Wybrane słowo kluczowe: suzuki vitara

autotesty.com.pl Suzuki Vitara S 1.4 BOOSTERJET 140 KM

Przez wiele lat Suzuki Vitara była symbolem terenówki z prawdziwego zdarzenia. Niezniszczalna, z charakterem i do tego niebojąca się wyzwań i ciężkiej pracy. Teraz, fani japońskiej marki drżą z obawy przed nowym, bo Suzuki po blisko 17 latach postanowiło reaktywować Vitare. Czy obawy są słuszne? Czy tylko strach ma wielkie oczy?

przejdź do artykułu » data: 16.02.2017

testowany model: Suzuki Vitara S 1.4 BOOSTERJET 140 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

testysamochodowe.pl Suzuki Vitara S – TEST

Pamiętacie pierwszą Vitarę? Ja do dziś wspominam chwilę, gdy podczas wakacji w Pobierowie zobaczyłem Suzuki z częściowo zdemontowanym dachem sunące nadmorską aleją. Z głośników sączyło się jakieś „dicho”, a z tyłu – wsparte o pałąk przeciwkapotażowy – prężyły się dwie dziewczyny. Był 1990 rok, a ja już nie pamiętam co na mnie zrobiło większe wrażenie – auto, czy jego pasażerki.

przejdź do artykułu » data: 15.02.2017

testowany model: Suzuki Vitara S

kategoria: samochody osobowe serwis: testysamochodowe.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

moto-przestrzen.pl Suzuki Vitara – miejski crossover

W 1988 roku Suzuki Vitara zapoczątkowała nowy rozdział w historii samochodów terenowych z napędem na obie osie produkowanymi przez japoński koncern motoryzacyjny. Prosta konstrukcja ważyła mniej niż tysiąc kilogramów, dzięki czemu zapewniała dużą zwrotność i bardzo dobre właściwości terenowe. Zmieniające się trendy na rynku motoryzacyjnym spowodowały, że Japończycy musieli skupić swoją uwagę na autach typu SUV i crossover, co zaowocowało powstaniem modelu Grand Vitara.

przejdź do artykułu » data: 04.11.2016

testowany model: Suzuki Vitara

kategoria: samochody osobowe serwis: moto-przestrzen.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

autoblog24.pl Mały SUV w lekki teren, czyli wrażenia z jazdy Suzuki Vitara na wideo

Współczesne SUV’y ze średniej wielkości terenówkami znanymi z końcówki XX wieku zbyt wiele cech wspólnych nie mają, może poza wyższą pozycją za kierownicą. Kiedyś samochody te służyły do poruszania się w stosunkowo ciężkim ternie, a teraz ich celem jest jazda w miejsca, gdzie doskonale poradziłaby sobie każda osobówka. Jednocześnie w niektórych modelach pierwiastek terenowy zostaje.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2016

testowany model: Suzuki Vitara

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

autoblog24.pl Suzuki Vitara 1,6 VVT XLED AllGrip 4WD – TEST

W przeszłości jeździłem dwoma modelami Suzuki i oba z nich wspominam bardzo dobrze – mówię tu o małym Swifcie i Splashu. Teraz przyszła pora na kontakt z trochę poważniejszym gabarytowo autem tej marki, czyli modelem Vitara w najbogatszej wersji wyposażeniowej. Sprawdźmy czy ten crossover robi równie dobre wrażenie, co jego mniejsi koledzy.

przejdź do artykułu » data: 30.08.2016

testowany model: Suzuki Vitara 1,6 VVT XLED AllGrip 4WD

kategoria: samochody osobowe serwis: autoblog24.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

carsmag.pl TEST - SUZUKI VITARA S 9 sierpnia 2016 0

Vitara zawsze kojarzyła mi się z prawdziwym lekkim samochodem terenowym. Nic dziwnego – w górskiej miejscowości wypoczynkowej do której jeżdżę na wakacje mnóstwo mieszkańców używa starych Suzuki jako pojazdów do prawdziwych zadań specjalnych. Spotkanie tam kilkunastoletniej Vitary na górskim szlaku – wydawałoby się pośrodku niczego – jest sytuacją całkiem normalną. Leśni zbieracze jagód z Beskidu Sądeckiego wykorzystują Suzuki do transportu pracowników i skrzynek z owocami.

przejdź do artykułu » data: 10.08.2016

testowany model: SUZUKI VITARA S

kategoria: samochody osobowe serwis: carsmag.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

autogaleria.pl Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet S AllGrip: Nowa tożsamość

Dla wielu nowa Vitara jest przykładem śmierci motoryzacji, jaką znaliśmy. Auto z charakterem i rodowodem, dzielna terenówka, a dla niektórych nawet nienaruszalny symbol przegrał z obowiązującą modą i stał się kolejnym określanym tak nieznaczącym dziś terminem jak crossover. Ale czy naprawdę diabeł taki zły, jak go malują?

przejdź do artykułu » data: 09.08.2016

testowany model: Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet S AllGrip

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara

namasce.pl Suzuki Vitara S 1.4 Boosterjet ALLGRIP – Vitara reaktywacja!

W zasadzie można stwierdzić, że w 2014 roku Suzuki reaktywowało Vitarę po 17-letniej przerwie. Ostatni egzemplarz I generacji tego popularnego auta zjechał z taśm produkcyjnych w 1997 roku. Potem, przez kolejne lata dzielnie zastępowała ją Grand Vitara. W 2013 roku japoński producent zaprezentował koncept o skomplikowanej, jak to w Suzuki bywa, nazwie iV-4, który zapowiadał nowe wcielenie Vitary. Ostatecznie auto poznaliśmy na paryskim Salonie w 2014 roku. I… spore zaskoczenie. Otóż nowa Vitara nie ma zbyt wielu genów swojej poprzedniczki.

przejdź do artykułu » data: 07.08.2016

testowany model: Suzuki Vitara S 1.4 Boosterjet ALLGRIP

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki vitara