Wybrane słowo kluczowe: skoda octavia

flota.com.pl Benzyna vs. diesel vs. hybryda vs. LPG: które paliwo jest najlepsze?

Kiedy jeszcze 10 lat temu firmie potrzebny był samochód, który idealnie nadawałby się do długich i dalekich podróży, w zdecydowanej większości przypadków decydowano się na zakup auta z dieslem. Obecna technologia już dawno zatarła tę granicę i spowodowała, że wybory są dużo trudniejsze.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2017

testowany model: Ford Focus 1.5 EcoBoost LPG, Škoda Octavia Combi 1.0 TSI, Mazda3 2.0 SkyActiv-G i-ELOOP, Škoda Octavia 2.0 TDI, Toyota Auris 1.8 HSD

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus, mazda, mazda 3, skoda, skoda octavia, toyota, toyota auris

superauto24.se.pl TEST Skoda Octavia RS 245 2.0 TSI: mistrzyni kompromisu

Odkąd właścicielem Skody został niemiecki Volkswagen, czeska marka zaczęła produkować praktyczne, do bólu poprawne i dopracowane auta. Auta, które trafiły w gusta milionów klientów w wielu przypadkach stając się bestsellerami w swojej klasie. Bez wątpienia jednym z takich sprzedażowych hitów jest Octavia. Ten przemyślany i bardzo rozsądny kompakt teraz dostępny jest w wersji Octavia RS 245, dokładającej dużą dawkę szaleństwa do wszystkich wymienionych wcześniej cech.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2017

testowany model: Skoda Octavia RS 245 2.0 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autowizja.pl ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT 2.0 TDI 184 KM DSG 4×4 – TEST

Gdy opadł kurz i wrzawa po ubiegłorocznej prezentacji Škody Octavii III generacji po liftingu, w końcu możemy na spokojnie i bez zbędnych emocji przyjrzeć się jej z bliska. Czy zmiany stylistyczne rzeczywiście są tak kiepskie, jak wszyscy dookoła głoszą? Jak odświeżona Octavia wypada na tle koncernowego rywala – Golfa? Po odpowiedź na te i wiele innych pytań zapraszam do testu. Przygodę ze odmłodzoną Škodą Octavią zaczynamy z wysokiego „c” – od modelu Scout. Zapraszam!

przejdź do artykułu » data: 26.09.2017

testowany model: ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT 2.0 TDI 184 KM DSG 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

motocollection.pl TEST – SKODA OCTAVIA 1.4 TSI

Skodę Octavię po kuracji odświeżającej trudno uznać za szczególnie urodziwą. Na szczęście to największa wada auta, która zza kierownicy nieszczególnie rzuca się w oczy. Dużo bardziej zainteresuje cię to, że kompaktowa Skoda ma ogromne zadatki do zostania prawdziwym superbohaterem.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2017

testowany model: SKODA OCTAVIA 1.4 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

swiataut.net TEST: Skoda Octavia Laurin&Klement 2.0 TDI 150KM DSG 4x4 - nowa twarz bestsellera

Skoda Octavia to prawdziwy bestseller. Jest to najlepiej sprzedający się model Skody, który zaskarbił sobie ogromną popularność zarówno u klientów indywidualnych jak i flotowych. Pod koniec ubiegłego roku Octavia przeszła kurację odmładzającą. W jaki sposób zabieg ten wpłynie na popularność tego modelu? Postanowiliśmy to sprawdzić testując Octavię Laurin&Klement 2.0 TDI.

przejdź do artykułu » data: 05.09.2017

testowany model: Skoda Octavia Laurin&Klement 2.0 TDI 150KM DSG 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: swiataut.net
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia