Wybrane słowo kluczowe: skoda karoq

autogaleria.pl Skoda Karoq 2.0 TDI 4×4 DSG Style | TEST: Kurą po śniegu

Następca Yeti, o oryginalnej nazwie Karoq, nie ma łatwego zadania, choć według wszelkich założeń, stanie się bestsellerem. Na dość długiej trasie przetestowaliśmy, czy faktycznie jest dobrą propozycją. Nazwa modelu prześmiewczo w internecie stała się “Kurakiem” co w związku z popularnym dowcipem na temat pochodzenia loga marki Skoda dało nam część tytułu testu. Reszta jest raczej jasna – następcę modelu Yeti zabraliśmy w góry.

przejdź do artykułu » data: 23.02.2018

testowany model: Skoda Karoq 2.0 TDI 4×4 DSG Style | TEST

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

superauto24.se.pl TEST Skoda Karoq 1.5 TSI 150 KM Style DSG7: dopracowany następca Yeti

Debiutująca niespełna rok temu Skoda Kodiaq wywołała sporo szumu w segmencie 7-osobowych SUV-ów. Atrakcyjny stosunek ceny do gabarytów oraz przestronności auta skutecznie podziałał na wyobraźnię klientów. Czesi kilka miesięcy po debiucie Kodiaqa zaprezentowali kolejnego SUV-a. Czy świeża Skoda Karoq, podobnie jak większość innych czeskich aut okaże się klasowym hitem?

przejdź do artykułu » data: 23.01.2018

testowany model: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 KM Style DSG7

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

menadzerfloty.pl [PIERWSZA JAZDA] Skoda Karoq – SUV z ambicjami

Skoda zaprezentowała kolejnego SUV-a tej marki, który zastąpi ceniony przez użytkowników model Yeti. Karoq stylistycznie nawiązuje do większego Kodiaqa, ale bliżej spokrewniony jest z innymi modelami Grupy Volkswagena – VW Tiguanem i Seatem Atecą. W podstawowej wersji z silnikiem 1.0 kosztuje 89 900 zł.

przejdź do artykułu » data: 11.11.2017

testowany model: Skoda Karoq

kategoria: samochody osobowe serwis: menadzerfloty.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

cartests.pl Skoda Karoq – testowaliśmy kompaktowego SUV-a

Odświeżenie gamy modelowej Skody właśnie dobiega końca. Zupełnie nowy model Karoq jako następca Skody Yeti wprowadza powiew świeżości do oferty marki. Postrzeganie Skody na przestrzeni ostatnich lat uległo znacznej zmianie. Nie tylko z uwagi na szerszą gamę modelową, większe możliwości personalizacji oraz nadal znacznie niższą cenę od konkurencji, lecz głównie dzięki ogromnej zmianie designu samochodów.

przejdź do artykułu » data: 02.11.2017

testowany model: Skoda Karoq

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

autowizja.pl SKODA KAROQ 2.0 TDI 150 4×4 TEST PIERWSZA JAZDA

Skoda obrała sobie kolejną klasę jako cel do bycia liderem. Tym razem na celowniku są crossovery z Nissanem Qashqai na czele. Czy Skoda Karoq ma szansę na bycie numerem 1? Sprawdźmy to. Aby stanąć do walki, Czesi postanowili uśmiercić model Yeti, który był obecny na rynku od 2009 roku, a w jego miejsce wystawić Karoqa. Dlaczego nie zdecydowano się zrobić drugiej generacji Yeti?

przejdź do artykułu » data: 31.10.2017

testowany model: SKODA KAROQ 2.0 TDI 150 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

autoblog24.pl SKODA KAROQ – MINI TEST PO PIERWSZYCH KILKU GODZINACH JAZDY TYM SUV’EM

W czasach, gdy SUVy i crossovery zyskują na popularności, Skoda przez długi czas pozostawała wierna bardziej klasycznym wersjom nadwoziowym – sedanom, kombi czy liftbackom. Jednak za sprawą Kodiaqa wkroczyła do „podwyższonego świata” – co skończyło się wielkim sukcesem. Mniejszy i tańszy model Karoq ma szansę na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników. Zaufanie klientów do marki jest duże, więc Skodzie wystarczyło tylko niczego nie zepsuć i dać klientom to, czego oczekują. Czy to się udało?

przejdź do artykułu » data: 25.10.2017

testowany model: SKODA KAROQ

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

superauto24.se.pl TEST Skoda Karoq: bez ryzykownych posunięć

Czeski producent aut przypuszcza szturm na segment pojazdów typu SUV. Po sukcesie jaki odnosi duży model Skoda Kodiaq, lada moment słupki sprzedaży powinien jeszcze bardziej podnieść kolejny odsadzony nieco wyżej od ziemi pojazd - Skoda Karoq. Podczas dziennikarskich jazd testowych zorganizowanych na Sycylii dało się odczuć, że Karoq ma wszelkie predyspozycje aby zostać hitem, bo zaprojektowano go bez ryzykownych posunięć.

przejdź do artykułu » data: 25.10.2017

testowany model: Skoda Karoq

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq

moto.onet.pl Skoda Karoq 1.5 TSI – Niemcy znów się wkurzą | TEST

Niedawno było słychać, że niektórych menedżerów i związkowców z marki Volkswagen irytuje, iż Skodzie idzie tak dobrze. Teraz będą mieli o jeden więcej powodów do zmartwień. Czeski Karoq to świetne auto. Może pozbawione emocji, ale za to doskonale sprawdza się w roli, jaką mu powierzono.

przejdź do artykułu » data: 18.10.2017

testowany model: Skoda Karoq 1.5 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda karoq