Wybrane słowo kluczowe: audi rs7

superauto24.se.pl TEST Audi RS7 Sportback performance 4.0 TFSI quattro: jak naładowana strzelba

Zastanawialiście się kiedyś co powstanie, gdy do komfortowego auta zainstaluje się silnik niczym z lokomotywy? Inżynierowie Audi najprawdopodobniej po godzinach postanowili to sprawdzić i zbudować takie monstrum. Zanim pokazali księgowym kosztorys auta, najpierw dali im się przejechać. Fascynacje wzięły górę i ktoś klepnął projekt, po czym odwrotu od decyzji realizacji auta z dopiskiem RS już nie było.

przejdź do artykułu » data: 08.06.2016

testowany model: Audi RS7 Sportback performance 4.0 TFSI quattro

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7

motopodprad.pl Test: Audi RS7 Performance – osiem i pół godziny, pięćset dziesięć minut

W takim czasie można dolecieć z Europy do USA lub przejechać pociągiem z Warszawy do Szczecina. Można też upić się i wytrzeźwieć, albo po prostu nieźle się wyspać. Ja miałem osiem i pół godziny na to, by zapoznać się z najnowszym Audi RS7 Performance. Pięćset dziesięć minut na to, by się nie rozbić i… nie stracić prawa jazdy. Zwłaszcza jeśli chodzi o to drugie, nie było łatwo.

przejdź do artykułu » data: 31.05.2016

testowany model: Audi RS7 Performance

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7

autowizja.pl Smochód Roberta Lewandowskiego

Nie ma obecnie bardziej znanego polskiego piłkarza niż Robert Lewandowski. Ba, wszystko wskazuje na to, że może być nawet najlepszym piłkarzem w historii naszego kraju. Kilka dni temu cały świat obiegła informacja o strzeleniu 5 bramek przez Roberta i to w 9 minut! Jeśli ktoś nie słyszał o nim wcześniej, to po takim wyczynie już na pewno. Podobno jego oficjalne konto na facebooku tuż po tym gwałcie na piłkarzach z Wolsfburga „lubiło” średnio 15 osób na sekundę…

przejdź do artykułu » data: 27.09.2015

testowany model: Audi RS7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: autowizja.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7

sportstandard.pl Audi RS7 Sportback – #AudiQuattroExperience 2015

Kiedy parę lat temu, na naszym rynku, zaczęły debiutować „czterodrzwiowe coupé”, nie byłem do nich optymistycznie nastawiony. „Czterodrzwiowe Coupé? Kto to kupi?” myślałem. Do czasu kiedy w końcu przejechałem się jednym z aut tego segmentu. Mocny silnik, doskonałe właściwości jezdne, wysoki komfort jazdy, ergonomiczne i precyzyjnie wykonane wnętrze. Wszystko to połączone w jednym, prawie dwutonowym aucie…

przejdź do artykułu » data: 26.09.2015

testowany model: Audi RS7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: sportstandard.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7

motopodprad.pl Narkotyk o nazwie RS7

Odkąd tylko na rynku pojawiło się Audi A7, byłem jego wielkim zwolennikiem. Jednak chyba nie tylko ja. Segment sportowo kreślonych limuzyn, który zaczął się de facto od Mercedesa CLS, rośnie bowiem bardzo na popularności. I dobrze, bo według mnie to ciekawy trend. Jak więc dowiedziałem się, że kolejne auto, z jakim przyjdzie mi spędzić kilka dni to właśnie sportowa limuzyna spod znaku czterech nakładających się kółek, byłem zachwycony. Zwłaszcza, że miała to być wersja RS7!

przejdź do artykułu » data: 15.09.2014

testowany model: audi RS7

kategoria: samochody osobowe serwis: motopodprad.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs7

motocollection.pl Imperium kontratakuje

Audi RS6 obecnie zachowało się jedynie w wersji Avant (jak w pierwszej generacj), co nie oznacza, że to wszystko, co może wystawić producent z Ingolstadt do walki z BMW, Jaguarem i Mercedesem. Z pomocą przychodzi również RS7, który za cel obrał sobie BMW M6 Gran Coupe i Mercedesa CLS63 AMG. Zestawiamy ze sobą dwa bardzo szybkie modele Audi, by sprawdzić czy pod płaszczem wspólnej techniki można znaleźć jakieś różnice.

przejdź do artykułu » data: 06.09.2014

testowany model: Audi RS6, RS7

kategoria: samochody osobowe serwis: motocollection.pl
słowa kluczowe: audi, audi rs6, audi rs7