Wybrane słowo kluczowe: subaru forester

projectautomotive.pl Subaru Forester 2.0XT Platinum (2017) – Oryginał

240 koni w SUVie klasy średniej? Nie zaproponuje Wam tego ani Mazda, ani Toyota, ani Renault, Ford, Honda czy Skoda. Volkswagen? Owszem, możemy kupić równie mocnego Tiguana z dieslem. No właśnie – z silnikiem wysokoprężnym. Trudno o lepsze potwierdzenie, że Subaru Forester XT to prawdziwy rodzynek.

przejdź do artykułu » data: 04.12.2017

testowany model: Subaru Forester 2.0XT Platinum (2017)

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

motonauczyciel.pl Test Subaru Forester – SUV odmienny niż inne

W przyrodzie, aby przetrwać trzeba się nieustannie dostosowywać do jej wymogów. Takie są prawa natury. Taki też jest Subaru Forester…. Samochody SUV to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się segmentem rynku. Podlega on także największej ewolucji stylistycznej. Na tym tle Subaru Forester, ze swoją prostą sylwetką, nie wygląda zbyt nowocześnie, ale ma on swoich wielbicieli. Oto dlaczego…

przejdź do artykułu » data: 03.09.2017

testowany model: Subaru Forester

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

tomekswiatek.pl #TEST | Subaru Forester | 2.5i

Zawsze miałem słabość do Subaru. Nie wiem, czy to za sprawą kierowców takich jak Colin McRae czy Peter Solberg, którzy śmigali po OS-ach autami tej marki, czy dlatego że Subaryny po prostu są wyjątkowe. O ile swoją bryłą nie wyróżniają się z tłumu, o tyle tym co znajduje się pod tą bryłą już tak. Każde Subaru ma pod maską boksera. Każde (z wyjątkiem sportowego BRZ) ma stały napęd na cztery łapy, który bez kozery można porównać do quattro stosowanego przez Audi. Ba, są nawet tacy którzy twierdzą że Symmetrical AWD jest lepsze!

przejdź do artykułu » data: 04.05.2017

testowany model: Subaru Forester 2.5i

kategoria: samochody osobowe serwis: tomekswiatek.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

motoarena.com.pl Subaru Forester 2.5i – Najlepszy? – TEST

Zawsze miałem słabość do Subaru. Nie wiem, czy to za sprawą kierowców takich jak Colin McRae czy Peter Solberg, którzy śmigali po OSach autami tej marki, czy dlatego że Subaryny po prostu są wyjątkowe. O ile swoją bryłą nie wyróżniają się z tłumu, o tyle tym co znajduje się pod tą bryłą już tak. Każde Subaru ma pod maską boksera. Każde (z wyjątkiem sportowego BRZ) ma stały napęd na cztery łapy, który bez kozery można porównać do quattro stosowanego przez Audi. Ba, są nawet tacy którzy twierdzą że Symmetrical AWD jest lepsze!

przejdź do artykułu » data: 02.12.2016

testowany model: Subaru Forester 2.5i

kategoria: samochody osobowe serwis: motoarena.com.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

carsmag.pl TEST - SUBARU FORESTER 2.0 XT

Przeglądając ofertę większości producentów SUV-ów zauważymy, że górna bariera mocy silników benzynowych to ok. 170-180 koni mechanicznych, i to też nie u wszystkich. Nie twierdzę, że taka wartość jest mała. Jest całkiem satysfakcjonująca, ale jeśli szukamy prawdziwego hotSUVa o mocy powyżej 200 KM (skoro są hothatche, to powinny być i hotSUVy), musimy sięgnąć po coś z półki premium. Audi, BMW czy Mercedes-Benz bez problemu zaproponują nam modele z silnikami o mocach przekraczających wspomnianą wartość, a nawet dochodzących do blisko 400 koni.

przejdź do artykułu » data: 29.09.2016

testowany model: SUBARU FORESTER 2.0 XT

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

motoarena.com.pl Subaru Forester 2.5i – TEST

Forester to auto tak samo ważne dla Subaru, jak i model WRX. O ile nie ważniejsze, ponieważ z oczywistych względów firma sprzeda więcej Foresterów niż WRXów. Japończycy świetnie zdają sobie sprawę z tego sprawę i stworzyli naprawdę dobre auto. Dzięki tegorocznemu liftingowi Forek jeszcze bardziej zbliżył się do europejskiej konkurencji i naszym zdaniem, jest to najlepszy SUV w swojej klasie. Więcej szczegółów dowiecie się, oglądając nasz test.

przejdź do artykułu » data: 11.09.2016

testowany model: Subaru Forester 2.5i

kategoria: samochody osobowe serwis: motoarena.com.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

projectautomotive.pl Subaru Forester 2.0XT Platinum – test

Subaru to marka z niezaprzeczalnym charakterem. Buduje go głównie legenda modeli Impreza i WRX STI, ale także samochody takie jak Forester XT. To nie jest bowiem takie rozumienie SUVa, do jakiego przyzwyczaiła nas większość producentów. Subaru do sprawy podchodzi w swoim stylu, tworząc auto, które naprawdę potrafi wiele. Możliwości Subaru Forestera w najmocniejszej odmianie XT sprawdził Wiktor.

przejdź do artykułu » data: 18.05.2016

testowany model: Subaru Forester 2.0XT Platinum

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester

motopodprad.pl Subaru Forester II 2.5 XT – leśny stwór!

W dzisiejszych czasach pobrzękiwanie silników w sportowych autach tuszuje się dźwiękiem V8 puszczanym z głośników. SUV-y coraz częściej mają napęd jedynie na przód, a w vanach czy dużych kombi królują dychawiczne, uturbione silniki. A tu mamy, proszę państwa samochód, który ze swoim 2.5-litrowym silnikiem przeczy rozpleniającej się modzie na downsizing, i którego silnik cały moment obrotowy pcha na cztery koła, a nie jak w testowanym przeze mnie niedawno Nissanie X-Trailu, o zgrozo, jedynie na przednią oś. Czy mamy zatem do czynienia z autem idealnym?

przejdź do artykułu » data: 04.12.2015

testowany model: Subaru Forester II 2.5 XT

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru forester, subaru forester używane, używane