Wybrane słowo kluczowe: toyota aygo

namasce.pl Toyota Aygo I (2005-2014) – opinie, problemy, awarie

W czasach drogiej benzyny i ograniczania kosztów eksploatacji sporym powodzeniem na rynku wtórnym cieszą się samochody reprezentujące segment A. Są stosunkowo prostymi konstrukcjami, które dają wystarczająco dużo możliwości za niewielkie pieniądze. Wśród nich znajdziemy Toyotę Aygo pierwszej generacji.

przejdź do artykułu » data: 12.08.2017

testowany model: Toyota Aygo I (2005-2014)

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota aygo, toyota aygo używane, używane

superauto24.se.pl Toyota RAV4 Hybrid: SUV pakowny i rodzinny - TEST

Wakacyjny wyjazd z rodziną nad morze to zawsze duże przedsięwzięcie logistyczne dla każdej głowy rodziny. Zaplanowanie trasy i sprawdzenie stanu technicznego samochodu to dopiero początek. Schody zaczynają się w momencie kiedy trzeba decydować kto pojedzie z tyłu, a kto z przodu. Temperatura sięga zenitu przy pakowaniu bagażnika, a małżeństwo ociera się o rozwód. A jak to wygląda w sytuacji kiedy do dyspozycji jest hybrydowa Toyota RAV4?

przejdź do artykułu » data: 28.06.2017

testowany model: Toyota RAV4 Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: toyota aygo, toyota rav4

autotesty.com.pl Toyota Aygo 1,0i 69 KM X-Play Selection

Jazda miejska już od dawna zdominowana jest przez małe auta, które z łatwością będziemy mogli zaparkować na zatłoczonych ulicach. W ten krajobraz bardzo dobrze wpisuje się produkt japońskiej marki – Toyota Aygo, która światło dzienne po raz pierwszy ujrzała w 2005 roku podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej w Genewie. Trzy lata później Toyota zdecydowała się na pierwszy face lifting, a W 2012 auto zostało zmodernizowane po raz kolejny. W końcu nadszedł rok 2014, znów targi w Genewie i prezentacja Aygo II generacji. Efekt?

przejdź do artykułu » data: 15.11.2016

testowany model: Toyota Aygo 1,0i 69 KM X-Play Selection

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota aygo

info-ekspert.pl Test Toyota Aygo 1.0 X-CITE

W 2005 roku Toyota wraz z francuskim koncernem PSA wprowadziły do sprzedaży trzy bliźniacze modele: Citroena C1, Peugeota 107 oraz Toyotę Aygo. Stylistyka modeli była bardzo zbliżona. Różniły się one od siebie zaledwie detalami wyróżniającymi konkretną markę. Zaprezentowana na salonie samochodowym w Genewie w 2014 druga generacja modelu Aygo charakteryzuje się niezwykle dynamicznym wyglądem, który z pewnością wyróżnia się na tle innych pojazdów z segmentu A (miejskich samochodów osobowych).

przejdź do artykułu » data: 18.08.2015

testowany model: Toyota Aygo 1.0 X-CITE

kategoria: samochody osobowe serwis: info-ekspert.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota aygo

motoryzacja.interia.pl Toyota Aygo - samochód dla filigranowych kobiet

Małe samochody mają być przede wszystkim oszczędne i praktyczne. Jeśli poddaje się je ocenie, warto mieć na uwadze fakt, że w zasadzie są to główne założenia ich projektantów i niewiele więcej od nich w związku z tym należy oczekiwać. Niestety, rzadko kiedy wyglądają przy tym dobrze. Na szczęście zdarzają się wyjątki i na pewno jednym z nich jest nowa Toyota Aygo.

przejdź do artykułu » data: 31.07.2015

testowany model: Toyota Aygo

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota aygo

motoarena.com.pl Toyota Aygo – przyjaciel miasta

Toyota Aygo ukazała się na rynku w roku 2005 jako owoc współpracy dwóch koncernów – PSA i Toyota. Francuscy bracia, czyli Peugeot 107 oraz Citroen C1 wyglądają niemal tak samo. Druga generacja modelu została zaprezentowana w 2014 roku na targach w Genewie. Ceny nowego Aygo zaczynają się od 33 900 zł co sprawia, że jest to jedno z najtańszych aut na rynku.

przejdź do artykułu » data: 26.06.2015

testowany model: Toyota Aygo

kategoria: samochody osobowe serwis: motoarena.com.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota aygo