Wybrane słowo kluczowe: audi

superauto24.se.pl To ostatnie Audi, które jeszcze TO MA! Audi Q2 35 TFSI S tronic - TEST, OPINIA

Audi Q2 to najmniejszy model z uterenowionej i miastoodporonej rodziny Q niemieckiego producenta pojazdów. Dziarski crossover we wrześniu 2020 roku przeszedł facelifting i techniczną aktualizację, zachowując przy tym coś, czego brakuje użytkownikom w dzisiejszych modelach. Mimo liftingu cały czas jest obecne pokrętło sterujące systemem MMI z osadzonymi obok przyciskami funkcyjnymi. Czy po 5 latach od debiutu, Audi Q2 mające masę wspólnego z poprzednią generacją A3, nadal jest godne zainteresowania?

przejdź do artykułu » data: 15.03.2021

testowany model: Audi Q2 35 TFSI S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi q2

superauto24.se.pl To najczęściej kupowane nowe Audi w Polsce. Co zyskało, co straciło Audi Q5 po liftingu? TEST, OPINIA, WIDEO

Audi Q5 to w Polsce od lat najczęściej kupowany nowy model czterech pierścieni. I nic w tym dziwnego. Ten wysokiej klasy uniwersalny SUV cieszy się dobrymi opiniami użytkowników i zajmuje wysokie miejsca w rankingach niezawodności. Gama jednostek napędowych jest rozbudowana, nadwozie nieźle się prezentuje, poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest duże, a dzięki wyższemu odsadzeniu od ziemi trudniej o uszkodzenia w codziennym użytkowaniu. Co zmieniło się w Audi Q5 na rok 2021?

przejdź do artykułu » data: 25.01.2021

testowany model: Audi Q5

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

motoryzacja.interia.pl AUDI A8 L 60 TFSI E – PRĄD ZAMIAST CYLINDRÓW? TO MOŻE MIEĆ SENS

Prawdziwa luksusowa limuzyna powinna mieć pod maską 12 cylindrów – to powszechnie znany fakt. Obecnie jednak w dobie drakońskich limitów CO2 i ogólnej nagonki na samochody spalinowe, trzeba zacząć rozglądać się za jakąś alternatywą na przyszłość. Jak przekonaliśmy się podczas tego testu, Audi ma całkiem rozsądną propozycję.

przejdź do artykułu » data: 04.01.2021

testowany model: AUDI A8 L 60 TFSI E

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi a8