Wybrane słowo kluczowe: audi q5

superauto24.se.pl To najczęściej kupowane nowe Audi w Polsce. Co zyskało, co straciło Audi Q5 po liftingu? TEST, OPINIA, WIDEO

Audi Q5 to w Polsce od lat najczęściej kupowany nowy model czterech pierścieni. I nic w tym dziwnego. Ten wysokiej klasy uniwersalny SUV cieszy się dobrymi opiniami użytkowników i zajmuje wysokie miejsca w rankingach niezawodności. Gama jednostek napędowych jest rozbudowana, nadwozie nieźle się prezentuje, poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest duże, a dzięki wyższemu odsadzeniu od ziemi trudniej o uszkodzenia w codziennym użytkowaniu. Co zmieniło się w Audi Q5 na rok 2021?

przejdź do artykułu » data: 25.01.2021

testowany model: Audi Q5

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

wyborkierowcow.pl Używane Audi Q5 I (8R; 2008-2016) – opinie, dane techniczne, usterki

Audi Q5 to nie lada gratka dla osób pragnących prestiżowego, ale niezbyt wielkiego i jednocześnie pojemnego SUV-a. Czy wysokie ceny rekompensują niewielką awaryjność? Zobaczmy, co o używanych Q5 sądzą ich właściciele.

przejdź do artykułu » data: 02.12.2019

testowany model: Audi Q5 I (8R; 2008-2016)

kategoria: samochody osobowe serwis: wyborkierowcow.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5, audi q5 używane, używane

superauto24.se.pl Audi Q5 po kraju, w którym wszystko chce cię zabić. Tu spojrzenie na SUV-a nabiera nowego znaczenia - TEST

Kraj z cywilizacją liczącą raptem 200 lat, którego obszar jest dużo większy niż cała Europa. Z jednej strony otoczony Oceanem Indyjskim, z drugiej Spokojnym. Na podróż drogą lotniczą z Polski trzeba poświęcić minimum dobę. Gdy już dotrze się na miejsce i człowieka z marszu w zachwyt wprawi uderzająca egzotyka, wypada nieustannie mieć się na baczności. Po tym, jak poleciałem do Australii testować Audi Q5 dowiedziałem się, że na tym kontynencie niemal wszytko może mnie zabić.

przejdź do artykułu » data: 24.10.2018

testowany model: Audi Q5

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

autocentrum.pl Audi Q5 2.0 TFSI Quattro - napompowany bolid czy bardzo szybki SUV?

Przykład drugiej generacji Audi Q5, która debiutowała jesienią 2016 roku doskonale pokazuje, że jeżeli coś się sprawdza, nie należy tego zmieniać. Na pierwszy rzut oka auto mocno przypomina starszego brata z 2008 roku, ale widać tu też domieszkę najnowszej odmiany Q7. I to mieszanka, która ewidentnie działa. Testowana przez nas wersja może jednak sprawiać kierowcy pewne problemy, bynajmniej nie w użytkowaniu. Ciężko odpowiedzieć na zadane w towarzystwie pytanie: “czym jeździsz?”. To nieco powiększona i podniesiona wyścigówka, czy po prostu bardzo dynamiczny SUV?

przejdź do artykułu » data: 12.06.2017

testowany model: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

projectautomotive.pl Audi Q5 Sport 2.0 TFSI 252 KM quattro S tronic – pierwszy kontakt

Choć Audi Q5 szybko stało się bestsellerem to stworzenie nowego modelu, który będzie w stanie powtórzyć sukces pierwszej generacji nie jest proste. Niemcy stanęli przed trudnym zadaniem połączenia ze sobą postępowego, nowoczesnego wizerunku z upodobaniami konserwatywnej klienteli.

przejdź do artykułu » data: 27.05.2017

testowany model: Audi Q5 Sport 2.0 TFSI 252 KM quattro S tronic

kategoria: samochody osobowe serwis: projectautomotive.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

superauto24.se.pl TEST Audi Q5 2.0 TDI 190 KM S tronic quattro: samochód wygodnych czasów

W czasach przesiąkniętych innowacjami, nie trzeba okularów aby dostrzec na tej płaszczyźnie siłę kontrastów. Szukać nie musimy daleko, wystarczy choćby rzucić okiem na motoryzację. Jedni producenci budując auta trzymają się klasycznych rozwiązań, inni z kolei osiągają tak wysokie poziomy zaawansowania, że ścigają się sami ze sobą. Taką marką brylującą w wychodzeniu przed szereg jest Audi.

przejdź do artykułu » data: 08.05.2017

testowany model: Audi Q5 2.0 TDI 190 KM S tronic quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5

v10.pl Audi Q5 2.0 TFSI - Zamaskowane innowacje - pierwsza jazda

Pierwsza generacja Q5 to bestseller Audi. Model zadebiutował w 2008 i dzielił sporo komponentów z A4 B8. Po 9 latach nadszedł czas na zmianę warty. Drugie wcielenie powstaje w meksykańskich zakładach koncernu i zachowuje mocne zewnętrzne podobieństwo do poprzednika. To tylko pozory. Z technologicznego punktu widzenia, SUV aspiruje do miana lidera tego wymagającego segmentu.

przejdź do artykułu » data: 24.04.2017

testowany model: Audi Q5 2.0 TFSI

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi q5