Wybrane słowo kluczowe: skoda yeti

moto-przestrzen.pl Skoda Yeti – wymierający gatunek

Po ośmiu latach historia Yeti dobiega końca. Na oficjalnej stronie Skody trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tego modelu. W sytuacji kiedy z salonów znikają ostatnie egzemplarze zawsze można natrafić na bardzo atrakcyjne wyprzedaże. Czy warto zainteresować się kupnem Skody Yeti?

przejdź do artykułu » data: 29.07.2017

testowany model: Skoda Yeti

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda yeti

autokult.pl Skoda Yeti Outdoor Tour 4x4 2,0 TDI: szorstki typ

Czeska marka jest jednym z głównych graczy na polskim tynku motoryzacyjnym. Modelowi Yeti nigdy nie udało się u nas dostać do czołówki niezwykle popularnego segmentu aut, jakim są SUV-y. Dziś Yeti znika z oferty Skody, dlatego to ostatnia szansa, by kupić to auto. Sprawdzamy, czy warto.

przejdź do artykułu » data: 15.07.2017

testowany model: Skoda Yeti Outdoor Tour 4x4 2,0 TDI

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda yeti

autogaleria.pl Skoda Citigo po liftingu – bliżej up’a!

Praktyczna, zwrotna, tania i oszczędna. Teraz także lepiej wyposażona oraz przyjaźniejsza użytkownikom – przed Wami odświeżona Skoda Citigo. Skoda Citigo przez wielu postrzegana jest jako tańszy i nieco gorszy brat-bliźniak Volkswagena up’a!. Owszem, początkowo czeska propozycja była nieco zepchnięta na bok, oferując uboższe wyposażenie seryjne oraz oddając w ręce potencjalnych nabywców krótką listę opcji. Czas jednak pokazał, że to właśnie Citigo wylądowała na celowniku rynku, zyskując dość dużą popularność.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2017

testowany model: Skoda Citigo

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: skoda citigo, skoda yeti

namasce.pl Używane: Skoda Yeti (2009-2017) – opinie, problemy, awarie

Ten model wprowadził Skodę do segmentu SUV-ów. W tym roku odchodzi jednak na zasłużoną emeryturę (następca, Karoq, został już zaprezentowany). Czy osoby szukające aut „dla aktywnych rodzin” na rynku wtórnym powinny zainteresować się Yeti?

przejdź do artykułu » data: 05.07.2017

testowany model: Skoda Yeti (2009-2017)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda yeti, skoda yeti używane, używane

test.auto.pl [TEST] Skoda Yeti Joy 2.0 TDI 150 KM 4×4: Udokumentowane spotkanie z Yeti!

W ubiegłym tygodniu Skoda zaprezentowała swojego pierwszego dużego SUVa, czyli model Kodiaq. Muszę przyznać, że wygląda całkiem zachęcająco i zapowiada się jako bardzo ciekawa alternatywa dla drogich aut tego typu, jakie obecnie mamy na rynku. Oczywiście teraz też mamy takie tańsze alternatywy dla X5 czy Q7, a jest nim na przykład Isuzu D-MAX. Niestety wsiadając do niego ma się wciąż wrażenie, że jedziemy autem z poprzedniej epoki i niestety odbiega znacząco od obecnych gustów europejskich klientów.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2016

testowany model: Skoda Yeti Joy 2.0 TDI 150 KM 4×4

kategoria: samochody osobowe serwis: test.auto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda yeti

moto.pl Skoda Yeti (2009 - ) - opinie Moto.pl

Wciąż produkowana Skoda Yeti nie cieszy się w Polsce dużą popularnością na rynku nowych samochodów, lecz jako używaną pozycję warto ją rozważyć. Z opinii, jakie można znaleźć o tym samochodzie, wynika, że najbardziej krytykowany jest jego wygląd. O gustach się nie dyskutuje, a w przypadku samochodów używanych stylistyka ma trzeciorzędne znaczenie. To, czego małemu crossoverowi Skody nie można odmówić, to oryginalności.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2016

testowany model: Skoda Yeti (2009 - )

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda yeti, skoda yeti używane, używane