Wybrane słowo kluczowe: audi

motoryzacja.interia.pl AUDI Q3 45 TFSI - TROCHĘ RODZINNY, TROCHĘ SPORTOWY

Pierwsze generacja Q3 była całkiem niezłym samochodem, ale nie zrobiła furory na rynku. Czy w Audi wyciągnęli wnioski z tej lekcji i odpowiednio przyłożyli się do projektu nowej odsłony tego modelu? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie podczas testu wersji z mocnym silnikiem benzynowym.

przejdź do artykułu » data: 07.07.2019

testowany model: AUDI Q3 45 TFSI

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi q3

superauto24.se.pl TEST, OPINIA - Audi A1 Sportback S line 30 TFSI S tronic: efektowne i drogie

Zanim w świecie motoryzacji crossovery stały się modne, na rynku nie było wiele opcji dla wymagających i majętnych klientów. Decydując się na zakup miejskiego, zgrabnego i zjawiskowego auta klasy premium, pozycją numer jeden przez dłuższy czas było MINI. Producent z Ingolstadt mając już bardzo szeroką ofertę, postanowił w 2010 r. podnieść poprzeczkę i wprowadził na rynek najmniejszego zawodnika pod nazwą A1. Po blisko 8 latach doczekaliśmy się drugiej generacji tego malucha, która przeniosła walkę o segment B na zupełnie inny poziom.

przejdź do artykułu » data: 27.05.2019

testowany model: Audi A1 Sportback S line 30 TFSI S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1

motoryzacja.interia.pl AUDI E-TRON ADVANCED 55 QUATTRO

Są harcownicy i są ciężkozbrojni. Ci pierwsi wybiegają przed szereg, jest o nich głośno, sami też czynią dużo hałasu, ale szybko tracą zapał, przygasają i wycofują się na z góry upatrzone pozycje. Ci drudzy działają niespiesznie, zachowują spokój, zbierają siły, ale kiedy wreszcie ruszą do przodu, nic i nikt ich nie zatrzyma. Podobnie wygląda sytuacja w... branży samochodów z napędem elektrycznym. Powyższa myśl (zgoda, że nieco karkołomna) przyszła nam do głowy na koniec wizyty, którą niedawno złożyło w naszej redakcji Audi e-tron advanced 55 quattro.

przejdź do artykułu » data: 22.05.2019

testowany model: AUDI E-TRON ADVANCED 55 QUATTRO

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi e-tron