Wybrane słowo kluczowe: suzuki jimny

superauto24.se.pl TEST Suzuki Jimny 1.5 102 KM 4WD XLED: mały, terenowy wariat

Kiedyś to były czasy! Samochody na ramie, wolnossące silniki i terenówki z prawdziwego zdarzenia. Współczesna motoryzacja pełna jest zniewieściałych crossoverów, które uciekną w panice na widok najmniejszej kałuży. Jednak w tym miejskim towarzystwie jest zawodnik, który od dziesięcioleci zawstydza większych i mocniejszych od siebie. To Suzuki Jimny, które doczekało kolejnej generacji i udowodniło mi, że błota się nie boi!

przejdź do artykułu » data: 25.09.2018

testowany model: Suzuki Jimny 1.5 102 KM 4WD XLED

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

motofakty.pl Suzuki Jimny - prawdziwe auto terenowe w rozmiarze mini

Suzuki Jimny to samochód, który równie dobrze radzi sobie w mieście jak i w trudnym terenie. Nie lubi jednak autostrad i szybszych zakrętów. Producenci prześcigają się ostatnio w wymyślaniu nowych modeli typu crossover, czy SUV. Zazwyczaj te samochody nie prezentują większych zdolności terenowych, lecz ich właściciele nie narzekają zbytnio z tego powodu, bo i tak zdecydowana większość z nich nie będzie nawet próbowała wjeżdżać w leśne dukty. Suzuki Jimny jest inny.

przejdź do artykułu » data: 15.01.2018

testowany model: Suzuki Jimny

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

adrenalinemotorsport.pl Suzuki Jimny - niepozorna terenówka

Wieloletnie doświadczenie Suzuki w konstruowaniu lekkich i małych terenówek to gwarancja niebagatelnych możliwości poza utwardzonymi drogami. Jimny świetnie czuje się w swoim naturalnym środowisku, a więc w błocie, czy na stromych podjazdach. Nie najgorzej daje sobie radę również w miejskim gąszczu, ale trasy szybkiego ruchu to już zupełnie nie jego bajka. Czy frajda z jazdy offroadowej warta jest wyrzeczeń w codziennym użytkowaniu?

przejdź do artykułu » data: 21.03.2014

testowany model: Suzuki Jimny

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

exoticcars.pl Suzuki Jimny 1.3 VVT 4WD Elegance

W tym szaleństwie jest metoda. Jimny nie zmienia się od lat i mimo tego, że nie jest tak zasłużone poza utwardzonymi szlakami jak Wrangler, potrafi w sobie rozkochać. Od 1998 roku Suzuki Jimny tak naprawdę zmieniał się jeszcze mniej niż wspomniany we wstępie Jeep. Małe sympatyczne autko potrafi jednak zaskoczyć po zjeździe z asfaltu, o czym przekonacie się później.

przejdź do artykułu » data: 07.02.2014

testowany model: Suzuki Jimny 1.3 VVT 4WD Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: exoticcars.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

moto.pl Suzuki Jimny | Test | Gatunek na wymarciu

Są jeszcze samochody, które aż dziw bierze, że w takiej formie dotrwały do dzisiejszego dnia i są nadal oferowane w salonach. Pewnie i tak w najbliższej przyszłości grozi im wyginięcie, bo dopadną je unijne normy i inne "niezbędne" regulacje prawne. Trzeba się jednak cieszyć, że nadal wśród nas jest właśnie Suzuki Jimny, którego miałem okazję ostatnio testować

przejdź do artykułu » data: 07.01.2014

testowany model: Suzuki Jimny

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

moto-opinie.com TEST : Suzuki Jimny Elegance 1.3

Chyba już prawem serii znów w poniedziałkowe przedpołudnie udaję się odebrać samochód testowy. Dziś specjalnie wyspałem się, aby pierwsze wrażenie było dobre, oraz bym nie był uprzedzony przez to, że wstałem lewą nogą, mimo wszystko nadal jest to poniedziałek i do weekendu daleko…

przejdź do artykułu » data: 08.11.2013

testowany model: Suzuki Jimny Elegance 1.3

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-opinie.com
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

auto-strefa.pl Suzuki Jimny 1.3 VVT Elegance - mały wielki wojownik

Następca, młodszy brat, czy jak kto woli potomek Samuraia w niemal niezmienionej formie jest z nami już od 1998 roku. Przez 15 lat produkcji głównymi zmianami, jakich doświadczył, było przeprojektowanie deski rozdzielczej oraz zastąpienie dźwigni sterującej układem napędowym przyciskami na konsoli środkowej. Samochód przechodził dwa delikatne faceliftingi, benzynowa jednostka o pojemności 1.3 została zastąpiona inną, o nieco większej mocy, do gamy dorzucano 1,5-litrowego diesla, a na końcu i tak wycofano go ze sprzedaży.

przejdź do artykułu » data: 22.09.2013

testowany model: Suzuki Jimny 1.3 VVT Elegance

kategoria: samochody osobowe serwis: auto-strefa.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny

autokult.pl Suzuki Jimny 1,3 Elegance (2013) i 1,3 Jeans (2004) – koniec i początek

Suzuki Jimny to jeden z niewielu modeli, którego jedna generacja jest na rynku już od 15 lat. Przez ten czas auto przeszło dwa liftingi (w latach 2005 i 2012), ale nadal egzemplarze z początku produkcji niewiele różnią się od sprzedawanych obecnie.

przejdź do artykułu » data: 05.08.2013

testowany model: Suzuki Jimny 1,3 Elegance (2013) i 1,3 Jeans (2004)

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki jimny