Wybrane słowo kluczowe: skoda octavia

moto.onet.pl Skoda Octavia 1.4 TSI: test długodystansowy (cz. 5)

Octavia, szczególnie w wersji kombi uchodzi nie tylko za doskonałe auto firmowe, ale też za interesującą propozycję dla rodziny. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić nie tylko to, jak ten model spisuje się na nowych, gładkich autostradach, ale też spróbowaliśmy (ostrożnie) zjechać poza utwardzone drogi

przejdź do artykułu » data: 15.08.2017

testowany model: Skoda Octavia 1.4 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

motofakty.pl Skoda Octavia 1.4 TSI – poprawianie dobrego

Octavia od lat cieszy się ogromną popularnością - zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i na zachodzie. Jest najlepiej sprzedającym się na świecie modelem Skody, który zaskarbił sobie zaufanie odbiorców jako auto służbowe i samochód prywatny. Lifting, który przeszła w październiku 2016 r., nie zmienił jej zbytnio, jednak odświeżony wygląd może przyciągnąć kolejnych nabywców.

przejdź do artykułu » data: 14.08.2017

testowany model: Skoda Octavia 1.4 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

moto.pl Skoda Octavia RS 245 | Test | Warto dopłacać

Od zwykłej RS-ki różni się nieznacznie. Pozornie. Swoją wyższość pokazuje na torze. Pod Rzymem sprawdziliśmy, jak jeździ najmocniejsza Octavia w historii. Trochę tu bałaganu, więc pędzę z wyjaśnieniem. Przedliftingowa Skoda Octavia RS miała pod maską 2-litrowy silnik TSI o mocy 220 KM (była też wersja z dieslem). Wówczas najmocniejszą odmianą była wersja RS 230. Nazwa informowała o mocy. Nie inaczej jest tym razem. 245 to liczba koni pracujących pod maską najmocniejszej Octavii w historii. 230 KM ma zwykły RS po faceliftingu.

przejdź do artykułu » data: 20.06.2017

testowany model: Skoda Octavia RS 245

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autokult.pl Skoda Octavia Scout 1.6 TDI: kombi zamiast crossovera -test

Kombi z delikatnie zwiększonym prześwitem i napędem na cztery koła może być bardzo ciekawą alternatywą dla crossovera. W dodatku, oferuje wyraźnie większy bagażnik i często lepsze prowadzenie z uwagi na nieco niżej położony środek ciężkości. W VAG-u mamy prawdziwy wysyp tego typu konstrukcji. Octavia Scout musi toczyć bratobójczą walkę z Leonem xPerience i Golfem Alltrackiem. Sprawdziliśmy możliwości wersji z bazowym dieslem 1.6 TDI.

przejdź do artykułu » data: 29.04.2017

testowany model: Skoda Octavia Scout 1.6 TDI

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia