Wybrane słowo kluczowe: skoda superb

autocentrum.pl Skoda Superb na weselu... służbowo!

Różnorodność w doborze auta, którym para młoda wybierze się w – być może niezbyt długą, ale na pewno ważną pierwszą wspólną – podróż, pozwala na puszczenie wodzy fantazji. Coraz częściej początkujące małżeństwa na dzień ślubu organizują auta nietypowe, rzadkie, zabawne, a najczęściej po prostu stare. Jednak mając na względzie przede wszystkim komfort, zaproponowaliśmy znajomym test redakcyjnej Skody Superb w warunkach „bojowych” – jako limuzyny, która zawiezie ich do ślubu.

przejdź do artykułu » data: 17.11.2017

testowany model: Skoda Superb

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

autocentrum.pl Skoda Superb – miejski wojownik

Samochody segmentu D stają się coraz bardziej popularne. Lubimy duże, wygodne i komfortowe auta. W końcu kto by ich nie lubił? A Superb w tym gronie od kilku lat zajmuje całkiem wysoką lokatę, choć czasem jest pozycjonowany na granicy segmentów D i E. Jak jednak takie auto sprawdza się w mieście, kiedy głównie poruszamy się w pojedynkę i musimy zmagać się z trudnościami miejskiego życia, jak korki, ciasne parkingi itp.? Postanowiliśmy to sprawdzić i zabrać naszego długodystansowego Superba do zatłoczonej stolicy.

przejdź do artykułu » data: 29.10.2017

testowany model: Skoda Superb

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

autokult.pl Skoda Superb 2,0 TSI 280 KM Laurin & Klement: czy to już limuzyna?

Skoda Superb w wersji Laurin & Klement i z silnikiem o mocy 280 KM to flagowy model czeskiej marki. Podczas testu długodystansowego mogłem dokładnie zapoznać się z tym modelem, który stara się łączyć cechy limuzyny z praktycznym samochodem rodzinnym. Wychodzi mu to nadzwyczaj dobrze.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2017

testowany model: Skoda Superb 2,0 TSI 280 KM Laurin & Klement

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

autocentrum.pl Skoda Superb Laurin&Klement – z wyższej półki

Od kilku tygodni gościmy w redakcji nowego towarzysza - Skodę Superb. Nie sposób nie zgodzić się, że jego potężną zaletą jest serce - dwulitrowy benzynowy silnik TSi o mocy 280 KM, czyli popisowa jednostka aut spod znaku czeskiej marki. Jednak egzemplarz, który spędzi z nami kilka miesięcy, to nie tylko szybka Skoda. To także Skoda ładna, elegancka, dystyngowana. To z kolei zasługa dwóch słów - Laurin&Klement. Przyjrzyjmy się, co to oznacza w praktyce.

przejdź do artykułu » data: 01.10.2017

testowany model: Skoda Superb Laurin&Klement

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

cartests.pl Skoda Superb Combi Style 2.0 TSI 280 KM 4×4 – rodzinny rozrabiaka

Płynie w twoich żyłach krew prawdziwego rajdowca, a żona chce duże, rodzinne auto nie kosztujące majątku? W takim razie Skoda Superb to samochód dla ciebie. Brzmi to niemożliwie? Skoda to marka, która kojarzy się w naszym kraju głównie z przystępnymi, wielofunkcyjnymi pojazdami, za niezbyt wygórowaną cenę, których codziennie widzimy na drodze setki, jak nie tysiące. Niewiele osób jest zdania, że auta od Skody mogą dawać nieprzeciętną frajdę z jazdy, a tym bardziej jeśli mowa o ogromnym aucie o nadwoziu kombi.

przejdź do artykułu » data: 24.09.2017

testowany model: Skoda Superb Combi Style 2.0 TSI 280 KM 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

moto-przestrzen.pl Skoda Superb – 280 powodów do radości

Po zakończeniu produkcji Fabii RS jedyną sportową wersją w gamie modelowej czeskiej marki pozostała Skoda Octavia RS. W topowej wersji ma 245 koni mechanicznych, dzięki czemu potrafi przyspieszyć do setki w czasie 6.6 sekundy, czyli tyle ile potrzebuje na to typowy hot hatch. Ale co jeśli powiemy Wam, że to nie jest najszybsza Skoda?

przejdź do artykułu » data: 04.09.2017

testowany model: Skoda Superb

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

motoryzacja.interia.pl SKODA SUPERB 2.0 TSI LAURIN&KLEMENT - PRZYCIĄGA SPOJRZENIA

Przez nasz redakcyjny parking przewijają się dziesiątkach „testówek”, które – z reguły – budzą na drodze duże zainteresowanie. Mało który z testowanych przez nas samochodów przyciągał jednak tyle spojrzeń, co... zwykła Skoda Superb.

przejdź do artykułu » data: 04.09.2017

testowany model: SKODA SUPERB 2.0 TSI LAURIN&KLEMENT

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

autogaleria.pl Skoda Superb 2.0 TSI 280 KM 4×4 SportLine | TEST: Dzień plażowy

Skoda Superb pokryta niedającym się przeoczyć lakierem Dragon Skin w zasadzie nie ma racji bytu. A jednak istnieje, a nawet da się ją spotkać na ulicy. Czym więc przyciąga klientów ta porzucająca biznesowy dresscode zielono-żółta „smoczyca”? Sprawdzamy to w teście liftbacka z najmocniejszą jednostką w palecie.

przejdź do artykułu » data: 01.09.2017

testowany model: Skoda Superb 2.0 TSI 280 KM 4×4 SportLine

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb

autotesty.com.pl Skoda Superb Combi Style 2.0 TDI 190 KM DSG 4x4 – Auto nie dla każdego

Mówiąc o rodzinie myślimy o żonie, dzieciach, domu i ewentualnie psie. Często bywa tak, że zapominamy o istotnej w obecnych czasach kwestii czyli aucie, które ma służyć nie tylko nam ale i całej rodzinie. Pal licho jazdę na krótkich dystansach do sklepu, szkoły, przedszkola czy naszej podróży do pracy. W grę wchodzą dłuższe wycieczki i wysoki komfort. Kwestia zasadnicza to budżet jakim dysponujemy żeby stać się właścicielem auta, które wszystkie wymienione „czynniki” będzie w stanie nam zapewnić. Jeśli mamy na zbyciu kasę w przedziale 100 – 200 tys.

przejdź do artykułu » data: 25.08.2017

testowany model: Skoda Superb Combi Style 2.0 TDI 190 KM DSG 4x4

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda superb