Wybrane słowo kluczowe: suzuki baleno

namasce.pl Suzuki Baleno 1.0 BOOSTERJET Elegance – Ukryty potencjał

Czasami zdarza się, że napotykamy ludzi, którzy w swojej niepozorności ukrywają spory potencjał. Ich zwykły wygląd maskuje wiele talentów ujawnianych dopiero po bliższym poznaniu. W świecie motoryzacji jest podobnie. Jakiś przykład? A i owszem, Suzuki Baleno 1.0 BOOSTERJET Elegance.

przejdź do artykułu » data: 13.09.2017

testowany model: Suzuki Baleno 1.0 BOOSTERJET Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

motoryzacja.interia.pl SUZUKI SWIFT, IGNIS I BALENO HYBRID - PO CO TAKA HYBRYDA?

Czym jest hybryda? To auto z silnikiem spalinowym i elektrycznym. Przyzwyczailiśmy się, że taka hybryda potrafi przejechać choćby kilka kilometrów na prądzie, ma duży akumulator i mocny silnik elektryczny. Suzuki widzi to inaczej i przekonuje, że to idealne rozwiązania. Moglibyśmy się z tym zgodzić, ale stawiamy jeden warunek. Jaki?

przejdź do artykułu » data: 01.09.2017

testowany model: SUZUKI SWIFT, IGNIS I BALENO HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno, suzuki ignis, suzuki swift

motozine.pl TEST: SUZUKI BALENO BOOSTERJET

Suzuki Baleno z silnikiem Dualjet niezbyt przypadło nam do gustu. Sprawdziliśmy czy mniejszy, ale mocniejszy silnik Boosterjet odmienia odbiór tego auta. O odgrzewanych kotletach w aspekcie nowego Baleno pisał u nas już Szymon. Od siebie mogę dodać tylko, że razem z nazwą z lat 90-tych podąża cały sposób kreowania wyglądu samochodów. Wycieraczki przegubowe, chromowane listwy zaaplikowane tam, gdzie zaburzają wrażenie dobrego smaku (górna i dolna krawędź klapy bagażnika – za dużo!), czy aluminiowe felgi o archaicznym wzorze.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2017

testowany model: SUZUKI BALENO BOOSTERJET

kategoria: samochody osobowe serwis: motozine.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

autocentrum.pl Suzuki Baleno - mały prowokator

Nasze pragnienia motoryzacyjne są zwykle uwarunkowane czynnikami ekonomicznymi i zdrowym rozsądkiem. Przy wyborze auta często wygrywa niewielkie (czyli tańsze) auto z benzynową jednostką napędową. To jednak wcale nie wyklucza znalezienia złotego środka pomiędzy frajdą z jazdy a rozsądnym wyborem. Ta nisza coraz szczelniej wypełnia się propozycjami producentów z całego Świata. Wśród małych, ale zadziornych aut swoją pozycję wyrabia Suzuki Baleno. Czy prowokuje jedynie stylistyką? Postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie!

przejdź do artykułu » data: 18.06.2017

testowany model: Suzuki Baleno

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

moto-przestrzen.pl Baleno SHVS – hybryda według Suzuki

Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym pojawił się na rynku w 1997 roku. Z każdym rokiem producenci pracują nad rozwojem tej technologii upatrując w niej przyszłość motoryzacji, ale czy mają rację? Trudno nie przyznać racji, że w pewnych warunkach napęd hybrydowy okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem i dzięki temu cieszy się coraz większą popularnością. Testując Baleno SHVS mogliśmy sprawdzić jak spisuje się tak zwana miękka hybryda, czyli rozwiązanie zaproponowane przez Suzuki.

przejdź do artykułu » data: 24.05.2017

testowany model: Suzuki Baleno SHVS

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

testysamochodowe.pl Suzuki Baleno 1.2 DualJet Elegance – TEST

Nowe Suzuki Baleno to auto typowo miejskie, ale zaskakująco przestronne w środku. Nie bijące po oczach spektakularnym designem, ale punktujące praktycznością i bogatym wyposażeniem. Do tego oszczędne i wystarczająco dynamiczne. Czy warto się nim zainteresować? Odpowiedź w tekście.

przejdź do artykułu » data: 21.04.2017

testowany model: Suzuki Baleno 1.2 DualJet Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

moto.onet.pl Suzuki Baleno 1.2 DualJet SHVS – hybryda na miękko | TEST

Ma przestronne, praktyczne i dobrze wyposażone wnętrze, a w wersji SHVS zadowala się niewielkimi ilościami paliwa. Baleno w najnowszym wcieleniu zaliczane jest do segmentu B+ i dołączyło do oferty Suzuki w Polsce w 2016 roku. Aktualna gama modelu obejmuje wersje z benzynowym silnikiem 1.2/90 KM, 1.0 turbo o mocy 110 KM oraz hybrydę SHVS z benzynowym silnikiem 1.2 i systemem ISG, którą miałem okazję testować.

przejdź do artykułu » data: 17.04.2017

testowany model: Suzuki Baleno 1.2 DualJet SHVS

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

moto-przestrzen.pl Suzuki Baleno – udany powrót

Pamiętacie jeszcze taki samochód jak Suzuki Baleno? Po kilkunastu latach Japończycy postanowili wskrzesić produkowane w latach dziewięćdziesiątych auto, które dostępne było w trzech typach nadwozia – hatchback, sedan oraz kombi. Zaprezentowany półtora roku temu model miał być przede wszystkim samochodem kompaktowym, dlatego też oferowany jest obecnie tylko jako hatchback. Baleno zaprojektowane zostało zgodnie z nową filozofią marki zwaną „Liquid Flow”.

przejdź do artykułu » data: 18.03.2017

testowany model: Suzuki Baleno

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno

namasce.pl Suzuki Baleno 1.0 BoosterJet Elegance – Udany powrót

Suzuki Baleno było już sedanem, hatchbackiem i kombi. Dwie pierwsze generacje auta (powstające od 1995 do 2002) miały więc zróżnicowane nadwozia. Sprzedawały się jednak średnio, dlatego firma „uśmierciła” projekt 15 lat temu. I kiedy wydawało się, że to kolejny pojazd, o którym pamięć zasypie popiół historii, Japończycy sięgnęli po znaną już z przeszłości nazwę. W 2016 roku Baleno wróciło do oferty Suzuki, ale już w jednej bryle nadwoziowej. Szczerze mówiąc, fizjonomia nowego Baleno mnie nie urzekła. Co innego z fizjologią…

przejdź do artykułu » data: 05.02.2017

testowany model: Suzuki Baleno 1.0 BoosterJet Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki baleno