Wybrane słowo kluczowe: volkswagen polo

moto.onet.pl Nowy Volkswagen Polo 1.0 TSI - większe niż (starsze) Golfy | TEST

Najnowsze Polo tak urosło, że można je już porównywać z wciąż popularnym w Polsce VW Golfem czwartej generacji. Polo jest już szersze i wyższe, a także ma większy rozstaw osi. Pod tym względem przerosło także Skodę Octavię pierwszej generacji (oczywiście nie na długość)! Oto nasze pierwsze wrażenia z prowadzenia najnowszego, miejskiego Volkswagena, którego sprzedaż rozpocznie się w połowie października.

przejdź do artykułu » data: 07.09.2017

testowany model: Volkswagen Polo 1.0 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

moto.onet.pl Nowy Volkswagen Polo - teraz jest prawie jak Golf

Polo to jednen z ważniejszych modeli w gamie Volkswagena. Po kilku latach obecności obecnej generacji, nadszedł czas na zmiany. Sprawdziliśmy już jak jeżdzi najnowsza generacja Volkswagena Polo. Tak, nowy model bardzo przypomina Golfa - ale czy to źle? Zobaczcie, jak jażdzi najnowsza generacja.

przejdź do artykułu » data: 02.09.2017

testowany model: Volkswagen Polo

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

superauto24.se.pl Volkswagen Polo R WRC: jeździliśmy najlepszą rajdówką świata! - WIDEO

Atrapa? A może dobrze zrobiona jeżdżąca replika? Nic z tych rzeczy! To najprawdziwszy Volkswagen Polo R WRC należący do teamu Volkswagen Motorsport. Katapultująca się z miejsca bezkompromisowa i zaawansowana technicznie maszyna, która w rękach jednego z fabrycznych kierowców potrafi być piekielnie szybka. Przekonałem się o tym na własnej skórze, a nie jechałem z nikim przypadkowym, a z samym Andreasem Mikkelsenem!

przejdź do artykułu » data: 03.11.2015

testowany model: Volkswagen Polo R WRC

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

projectautomotive.pl Volkswagen Polo GTI – test

Czy istnieje jeden uniwersalny przepis na hot hatcha? Tego typu auta znajdują sobie wielu wielbicieli – są szybkie, dają wielką frajdę z jazdy, a przy okazji nie tracą funkcjonalności miejskiego auta. Taka uniwersalność zawsze będzie w cenie. Mogłoby się wydawać, że nie ma producenta, który znałby się na tym lepiej niż Volkswagen.

przejdź do artykułu » data: 25.10.2015

testowany model: Volkswagen Polo GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

turbonews.pl Da tobie więcej niż się tego spodziewasz, to pudełko mocy – test nowego VW Polo GTI

Dzięki współpracy z firmą Fota-Groblewski, która jest najbardziej doświadczonym dealerem marki VW na Pomorzu mamy możliwość kontaktu z najciekawszymi modelami spod znaku tej marki. Jednak to, co ostatnio mieliśmy okazję przetestować zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania!

przejdź do artykułu » data: 27.09.2015

testowany model: Volkswagen Polo GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: turbonews.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

superauto24.se.pl TEST Volkswagen Polo GTI 1.8 TSI: grzeczny sportowiec

Ku zmartwieniu fanów prawdziwej motoryzacji ulubionym terminem we współczesnym świecie czterech kółek jest wyraz downsizing. Sportowe samochody kastrowane są z dużych pięknie brzmiących silników, a manualne skrzynie biegów przegrywają z wygodnymi automatami. Rządzą ekologia oraz wszędobylskie turbodoładowania. Tę mało emocjonującą tendencję postanowił przerwać Volkswagen, który ku uciesze wielu fanów drastycznie odmienił układ napędowy usportowionego Polo GTI.

przejdź do artykułu » data: 26.09.2015

testowany model: Volkswagen Polo GTI 1.8 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

moto.pl Volkswagen Polo GTI | Test | Wbrew modzie

Zastanawialiście się ostatnio nad kondycją przemysłu samochodowego? Jeśli chodzi o bilans finansowy jest bardzo dobrze, natomiast jeśli chodzi o produkty które otrzymujemy - już trochę gorzej. Banda euroświrów co jakiś czas zaskakuje nas dyrektywami i uregulowaniami, które mają wpłynąć na poprawę losu całego świata, co w istotny sposób odbija się na producentach samochodów.

przejdź do artykułu » data: 21.08.2015

testowany model: Volkswagen Polo GTI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo

motofakty.pl Używany Volkswagen Polo (2001 – 2009). Czy warto kupić?

Polo nazywany jest powszechnie „małym Golfem”, co dla popularnego, miejskiego Volkswagena jest wyróżnieniem. Dobre wzorce warto naśladować. Od momentu swojej premiery w 1975 r. miejskie Polo coraz bardziej upodabniało się do kompaktowego Golfa. Przede wszystkim „rosło”, w swym czwartym wydaniu osiągając długość prawie 390 cm. Przejmowało też rozwiązania techniczne i nowinki technologiczne, dzięki czemu zawsze było samochodem nowoczesnym i konkurencyjnym. Zapewniało coraz wyższy poziom bezpieczeństwa, coraz lepszy komfort jazdy i coraz lepsze osiągi.

przejdź do artykułu » data: 03.06.2015

testowany model: Volkswagen Polo (2001-2009)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen polo, volkswagen polo używane, używane