Wybrane słowo kluczowe: subaru levorg

motonauczyciel.pl Test Subaru Levorg – idealne proporcje, idealny styl, idealny napęd

Pierwsze Subaru Legacy kombi, jakie miałem okazje testować w roku 2007, okazało się szczytem moich marzeń odnośnie wielkości i stylu samochodu. Z jednej strony klasyczny kombi do którego zapakujemy, rowery, bagaże czy psa, a z drugiej: zwrotny samochód w którym wszystko podporządkowano sportowemu DNA. Do tego styl nadwozia w którym szyby w drzwiach nie miały ramek, tak jak w prawdziwym sportowym coupé… Marzenie.

przejdź do artykułu » data: 13.11.2017

testowany model: Subaru Levorg

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

forzamagazine.pl Znaleźć swoją niszę – SUBARU LEVORG GT-S SPORT / test

Subaru Levorg to nieszablonowy samochód, który wymyka się utartym przez konkurencję schematom. Czy to dobrze? Kilka dni w jego towarzystwie pozwoliło nam rozwiać wiele wątpliwości. Obok Outbacka, XV i Forestera Levorg to kolejny samochód z mniej lub bardziej klasycznym nadwoziem kombi od Subaru. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z połączeniem walorów użytkowych z względnie sportowymi aspiracjami. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż auto nie tylko wizualnie, ale także mechanicznie bazuje na Imprezie.

przejdź do artykułu » data: 08.11.2017

testowany model: SUBARU LEVORG GT-S SPORT

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

motoryzacja.interia.pl Subaru Levorg. Dziedzictwo, rewolucja, podróżowanie

Wysilcie pamięć i spróbujcie odpowiedzieć na pytanie, kiedy ostatni raz spotkaliście na swojej drodze Subaru Levorg? No tak... Ale zaraz, zaraz... A może po prostu nie zwróciliście na ten samochód uwagi? Bo też i, szczerze mówiąc, niczym szczególnym wizualnie się nie wyróżnia. No, może poza charakterystycznym wlotem powietrza na masce. Jeżdżąca przeciętność? I tak, i nie...

przejdź do artykułu » data: 17.05.2017

testowany model: Subaru Levorg

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

cartests.pl Subaru Levorg GT-S – kombi, które mnie zachwyciło

Wygląda niczym WRX STi w wersji kombi, ma stały napęd na cztery koła i dostępny jest wyłącznie z benzynowym silnikiem z turbodoładowaniem. W dzisiejszym teście Subaru Levorg GT-S. Levorg jest najnowszym modelem w gamie Subaru, który możemy zakupić w Europie. Zaprezentowany został pierwszy raz podczas Tokyo Motor Show w 2013 roku, a do produkcji trafił na początku 2014 roku. W Polsce na ten samochód musieliśmy nieco poczekać, gdyż dostępny jest dopiero od końca 2015 roku.

przejdź do artykułu » data: 03.04.2017

testowany model: Subaru Levorg GT-S

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

motonauczyciel.pl Test Subaru Levorg – znowu prawdziwy Subaru

Moja przygoda z samochodami Subaru rozpoczęła się dość późno, gdyż pierwszy model tej firmy testowałem dopiero dziesięć lat temu. Pamiętam, że porównywaliśmy wówczas kombi Citroena C5 i Subaru Legacy. Wtedy też moja wielka miłość do techniki Citroena i zawieszenia Hydroactiv została nadszarpnięta przez technikę napędu Subaru. Dodatkowo Legacy kombi okazało się szczytem moich marzeń odnośnie wielkości i stylu samochodu.

przejdź do artykułu » data: 07.07.2016

testowany model: Subaru Levorg

kategoria: samochody osobowe serwis: motonauczyciel.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

carsmag.pl TEST - SUBARU LEVORG GT-S SPORT

Nazwa Levorg pochodzi od słów LEgacy, ReVOlution i TouRinG, co pozwala sugerować, że mamy do czynienia z następcą Subaru Legacy Kombi. Porównując wymiary obydwóch samochodów dochodzę jednak do wniosku, że najnowszy model spod znaku plejad jest autem z pogranicza segmentów. Od swojego „poprzednika” jest o dobre 8,5 cm krótszy. Przód niemalże w całości został przejęty z WRX STI, z wielkim wlotem na masce i LED-owymi reflektorami (notabene, rewelacyjnymi) na czele. Szkoda, że z tyłu auta zabrakło pomysłów i od tej strony Levorg wygląda trochę jak Hyundai i30 Wagon.

przejdź do artykułu » data: 20.06.2016

testowany model: SUBARU LEVORG GT-S SPORT

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

motoryzacja.interia.pl Subaru Levorg 1.6 GT - test

Subaru wyrobiło sobie pozycję eksperta w dziedzinie napędów 4x4. Jazda Levorgiem po ośnieżonych drogach Norwegii tę opinię potwierdza. Levorg jest w gamie Subaru pozycjonowany na pograniczy klasy kompaktowej i średniej - zajmuje miejsce pomiędzy Imprezą, a Legacy. Jego dynamicznie stylizowane nadwozie skutecznie wyróżnia się na tle innych kombi - z przodu przypomina sportowy model WRX STI.

przejdź do artykułu » data: 05.05.2016

testowany model: Subaru Levorg 1.6 GT

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg

projectautomotive.pl Subaru Levorg 1.6 GT-S Sport – test

Są takie marki, które nieco wyróżniają się swoim podejściem do motoryzacji. Interesującą filozofię zawsze prezentuje Subaru. To auta, które traktujemy od początku z dużą dozą sympatii, ponieważ często skrywają w sobie sporo sportowego zacięcia i rozwiązań, których nie znajdziemy u konkurencji.

przejdź do artykułu » data: 26.02.2016

testowany model: Subaru Levorg 1.6 GT-S Sport

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: subaru, subaru levorg