Wybrane słowo kluczowe: skoda octavia

autocentrum.pl Skoda Octavia RS 245 – strzały z wydechu są w pakiecie?

Czego przeważnie oczekują dzieci od samochodu? Żeby na tylnej kanapie było dużo miejsca, liczy się też obecność portu USB, gniazda 12V czy WiFi. A czego wymaga kobieta (żona i matka) od samochodu? Żeby mało palił, był łatwy w obsłudze i wygodny. A głowa rodziny? Zapewne liczy na sporą moc, dobre prowadzenia i nowe technologie. Czy to przypadkiem nie są cechy testowanej Skody Octavia RS 245?

przejdź do artykułu » data: 09.11.2018

testowany model: Skoda Octavia RS 245

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autoblog24.pl SKODA OCTAVIA RS 2.0 TSI 245 KM DSG. ROZSĄDNY SPORTOWIEC – TEST

Nie każda osoba poszukująca sportowych osiągów i ostrzejszego charakteru samochodu, musi swoją uwagę kierować na dwudrzwiowe auta z niewielkimi bagażnikami. Część klientów poszukuje większej porcji wrażeń za kierownicą, która nie będzie okupiona zbyt dużymi kompromisami w kwestii praktyczności. Dla nich powstała Skoda Octavia RS.

przejdź do artykułu » data: 01.11.2018

testowany model: SKODA OCTAVIA RS 2.0 TSI 245 KM DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

carburator.pl Skoda Octavia Combi L&K – Test

Co ciekawego można napisać o jednym z najczęściej spotykanych aut na polskich drogach? Miejmy to z głowy. Octavia JEST nudnym autem. Nie porywa w żaden sposób, chyba że Twoją pasją jest bagażowy Tetris i efektywne zarządzanie przestrzenią we wnętrzu. Testowana wersja to Laurin & Klement – topowa i najbardziej prestiżowa. Nie zmienia to jednak faktu, że Octavię trudno pokochać, nawet jeśli ma ładną tapicerkę i przyzwoitej wielkości felgi.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2018

testowany model: Skoda Octavia Combi L&K

kategoria: samochody osobowe serwis: carburator.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

motoryzacja.interia.pl NA TAKĄ SKODĘ MUSISZ PRACOWAĆ 5 LAT. BIERZ SIĘ DO ROBOTY!

Blisko pięć lat. Tyle "statystyczny Kowalski" pracować musi na prezentowaną Skodę Octavię! I wiecie, co? Lepiej niech zakasa rękawy i ostro weźmie się do roboty. Warto! Nie jest to oczywiście zwykła służbówka przedstawiciela handlowego, jakich pełno na polskich drogach. To usportowiona wersja RS w topowej odmianie o mocy 245 KM. Samochód, jako jeden z nielicznych, oferuje unikatową mieszankę pragmatyzmu i szaleństwa.

przejdź do artykułu » data: 06.07.2018

testowany model: Skoda Octavia

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autotesty.com.pl TEST - Skoda Octavia Combi RS 245 DSG

Ten model jest bardzo wyjątkowy za sprawą skrótu RS czyli Rally Sport. Tak niewiele a jednak tyle zmienia. Rodzinna Octavia z nadwoziem kombi legitymuje się przyspieszeniem do setki w czasie 6,7 sekundy. Prędkość maksymalna jaką rozwija ten tatusiowy wariat to 250 km/h i zapewne nie jest to prędkość widniejąca tylko na papierze oraz ostateczna.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2018

testowany model: Skoda Octavia Combi RS 245 DSG

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia