosoul.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

motonauczyciel.pl Test ŠKODA Fabia Combi – to nie jest model dla przedstawicieli handlowych

Samochody kombi są dla mnie ideałem przestronności i rozplanowania wnętrza. Wprawdzie nie są tak prestiżowe jak sedan i tak zwarte jak hatchback, ale też mają swój urok, którym jest uniwersalizm… W Polsce przyjęło się, iż samochodami typu kombi jeżdżą głównie przedstawiciele handlowi, ale jest to tylko część prawdy. Owszem samochody te są chętnie wykorzystywane w firmach ze względu na pojemne wnętrze, a jednocześnie gabaryty jak w wersjach sedan, lecz także coraz więcej osób prywatnych przekonuje się do tych modeli.

przejdź do artykułu » data: 20.08.2017

testowany model: ŠKODA Fabia Combi

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia

autocentrum.pl Skoda Fabia Drive – czy może nas zaskoczyć?

Segment samochodów miejskich, przez niektórych wciąż nazywany segmentem B, to od kilku lat ponownie bardzo ważny punkt oferty wielu producentów. Skoda Fabia to prawdziwy weteran pośród samochodów miejskich, a obecnie oferowana w salonach trzecia generacja tego modelu sprzedaje się wyśmienicie. Produkowany w Mladà Boleslav samochód został niedawno zaprezentowany w wersji specjalnej Drive.

przejdź do artykułu » data: 17.05.2017

testowany model: Skoda Fabia Drive

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda fabia