Wybrane słowo kluczowe: yamaha tmax

swiatmotocykli.pl BMW C 600 Sport vs Yamaha T-Max | Skuterowy darwinizm

Gdyby Karol Darwin żył obecnie, zamiast badać ewolucję ptaszków na egzotycznych lądach, mógłby obserwować zmiany w świecie skuterów, powstawanie nowych podgatunków tych jednośladów. Przykładem takich zmian są BMW C 600 Sport i Yamaha T-Max - skutery sportowe. Skuterowa ewolucja spowodowała pojawienie się modeli turystycznych, sportowych, miejskich; brakuje nam chyba tylko terenowych oraz wyprawowych.

przejdź do artykułu » data: 22.08.2015

testowany model: BMW C 600 Sport, Yamaha T-Max

kategoria: motocykle serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw c600, yamaha, yamaha tmax

moto.wp.pl BMW C600 Sport vs Yamaha T-Max 530: skutery na sportowo

Odnosimy wrażenie, że niektórych producentów ponosi fantazja. Jakim sposobem coś, co z założenia jest do bólu praktyczne i ekonomiczne może jednocześnie być sportowe i emocjonujące? Skutery są na końcu listy jednośladów kojarzonych z wyścigową rywalizacją. Tymczasem Yamaha i BMW okrawa swoje nowe modele maxi skuterów "sportowymi" epitetami. Sami się o to prosili - zabraliśmy Yamahę T-Max 530 i BMW C600 Sport na tor wyścigowy.

przejdź do artykułu » data: 27.10.2012

testowany model: BMW C600 Sport, Yamaha T-Max 530

kategoria: skutery serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw c600, yamaha, yamaha tmax

skuterowo.com Yamaha T Max: Zapiera Dech

rama, niespotykany komfort, dla wielu najlepszy skuter świata. Razem ze Skuterowo.com poznaj z bliska wyjątkową maszynę, jaką jest nowa Yamaha T Max… Wsiądź i sprawdź jak pewnie możesz się poczuć w objęciach tego skutera. T Max wita się z nami resetując swoje perfekcyjnie wyglądające zegary przy każdym przekręceniu kluczyka. Yamaha sygnalizuje gotowość. W drogę…

przejdź do artykułu » data: 03.09.2012

testowany model: Yamaha T Max

kategoria: skutery serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: yamaha, yamaha tmax

motogen.pl Dziewczyna, T-max i tor Kartingowy – mieszanka wybuchowa

Kto mógł spodziewać się, że skutery rozwiną się w taki sposób. Kilkanaście lat temu, słowo skuter jednoznacznie kojarzyło się ze smrodzącą dwusuwowymi spalinami pięćdziesiątką, którą przy ruszaniu najlepiej było odpychać nogą. Dziś nikogo nie dziwią maxi skutery o pojemności 400, 600, czy nawet 800ccm!

przejdź do artykułu » data: 05.10.2011

testowany model: yamaha T-max

kategoria: skutery serwis: motogen.pl
słowa kluczowe: yamaha, yamaha tmax

scigacz.pl Yamaha TMAX po 25000 km - używana, jak nówka

Pojazdy tego typu mają przed sobą świetlaną przyszłość. Maszyny takie, jak TMAX mają przed sobą pewną przyszłość. Przy ciągle rosnącym tłoku w miastach pozwalają oszczędzić mnóstwo czasu. Oferując znakomite osiągi i bardzo wysoki komfort podróżowania pozywają jednocześnie na dalsze wycieczki, czasem także na odrobinę szaleństwa. Maksi skutery, bo o nich mowa, to obiekt westchnień wielu miłośników jednośladów.

przejdź do artykułu » data: 22.04.2010

testowany model: Yamaha TMAX

kategoria: motocykle serwis: scigacz.pl
słowa kluczowe: yamaha, yamaha tmax, yamaha tmax używane, używane

sqtery.com Test Yamaha T-Max 500 '09

W ostatnim czasie dostałem na test najbardziej niszowy pojazd w kategorii jednośladów jakim jest maxi skuter, a dokładnie pisząc najnowszy Yamaha T-max 500. Jeden z najbardziej znanych i cenionych skuterów produkowany od kilku ładnych lat mający w między czasie małe lub większe zmiany zyskujący bardzo wielu zwolenników, a wszystko dzięki niezawodności oraz osiągom bo jako pierwszy skuter przekroczył barierę 160 km/h.

przejdź do artykułu » data: 10.11.2009

testowany model: Yamaha T-Max 500 '09

kategoria: skutery serwis: sqtery.com
słowa kluczowe: yamaha, yamaha tmax