Wybrane słowo kluczowe: sym

scigacz.pl SYM Cruisym 300i - bohater klasy średniej [TEST]

SYM Cruisym 300i to duży skuter o wizerunku pitbulla, ale przyjazny dla użytkownika jak golden retriever. Jest dobrze wykonany, bardzo zwrotny i znakomicie radzi sobie w mieście. Pozwala również zasmakować jednośladowej turystyki, nie wymagając przy tym wyczynowej odporności na niewygody.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2018

testowany model: SYM Cruisym 300i

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: sym, sym cruisym 300i

scigacz.pl SYM MaxSym 600i ABS - budżetowa waga ciężka

MaxSym 600i ABS to największy i najbardziej luksusowy skuter tajwańskiej marki SYM, która w tym sezonie ponownie zagościła na polskim rynku. Ten udany i nieźle wykonany pojazd odstaje co prawda od konkurencji pod względem rozwiązań technicznych, ale nadrabia to wysokim komfortem jazdy i najniższą ceną w swojej klasie.

przejdź do artykułu » data: 04.06.2018

testowany model: SYM MaxSym 600i ABS

kategoria: skutery serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: sym, sym maxsym

motogen.pl Czy skuter może mieć off-roadową duszę? – test taniego SYM Crox 125

Z pewnym dystansem podchodziłem do kontrowersyjnego SYM Crox 125. Po testach okazało się, że skuter może łączyć w sobie cechy pojazdu miejskiego i być jednocześnie użyteczny w chwili, gdy kończy się utwardzona nawierzchnia. Czy jakość tajwańskiej konstrukcji za niespełna 6,5 tys. złotych jest jednak dostosowana do terenowych przepraw i dla kogo właściwie jest ta hybryda? Czytajcie dalej...

przejdź do artykułu » data: 18.08.2015

testowany model: SYM Crox 125

kategoria: skutery serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: sym, sym crox

skuterowo.com Sym Joymax 125 na kat. B – maksymalna radość z jazdy

W nasze ręce trafił SYM Joymax 125. Czy rzeczywiście jest to maksymalna radość, jaką sugeruje jego nazwa? Sprawdziliśmy to. Skuter w pełni zasługuje na miano maxi, na pewno jeśli chodzi o rozmiar. Jest duży i kiedy odpowiadałem na pytanie przechodniów o pojemność, widziałem niedowierzanie. Tylko 125ccm w takim skuterze? Przyznam, że właśnie z tego powodu miałem obawy co do osiągów SYMa.

przejdź do artykułu » data: 21.07.2015

testowany model: Sym Joymax 125

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: sym, sym joymax

skuterowo.com Sym MaxSym 400i: Wygodny Bydlak

Tajwańskie skutery i motocykle bez wątpienia zyskują coraz szerszą rzeszę sympatyków, nie tylko w naszym kraju. Wielu zdążyło się już przekonać, że Chiny i Tajwan dzieli spora różnica jakościowa i technologiczna. Jednak czy testowany Sym MaxSym 400 nas utwierdzi w tym przekonaniu?

przejdź do artykułu » data: 20.04.2013

testowany model: Sym MaxSym 400i

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: sym, sym maxsym

sqtery.com SYM Orbit 50: wół roboczy

SYM Orbit II to już drugi skuter tego tajwańskiego producenta, który otrzymałem do testu w sezonie 2012. Skuter jest technicznym „bliźniakiem” testowanego przez naszą redakcję SYMa Fiddle II, jednak obie maszyny różni powołanie. Orbit II ma dzielnie znosić trudy pracy jako pojazd dla kurierów czy rozwozicieli pizzy, czyli po prostu ma świetnie sprawdzać się jako codzienny wół roboczy. Postanowiłem więc wcielić się w rolę jednego z nich i sprawdzić jak Orbit poradzi sobie jako narzędzie pracy. Jak SYM zniósł ten test? Czy skuter wart 4.400 PLN to pewna inwestycja?

przejdź do artykułu » data: 05.12.2012

testowany model: SYM Orbit 50

kategoria: skutery serwis: sqtery.com
słowa kluczowe: sym, sym orbit