Wybrane słowo kluczowe: zipp

jednoslad.pl Zipp Pro XT 1250 poznaj z bliska ścigacz na prawo jazdy B

Wczoraj na Jednoślad.pl oraz naszym YouTube wspólnie przejechaliśmy kilkadziesiąt kilometrów na Zipp Pro XT 1250. Dziś, zgodnie z obietnicą zatrzymujemy się, aby pokazać Wam tę propozycję z bliska. Tak jak Wam wspominaliśmy motocykl skutecznie tuszuje swoją prawdziwą pojemność. Nawet na profilu maszyna jest sygnowana liczbą 1250. Mało tego – zegary są wyskalowane do 220 km/h! Brzmienie też jest niepozorne. Końcówka o dużym przekroju gada niskim głosem, a przy schodzeniu z obrotów nawet czasem “zakaszle”.

przejdź do artykułu » data: 16.06.2016

testowany model: Zipp Pro XT 1250

kategoria: skutery serwis: jednoslad.pl
słowa kluczowe: zipp, zipp pro

skuterowo.com Test Zipp VZ-1 125: Wręcz stworzony do miasta

Gorący letni wieczór. Zapracowani Polacy wyruszają w miejsca, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o codziennych trudach. Jedni biegają, zakładają rolki inni śmigają na desce… My z kolei tego wieczoru wybraliśmy się tutaj na Zippie VZ-1 125 i mamy zamiar spędzić bardzo miło ten czas.

przejdź do artykułu » data: 25.07.2015

testowany model: Zipp VZ-1 125

kategoria: samochody osobowe serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: zipp, zipp vz-1

skuterowo.com Zipp VZ-2 125 (na prawo jazdy B): Ten test to dobrze spędzony przez nas czas

Jest niezwykle gorący, czerwcowy wieczór. Miliony spraw na głowie, dziesiątki telefonów i spotkań. Po całym dniu można iść pobiegać, otworzyć piwo ze znajomymi, pójść na dobrą kolację, albo… po prostu przekręcić kluczyk. Tym razem odpalamy dla Was Zippa VZ-2 125 w Skuterowo.com.

przejdź do artykułu » data: 13.06.2015

testowany model: Zipp VZ-2 125

kategoria: motocykle serwis: skuterowo.com
słowa kluczowe: zipp, zipp vz-2

swiatmotocykli.pl Wielki test skuterów i motocykli 125 | Skutery

Kilka tygodni temu podjęliśmy się prawdopodobnie najbardziej brawurowego zadania minionych lat. W jednym miejscu zebraliśmy ponad 30 motocykli i skuterów klasy 125ccm w celu odnalezienia tych najlepszych. W Internecie brakuje miejsca, żeby opisać wszystkie maszyny na raz, więc podzieliliśmy je na kategorie. Na pierwszy ogień idą skutery. Od wielu miesięcy kierowcy posiadający prawo jazdy kat. B mogą poruszać się na motocyklach i skuterach o pojemności silnika nie przekraczającej 125ccm. Wielu już to robi, a jeszcze więcej zastanawia się czy zacząć.

przejdź do artykułu » data: 28.05.2015

testowany model: Peugeot Django, Zipp Vissa, Kymco Like 125 LX, Peugeot Speedfight 3, Kymco Agility, Junak 806, Honda Wave 110i, Peugeot Tweet, Peugeot Kisbee

kategoria: skutery serwis: swiatmotocykli.pl
słowa kluczowe: honda, honda wave, junak, junak 806, kymco, kymco agility, kymco like 125, peugeot, peugeot django, peugeot kisbee, peugeot speedfight, peugeot tweet, zipp, zipp vissa