Wybrany serwis: trends.com.pl

trends.com.pl NIE TAKI MAŁY – VW POLO VI – OD 1.0 MPI DO GTI

Nowoczesne samochody stają się coraz bardziej do siebie podobne. Zbliżone są założenia konstrukcyjne, elementy wyposażenia czy motywy stylistyczne. Dlaczego więc tylko niektóre modele odnoszą spektakularne sukcesy sprzedażowe? Liczą się szczegóły, co potwierdza nowe Polo.

przejdź do artykułu » data: 02.01.2019

testowany model: VW POLO VI 1.0 MPI DO GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

trends.com.pl E24 628 CSI VS. F13 640I – TECHNOLOGICZNA PRZEPAŚĆ?

BMW serii 6 nigdy nie było najpopularniejszym modelem niemieckiego producenta. Nie oznacza to jednak, że bawarska szóstka była autem pozbawionym klasy, ekstrawagancji czy sportowego zacięcia. Wręcz przeciwnie. Egzemplarze pierwszej serii są dziś poszukiwanymi przez kolekcjonerów samochodami, a współczesne wydanie tego modelu BMW jest prawdziwym Gran Turismo, które łączy uzależniające osiągi z towarzyszącym na każdym kroku luksusem.

przejdź do artykułu » data: 28.11.2018

testowany model: E24 628 CSI VS. F13 640I

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 6

trends.com.pl TEST 116D: NIEPEŁNOWARTOŚCIOWE BMW?

Trzy cylindry, półtora litra pojemności i kompaktowe nadwozie. Sprawdzaliśmy, czy 116d spełnia pokładane w nim nadzieje, czy bliżej mu do niepełnowartościowego BMW… W ubiegłym roku seria 1 przeszła face lifting. Kompletnie przemodelowany pas przedni oraz nowe światła tylne zmieniły kompaktowy model z Bawarii na lepsze. Samochód zaczął wyglądać szlachetniej, dojrzalej i bardziej dynamicznie. Zaryzykujemy stwierdzenie, że F20 powinno wyglądać tak od samego początku. Modernizacja przyniosła też nowe wersje silnikowe.

przejdź do artykułu » data: 16.11.2018

testowany model: BMW 116D

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 1

trends.com.pl GARBUS 1200 KONTRA THE BEETLE SPORT: KTÓRY LEPSZY?

W historii motoryzacji jest niewiele aut, które, produkowane przez kilkadziesiąt lat, stały się ikonami, klasykami i należą do najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych. Jednym nich jest bez wątpienia Volkswagen Garbus. Auto, które przetrwało drugą wojnę światową, kumplowało się z hipisami i doczekało się wielu wersji w kilku generacjach.

przejdź do artykułu » data: 25.10.2018

testowany model: GARBUS 1200 KONTRA THE BEETLE SPORT

kategoria: samochody osobowe serwis: trends.com.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen beetle