Wybrane słowo kluczowe: audi a3

motoryzacja.interia.pl AUDI A3 LIMOUSINE. OGLĄDAMY, WSIADAMY, JEDZIEMY, OCENIAMY

Kompaktowe sedany nie należą do najchętniej kupowanych przez europejskich klientów samochodów. Zdecydowanie ustępują popularnością hatchbackom i kombi, przegrywają konkurencję z SUV-ami i crossoverami. Mimo to Audi konsekwentnie utrzymuje w swojej ofercie taką wersję modelu A3. Czy wspomniany pojazd, w swoim najnowszym, niedawno zaprezentowanym wydaniu, zasługuje na widniejące w jego nazwie określenie "Limousine"?

przejdź do artykułu » data: 18.07.2020

testowany model: AUDI A3 LIMOUSINE

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3

motocollection.pl TEST – AUDI A3 LIMOUSINE 2.0 TDI QUATTRO

Gdybym zaczepił kogokolwiek z was na ulicy z pytaniem, ile może być warte to czerwone Audi A3 Limousine 2.0 TDI quattro, na pewno nikt nie podałoby choćby przybliżonej wartości auta. Pytanie, czy kompaktowy sedan z Ingolstadt, o wartości Porsche 718 jest warty tak poważnych pieniędzy.

przejdź do artykułu » data: 09.09.2017

testowany model: AUDI A3 LIMOUSINE 2.0 TDI QUATTRO

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3

namasce.pl Audi A3 Limousine 2.0 TDI S tronic – Tylko po co?

Kiedy w 2013 roku na nowojorskim salonie debiutowało A3 Limousine, zadałem sobie pytanie, po co? No właśnie, po co Audi kolejne nadwozie do A3… I chyba wymyśliłem! Bo… dotąd nie mieli. To teraz mają. W Europie auto przyjęto z umiarkowanym entuzjazmem. Za to w USA i Chinach zdecydowanie bardziej optymistycznie. Po 3 latach włodarze niemieckiej marki doszli do wniosku, że kompaktowego sedana czas odświeżyć. Zazwyczaj w takich sytuacjach robi się tzw. face lifting. Ale nie u Audi. Model A3 Limousine przeszedł bowiem… techniczną aktualizację.

przejdź do artykułu » data: 05.01.2017

testowany model: Audi A3 Limousine 2.0 TDI S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: namasce.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3

superauto24.se.pl TEST Audi A3 Limousine 2.0 TDI S Tronic S-Line po liftingu: kosztowna perfekcja

W wielu krajach oraz w wielu środowiskach auto z nadwoziem typu sedan kojarzy się z prestiżem i większym uznaniem. Dodatkowo, jeśli na owym nadwoziu widniały będą cztery pierścienie, prestiż i uznanie automatycznie wskoczą na jeszcze wyższy poziom. Czy nowe Audi A3 Limousine jest autem potrafiącym zauroczyć i być powodem do dumy swojego właściciela?

przejdź do artykułu » data: 02.12.2016

testowany model: Audi A3 Limousine 2.0 TDI S Tronic S-Line po liftingu

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3

superauto24.se.pl TEST Volvo V40 T4 vs. Audi A3 Sportback 1.4 TFSI: szwedzki metal czy niemieckie techno?

Auta kompaktowe – jeszcze – stanowią ważny słupek w tabelkach sprzedaży, opierając się natarciu SUV-ów. Europejczycy szczególnie ukochali sobie pięciodrzwiowe nadwozia, a przez to uniwersalność segmentu C. Szukający czegoś "ekstra" trafiają na Volvo V40 i Audi A3. Choć auta są w tej samej klasie, każdy z nich jest zupełnie inny i... tak samo dobry!

przejdź do artykułu » data: 14.11.2016

testowany model: Volvo V40 T4, Audi A3 Sportback 1.4 TFSI

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3, volvo, volvo v40

moto.pl Audi A3 Limousine 2.0 TDI quattro | Test miesiąca cz. 1 | Nadwozie i wnętrze

W pierwszej części naszego testu miesiąca sprawdzamy karoserię i wnętrze nowego Audi A3 Limousine. Rozpoczynamy nowy cykl – test miesiąca. Jest to nieco bardziej dogłębny test wybranego przez redakcję nowego modelu, który podzielony będzie na cztery części. W pierwszej, dzisiejszej ocenimy nadwozie i wnętrze. W drugiej przyjrzymy się właściwościom jezdnym. Tu warto dodać, że każdy test odbywać się będzie na Torze Łódź. W odcinku trzecim prześwietlimy koszty, ceny jak i oferty leasingowe i kredytowe.

przejdź do artykułu » data: 19.09.2016

testowany model: Audi A3 Limousine 2.0 TDI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: moto.pl
słowa kluczowe: audi, audi a3