Wybrane słowo kluczowe: audi

autocentrum.pl Odświeżone Audi Q7 – czym ma nas do siebie przekonać?

Technologiczny wyścig zbrojeń w motoryzacji trwa już od wielu lat. Jest on szczególnie dobrze widoczny w segmencie premium, wśród topowych modeli, które z reguły są wyposażane w najnowsze zdobycze techniki, jakie obecnie dany producent ma w swoim arsenale. Nie inaczej jest i w przypadku odświeżonego właśnie Audi Q7, które otrzymało szereg nowych rozwiązań technicznych, mających zagwarantować kierowcy i pasażerom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

przejdź do artykułu » data: 07.11.2019

testowany model: Audi Q7

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi q7

motofakty.pl Audi Q7. Z „miękką” hybrydą i turbodoładowaniem

Kiedy piętnaście lat temu debiutowało pierwsze Audi Q7 segment tej klasy SUV-ów praktycznie nie istniał. Dziś wprawdzie można już mówić o sporej dla tego modelu konkurencji, ale wciąż jest to motoryzacyjna elita. Nie oznacza to bynajmniej, że producenci takich samochodów nie muszą się liczyć z upływem czasu. Dlatego, choć drugie pokolenie „kusiódemki” ma dopiero czteroletni staż rynkowy w Ingolstadt pomyślano o kuracji odmładzającej.

przejdź do artykułu » data: 05.11.2019

testowany model: Audi Q7

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: audi, audi q7

superauto24.se.pl Audi S7 Sportback to auto z głośnikiem w wydechu i z dieslem. Czy można odnaleźć w nim sport? - TEST, OPINIA

Najnowsza generacja autostradowego bandyty o nazwie Audi S7 Sportback, ma pod maską widlasty silnik diesla i miękką hybrydę. W układzie wydechowym umieszczono jednak głośnik, który ratuje sytuację, gdy potężna bryła auta nie wystarczy, by zwrócić na siebie uwagę. Jest ekonomicznie i efektywnie, ale czy jeździe towarzyszą emocje?

przejdź do artykułu » data: 25.10.2019

testowany model: Audi S7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

motofakty.pl Audi A4 (2020). Test odświeżonego przedstawiciela segmentu D premium

Odświeżone Audi A4 obecnej generacji już pojawiło się na rynku polskim, jest także oficjalny cennik modelu, a my mieliśmy okazję pojeździć nim po malowniczych okolicach Kościerzyny, Tczewa i Gdańska. Co się zmieniło i jak te modyfikacje wpłynęły na najpopularniejszy model w ofercie producenta z Ingolstadt?

przejdź do artykułu » data: 13.10.2019

testowany model: Audi A4 (2020)

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

wyborkierowcow.pl Audi A4 allroad 45 TFSI quattro S tronic – TEST

W 2019 roku Audi A4 (typ B9) przeszło drugi, tym razem poważniejszy lifting. Bardziej dynamiczna stylizacja i nowocześniejszy system operacyjny mają zahamować odpływ potencjalnych nabywców „A-czwórki” w stronę SUV-ów. Uterenowione kombi A4 allroad pozostaje jednak wolne od tego zmartwienia.

przejdź do artykułu » data: 11.10.2019

testowany model: Audi A4 allroad 45 TFSI quattro S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4

cartests.pl TEST: Audi S7 Sportback – jestem zniesmaczony

Z jednej strony sportowy model, a z dieslem pod maską. Posiada aż 4 rury wydechowe, jednak wszystkie to atrapy. W dzisiejszym teście nowe Audi S7. Gdybyśmy zapytali pierwszą z brzegu osobę, z czym kojarzy się jej model Audi z “S” zamiast zwykłego “A”, odpowiedziałby z pewnością “Sport”. Do dość naturalne i zrozumiałe. Producent z Ingolstadt nawet podkreślał swego czasu, że modele sportowe i usportowione są dumnie tworzone przez “Audi Sport”, a nie samo Audi.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: Audi S7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

moto.onet.pl 10-letnia limuzyna z mocnym dieslem - który samochód będzie najlepszym wyborem?

Około 10-letnie samochody klasy wyższej mają wzięcie na rynku wtórnym, szczególnie gdy są napędzane turbodieslem. Nie małym, 4-cylindrowym, tylko R5, R6 lub V6! Oto siedem ciekawych propozycji.

przejdź do artykułu » data: 27.09.2019

testowany model: Audi A6, BMW 5, Chrysler 300C, Mercedes E, Volvo S80, Jaguar XF, Citroen C6

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.onet.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6, bmw, bmw seria 5, chrysler, chrysler 300c, citroen, citroen c6, jaguar, jaguar xf, mercedes, mercedes klasa e, volvo, volvo s80, używane

autocentrum.pl Nowe Audi A4 – walczy w najtrudniejszym segmencie?

Kompaktowe sedany i kombi klasy premium – czy ktoś jeszcze je kupuje? Z takim pytaniem wybierałem się do Gdańska na polską prezentację jednego z najpopularniejszych modeli Audi. Mowa oczywiście o Audi A4, które przeszło niedawno gruntowny facelifting. Czy ten model ma jeszcze szanse na rynku zdominowanym przez SUV-y? Przedstawiciele marki Audi w Polsce, twierdzą, że sedany i kombi klasy premium przeżywają aktualnie renesans, a ja postanowiłem sprawdzić, czy to prawda.

przejdź do artykułu » data: 24.09.2019

testowany model: Audi A4

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi a4