Wybrane słowo kluczowe: audi a1

superauto24.se.pl TEST, OPINIA - Audi A1 Sportback S line 30 TFSI S tronic: efektowne i drogie

Zanim w świecie motoryzacji crossovery stały się modne, na rynku nie było wiele opcji dla wymagających i majętnych klientów. Decydując się na zakup miejskiego, zgrabnego i zjawiskowego auta klasy premium, pozycją numer jeden przez dłuższy czas było MINI. Producent z Ingolstadt mając już bardzo szeroką ofertę, postanowił w 2010 r. podnieść poprzeczkę i wprowadził na rynek najmniejszego zawodnika pod nazwą A1. Po blisko 8 latach doczekaliśmy się drugiej generacji tego malucha, która przeniosła walkę o segment B na zupełnie inny poziom.

przejdź do artykułu » data: 27.05.2019

testowany model: Audi A1 Sportback S line 30 TFSI S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1

autocentrum.pl Nowe Audi A1 za 186 tys. zł! Przed pierwszą jazdą przetarłem oczy ze zdumienia...

Czy Audi A1, najmniejszy model z gamy niemieckiego producenta, ma w sobie coś więcej niż jego największy konkurent, czyli MINI? Z perspektywy producentów segment małych samochodów miejskich zawsze był wymagający. Auta tego typu nie tylko muszą zmieścić się na każdym miejscu parkingowym, prowadzenie ich musi być dziecinnie proste, nie mogą być drogie, a ich stylistyka obowiązkowo musi podążać za panującą modą. Mówiąc wprost – nie jest to łatwe, a w przypadku marek premium trzeci warunek jest prawie nieosiągalny. Co wtedy zrobić?

przejdź do artykułu » data: 13.02.2019

testowany model: Audi A1

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1

superauto24.se.pl TEST Audi A1 Sportback 30 TFSI S tronic S line Edition One: luksusowe Polo

W dzisiejszych czasach wcale nie jest tak, że do utrzymania się na rynku, wszyscy muszą robić wszystko. Ale skoro już są takie możliwości, to głupio z nich nie korzystać. Niemiecki gigant, jakim jest Audi, poza luksusowymi limuzynami, eleganckimi SUV-ami i cenionym od dziesięcioleci napędem quattro, ma także inne propozycje. Tą najmniejszą jest Audi A1, które doczekało drugiej generacji i zdaje się być bardziej prestiżowym Volkswagenem Polo.

przejdź do artykułu » data: 01.02.2019

testowany model: Audi A1 Sportback 30 TFSI S tronic S line Edition One

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1

v10.pl W mieście liczy się styl - nasze porównanie Mini Cooper S vs Audi A1 vs Citroen DS3

Gdy w aglomeracji ma liczyć się coś więcej niż małe rozmiary i niskie zużycie paliwa, do gry wkraczają one: modne maluchy w bogatych wersjach, których sukces dowodzi, że samochody tej wielkości nie wszyscy kupują dla niskiej ceny…

przejdź do artykułu » data: 30.09.2015

testowany model: Mini Cooper S, Audi A1, Citroen DS3

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1, citroen, citroen ds3, mini

adrenalinemotorsport.pl Audi S1 Sportback - pierwszy kontakt

Model S1 to najmniejsze Audi oznaczone wymownym symbolem na tle czerwonego prostokąta. Logo w tej formie używane jest przez markę od wielu lat, przez co nieodłącznie kojarzone jest z ekscytującymi wrażeniami z jazdy. Niewielkich rozmiarów hatchback nie dorównuje liczbą koni mechanicznych swoim większym braciom z rodziny S, ale wystarczy odbyć krótką przejażdżkę, aby przekonać się, że w pełni zasługuje na ten zobowiązujący emblemat.

przejdź do artykułu » data: 19.09.2015

testowany model: Audi S1 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: adrenalinemotorsport.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1

moto.wp.pl Audi A1 Sportback 1,4 TFSI: ekstrawagancja w mieście

Segment premium rośnie także w klasie najmniejszych samochodów miejskich. Rewolucyjne podejście do tematu zaproponowało Mini sprzedając świetnie jeżdżący i ładnie opakowany pojazd za niemałe pieniądze. W 2010 Audi wprowadziło swojego malucha, natomiast rok wcześniej Citroen zadebiutował z modelem DS3. Auta się starzeją, więc A1 przeszło kosmetyczne, lecz zauważalne zmiany pod koniec zeszłego roku. Nie tylko wizualne, ale i mechaniczne. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się wersji 1,4 TFSI, która łączy niskie zapotrzebowanie na paliwo z niezłą dynamiką.

przejdź do artykułu » data: 18.08.2015

testowany model: Audi A1 Sportback 1,4 TFSI

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.wp.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1

autokult.pl Audi A1 Sportback (2015) 1,4 TFSI S tronic - test, opinia, spalanie, cena

Samochód miejski za 130 tysięcy złotych? Wszystko da się sprzedać jeżeli ubierze się to w ładne opakowanie, porządnie wyposaży i zbuduje w taki sposób, że klient będzie zadowolony. Z tego założenia już dawno temu wyszli producenci samochodów premium i segment drogich maluchów powoli się rozrasta. Jednym z poważniejszych i najstarszych graczy jest Audi z modelem A1.

przejdź do artykułu » data: 08.07.2015

testowany model: Audi A1 Sportback (2015) 1,4 TFSI S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: audi, audi a1