Wybrane słowo kluczowe: toyota auris

flota.com.pl Benzyna vs. diesel vs. hybryda vs. LPG: które paliwo jest najlepsze?

Kiedy jeszcze 10 lat temu firmie potrzebny był samochód, który idealnie nadawałby się do długich i dalekich podróży, w zdecydowanej większości przypadków decydowano się na zakup auta z dieslem. Obecna technologia już dawno zatarła tę granicę i spowodowała, że wybory są dużo trudniejsze.

przejdź do artykułu » data: 20.10.2017

testowany model: Ford Focus 1.5 EcoBoost LPG, Škoda Octavia Combi 1.0 TSI, Mazda3 2.0 SkyActiv-G i-ELOOP, Škoda Octavia 2.0 TDI, Toyota Auris 1.8 HSD

kategoria: samochody osobowe serwis: flota.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus, mazda, mazda 3, skoda, skoda octavia, toyota, toyota auris

motofilm.pl Toyota Auris Touring Sports Prestige Hybrid [test]

Toyota odczuwa na swoich plecach oddech konkurencji i ich kompaktowych przeciwników. Auta z ekonomicznymi silnikami diesla zalewają nasz rynek. Japoński producent przeprowadza więc kontratak za pomocą odświeżonego Aurisa, który wygląda teraz bardzo nowocześnie, jest bezpieczniejszy i posiada jeszcze ciekawsze wyposażenie. Przed Wami Toyota Auris Touring Sports z napędem hybrydowym.

przejdź do artykułu » data: 06.11.2016

testowany model: Toyota Auris Touring Sports Prestige Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota auris

forzamagazine.pl Eco incognito – TOYOTA AURIS TOURING SPORTS HYBRID

Okazuje się, że hybrydowe wydanie Toyoty Auris nie musi być na wskroś nudne i sprawdzi się nie tylko jako taksówka. Lead nie trafił tu przez przypadek – Auris, zwłaszcza w odmianie Touring Sports (czyli kombi), a już w szczególności w odmianie hybrydowej, dość mocno upodobali sobie taksówkarze. Powodów ku temu jest sporo – po pierwsze, auto nie wygląda nudno jak część rywali (tym bardziej po liftingu sprzed kilkunastu miesięcy), poza tym jest praktyczne, no i przede wszystkim – ekonomiczne.

przejdź do artykułu » data: 08.10.2016

testowany model: TOYOTA AURIS TOURING SPORTS HYBRID

kategoria: samochody osobowe serwis: forzamagazine.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota auris

namasce.pl Toyota Auris Touring Sports Hybrid – Elektryka mocno (nas) tyka

Współczuję moim sąsiadom. Jest środek nocy, a ja walę się w piersi. A że piersi mam pokaźne dość, to i odgłos się niesie. ZGRZESZYŁEM. A Ciebie Toyoto proszę o rozgrzeszenie i wyznaczenie pokuty. Otóż, nie wierzyłem, że hybrydowa motoryzacja może mieć sens. I… przyznaję się do tego bez bicia, nie miałem racji. Owszem, może! Ale przez ostatnie 10 lat z okładem nie przejechałem się hybrydą, która wzbudziłaby moja sympatię. No, w każdym razie nie była to hybryda od Toyoty. Aż tu nagle…

przejdź do artykułu » data: 11.09.2016

testowany model: Toyota Auris Touring Sports Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota auris

projectautomotive.pl Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Comfort – test

Długo możnaby się spierać na tematy dotyczące ochrony środowiska, ale już stało się faktem, że samochody muszą być bardziej ekologiczne. Jednym z pionierów takich działań jest Toyota – i to wcale nie przez kontrowersyjnego Priusa, a przez niepozornego Aurisa, który w wersji hybrydowej budzi największe zainteresowanie.

przejdź do artykułu » data: 18.07.2016

testowany model: Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Comfort

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota auris

v10.pl Toyota Auris 1.2 Turbo - Życie pozahybrydowe - nasz test

Niewątpliwie najbardziej wyróżniającą cechą kompaktowego hatchbacka Toyoty pozostaje lansowany przez producenta, naprawdę mający w tym modelu sens napęd hybrydowy. Nowa wersja benzynowa chce jednak udowodnić, że Auris ma coś do zaoferowania także jako konwencjonalny konkurent Golfa, Focusa i reszty.

przejdź do artykułu » data: 22.04.2016

testowany model: Toyota Auris 1.2 Turbo

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota auris