Wybrane słowo kluczowe: subaru impreza

sportstandard.pl Pierwszy śnieg mojej Imprezy!

Wreszcie się doczekałem! Pierwszy śnieg za kierownicą mojej Subaru Imprezy to tak na prawdę spełnienie dziecięcych marzeń. Pamiętam jak każdej zimowej, śnieżnej nocy, którą spędzałem w domu, dało się słyszeć w oddali dźwięk boxera przerywany syczeniem zaworu upustowego. Te głosy symbolizowały radosnych ludzi bawiących się swoimi Subaru na śniegu. Po kilku latach biernego słuchania trzeba było przejść do czynów. Wreszcie nadszedł ten wymarzony moment, w którym to ja mogę zakłócać ciszę nocną.

przejdź do artykułu » data: 28.01.2017

testowany model: Subaru Impreza

kategoria: samochody osobowe serwis: sportstandard.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

motoryzacja.interia.pl Subaru bez wskaźnika zmian poziomu adrenaliny we krwi kierowcy. To błąd

Nie jest klasycznie niebieski, jak dawne "Imprezy", lecz biały. Zamiast złotych alufelg ma czarne. Zachował jednak "jedyny taki na rynku" gigantyczny spojler, wieńczący klapę bagażnika, poczwórną końcówkę wydechu oraz charakterystyczne chrapy na masce. A przede wszystkim to, co najcenniejsze - opinię samochodu wyjątkowego, zaliczanego do elitarnej grupy pojazdów, określanych przez miłośników motoryzacji jako "kultowe".

przejdź do artykułu » data: 24.05.2014

testowany model: Subaru WRX STI

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

moto.pl Subaru WRX STI | Pierwsza jazda | Poprawiona ikona

W przypadku samochodów marki Subaru literki WRX STI zawsze oznaczają największe emocje. Na całym świecie skrót ten kojarzy się oczywiście z Imprezą, choć to nie jedyny model poprawiany przez dział sportu. Teraz jednak WRX STI mimo tego, że bazuje na modelu Impreza nie jest już wersją a samodzielnym modelem.

przejdź do artykułu » data: 25.04.2014

testowany model: Subaru WRX STI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

motoryzacja.interia.pl Szok ;) Subaru WRX STi bez złotych felg

Suche dane nie dają pełnego obrazu postępu, jaki dokonał się w konstrukcji Subaru WRX STi. model z drogową homologacją w palecie japońskiego producenta jest teraz zdecydowanie bardziej czuły na wszelkie zachcianki kierowcy. Ale tylko tego, który wie czego od takiego samochodu należy wymagać.

przejdź do artykułu » data: 23.04.2014

testowany model: Subaru Impreza WRX STi

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

moto.pl Subaru Impreza WRX STI x 3 | Test | 20 lat ikony

Subaru Impreza WRX STI - samochód znany i kultowy dla każdego miłośnika motoryzacji i rajdów. Wielkimi krokami zbliża się okrągła 20. rocznica rozpoczęcia (w styczniu 1994 roku) produkcji tej najbardziej pożądanej wersji samochodu, który rozsławił markę spod znaku Plejad na całym świecie. Postanowiliśmy nieco przyspieszyć obchody tego wyjątkowego święta i zabrać Was na odcinek specjalny w trzech różnych generacjach Subaru Impreza WRX STI

przejdź do artykułu » data: 19.12.2013

testowany model: Subaru Impreza WRX STI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

namasce.pl Subaru Impreza 2.0 GT Turbo (1994-2000) vs. Mitsubishi Lancer Evo IV/V/VI (1996-2001)

Każdy, kto w latach 90-tych pasjonował się rajdami doskonale wie o tym, że to samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni były głównymi rozgrywającymi. Na początku na fotel lidera wdrapała się Toyota, jednak wkrótce musiała uznać wyższość Mitsubishi oraz Subaru, które w iście bokserskim stylu rywalizowały w kolejnych latach o prymat w rajdowym światku. W niebieskim narożniku do walki stawał Colin McRae i jego Subaru Impreza. W czerwonym – Tommi Mäkinen i Mitsubishi Lancer Evo.

przejdź do artykułu » data: 21.09.2013

testowany model: Subaru Impreza 2.0 GT Turbo (1994-2000), Mitsubishi Lancer Evo IV/V/VI (1996-2001)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi lancer, mitsubishi lancer używane, subaru, subaru impreza, subaru impreza używane, używane

mojafirma.infor.pl Używane Subaru Impreza GD (2000 – 2007) – opnie użytkowników

Subaru Impreza to w oczach wielu synonim auta sportowego. Choć auto jest niepraktyczne, niekoniecznie ładne to ma to „coś”, co przyciąga wszystkich fanów motoryzacji. Jak wygląda eksploatacja używanego Subaru Impreza na co dzień? Jakie usterki trapią Imprezę oraz jakie są opinie użytkowników?

przejdź do artykułu » data: 28.07.2013

testowany model: Subaru Impreza GD (2000–2007)

kategoria: samochody osobowe serwis: mojafirma.infor.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza, subaru impreza używane, używane

auto-motor-i-sport.pl Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi, Volkswagen Scirocco R

Przód, tył i cztery na cztery. Trzy różne silniki, trzy różne skrzynie biegów, moc trzy razy w okolicach 300 KM i trzy różne rodzaje napędu. Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi i Volkswagen Scirocco R, czyli kolejna wariacja na temat.

przejdź do artykułu » data: 27.10.2012

testowany model: Nissan 370 Z, Subaru Impreza WRX STi, Volkswagen Scirocco R

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-motor-i-sport.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan 370z, subaru, subaru impreza, volkswagen, volkswagen scirocco

exoticcars.pl Subaru Impreza XV 2.0D

Czasy w Subaru zmieniają się drastycznie - nowa Impreza przygotowana na odcinki rajdowe już nie ma wielkiego skrzydła i złotych felg. To zdanie powyżej to oczywiście podpucha. WRX i jemu pochodne skrzydlaki mają się dobrze, ale chciałem unaocznić jeden ważny fakt. Impreza nie jest już samochodem, którym była. Nie chce nim być. Pierwotny scenariusz - choć sentymentalny i pasjonujący każdego fana rajdów - nie sprawdził się w zderzeniu z brutalnymi prawami realnego rynku, dyktowanego głównie przez nudnych, szarych ludzi - nabywców masowych.

przejdź do artykułu » data: 11.02.2011

testowany model: Subaru Impreza XV 2.0D

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza

autokult.pl Kontrowersyjny Japończyk – Subaru Impreza STI

Stany Zjednoczone, Nowy Jork, rok 2007. Na odbywającym się właśnie salonie samochodowym największe grupki odwiedzających gromadzą się przy stoisku japońskiego producenta aut spod znaku plejad. Czym jest spowodowane tak duże zainteresowanie wokół marki Subaru? Popularny i kultowy już model Subaru Impreza po raz pierwszy w historii otrzymał nadwozie typu hatchback.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2011

testowany model: Subaru Impreza STI

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru impreza