Wybrane słowo kluczowe: suzuki grand vitara

autokult.pl Suzuki Grand Vitara 2,4 VVT – tylko makijaż

Suzuki odświeżyło niedawno swoje terenowe modele Jimny i Grand Vitara. Jimny już testowaliśmy, przyszedł czas na jego siostrę. Mam wrażenie, że nowa Grand Vitara to panienka, która opuściła właśnie salon kosmetyczny. Czy mimo kilku już lat na karku może uwieść dzisiejszych klientów tej klasy aut?

przejdź do artykułu » data: 02.11.2013

testowany model: Suzuki Grand Vitara 2.4 VVT

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki grand vitara

autowizja.pl Usuwanie zmarszczek

Rok 2013 przyniósł długo oczekiwany lifting jednego z najdłużej produkowanych aut rekreacyjnych na rynku. Czy to SUV czy prawdziwa lekka terenówka? Nie ma znaczenia nazewnictwo i zaglądanie w szczegółową specyfikację techniczną – grunt, że Suzuki Grand Vitara, pomimo długiego już stażu na rynku wciąż ma się dobrze i jest ceniona przez nabywców za solidność i dzielność w terenie.

przejdź do artykułu » data: 16.10.2013

testowany model: Suzuki Grand Vitara 2.4 VVT Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki grand vitara

autogaleria.pl Suzuki Grand Vitara 5d 2.4 VVT Premium: Strach poprawiać

Suzuki Grand Vitara napędzana benzynowym silnikiem 2.4 jest trochę jak stary dobry kumpel z czasów studiów. Ma mnóstwo zalet i z czasem tak bardzo przyzwyczajasz się do jego obecności, że byłoby czystą złośliwością wypominać mu, ile pije... Zamiast tego po prostu wolisz się napić z nim.

przejdź do artykułu » data: 02.05.2013

testowany model: Suzuki Grand Vitara 5d 2.4 VVT Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki grand vitara

autokrata.pl Czy warto kupić: Honda CR-V kontra Suzuki Grand Vitara

Nowoczesność spotyka się z tradycją. Gdyby zapytać laika czy widzi coś nietypowego w tym porównaniu, z pewnością spojrzałby zdziwiony i odparł, że nie. Wszak mamy tu do czynienia z dwoma SUVami rodem z Japonii, a więc naturalnymi i bezpośrednimi konkurentami. Ponadto Honda CR-V pojawiła się w polskich salonach pół roku temu, mniej więcej w tym samym okresie zadebiutowała odświeżona wersja Suzuki Grand Vitary. Okazuje się jednak, że są to bardzo różne samochody. Który więc z nich powinniście wybrać? Czytajcie dalej.

przejdź do artykułu » data: 11.04.2013

testowany model: Honda CR-V, Suzuki Grand Vitara

kategoria: samochody osobowe serwis: autokrata.pl
słowa kluczowe: honda, honda cr-v, suzuki, suzuki grand vitara

auto-strefa.pl Suzuki Grand Vitara 2.4 Elegance - rezygnując z rzeczy małych, można osiągnąć wielkie

Ta parafraza japońskiego przysłowia idealnie oddaje charakter Grand Vitary. Samochód w znanej nam linii nadwozia produkowany jest od 2005 roku. Z konsekwencją, uporem i cierpliwością mnicha dążącego do zostania mistrzem zen, Suzuki z zewnątrz nie zmienia się od lat. To co najważniejsze zmienia się w środku. Grand Vitara klasyfikowana jest jako samochód typu SUV. Jednak, nawet nie wsiadając do niego już na pierwszy rzut oka da się wyczuć, że jest to samochód raczej terenowy.

przejdź do artykułu » data: 24.03.2013

testowany model: Suzuki Grand Vitara 2.4 Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki grand vitara

moto.wp.pl Suzuki Grand Vitara 2.4 l Premium: twarda sztuka

SUV-y, czyli samochody o podwyższonych podwoziach, dużych kołach i niekoniecznie sporych możliwościach w terenie, stają się coraz bardziej popularne. Powoli zwiększają swoje wpływy w miejskich przestrzeniach i są cenione za umiejętność pokonywania wysokich krawężników i odporność na dziury w drogach. Pojazdy te są marzeniem większości zmotoryzowanych kobiet, ale często za ich kierownicami widzimy również mężczyzn. W niektórych z nich wyglądają oni nieco dziwnie. Z pewnością nie dotyczy to jednak Suzuki Grand Vitary.

przejdź do artykułu » data: 01.03.2013

testowany model: Suzuki Grand Vitara 2.4 Premium

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki grand vitara

autowizja.pl Lata lecą, ale forma wciąż mistrzowska

Czas szybko mija, samochody się zmieniają jak w kalejdoskopie… Nie tylko kolejne generacje znanych modeli, ale całe segmenty rynku motoryzacyjnego pojawiają się i znikają. Istnieje jednak niewielka grupa aut, które nie zmieniają się znacząco na przestrzeni lat, nie ulegają chwilowym modom, a mimo wszystko pozostają atrakcyjne i znajdują nabywców. Taki właśnie schemat pasuje doskonale do Suzuki Grand Vitara, która obecna na rynku od kilkudziesięciu już lat, stała się ucieleśnieniem idei niewielkiego, niedrogiego auta o bardzo dobrych właściwościach terenowych.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2013

testowany model: Suzuki Grand Vitara 2.4 Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki grand vitara