Wybrane słowo kluczowe: audi s3

motoryzacja.interia.pl AUDI S3 SPORTBACK EDITION ONE TFSI QUATTRO. NASZ TEST

Gdyby nie jaskrawy kolor nadwozia, efektowny wzór dużych obręczy kół, literka S w oznaczeniu modelu i aż cztery polakierowane na czarno końcówki wydechu, które, jak się okazuje, bynajmniej nie są atrapami, lecz autentycznym zwieńczeniem wylotów rur, ten samochód nie zwracałby specjalnej uwagi na ulicach. Ale zwraca. I słusznie, bowiem Audi S3 to rasowy hot hatch, o jakim marzy wielu miłośników motoryzacji.

przejdź do artykułu » data: 27.07.2021

testowany model: AUDI S3 SPORTBACK EDITION ONE TFSI QUATTRO

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacja.interia.pl
słowa kluczowe: audi, audi s3

motofakty.pl Audi S3 Sportback. Test, wrażenia z jazdy, spalanie, ceny

Za każdym razem testując Audi lub inne auto z segmentu premium, jestem przekonany, że pojawią się narzekania na wygórowaną cenę. W przypadku S3 Sportback cena bazowa co prawda startuje od poziomu poniżej 200 000 złotych, podobnie jak Volkswagen Golf R, ale magia konfiguratora i dodatków potrafi wywindować cenę. O dodatkowe 100 000 złotych. Czy warto?

przejdź do artykułu » data: 19.07.2021

testowany model: Audi S3 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: motofakty.pl
słowa kluczowe: audi, audi s3

motoryzacjafilipa.wordpress.com 18# Audi S3 Sportback czyli Wilczek w owczej skórze

Agresywnie przyśpiesza, pięknie brzmi oraz równie dobrze się prowadzi jak i wygląda. O czym mowa? O 300 konnym Hot hatchu z Ingolstadt. Gdyby nie oznaczenia S-line, to w oddali spoglądając na S3 można by odnieść wrażenie, że to zwykła A trójka. Jednak gdy poznamy ją bliżej, od razu nasuwa się nam myśl, że to „Wilk w owczej skórze”. Dlaczego tak?

przejdź do artykułu » data: 18.01.2015

testowany model: Audi S3 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: motoryzacjafilipa.wordpress.com
słowa kluczowe: audi, audi s3

autokult.pl Nowe Audi S3 Limousine - test

Mercedes-Benz, BMW i Audi często narzucają nowe standardy w segmentach. Jeśli jedna z tych marek zaprezentuje coś świeżego dwie pozostałe nie odpuszczą i w podobnym czasie wprowadzą na rynek konkurencyjne modele. W ten sposób swoje premiery miały kolejno Mercedes-Benz CLA, Audi A3 Limousine oraz BMW serii 2. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku ich sportowych odpowiedników. O BMW M235i niedawno pisałem, teraz przyszedł czas na jego największego konkurenta – Audi S3 Limousine.

przejdź do artykułu » data: 01.01.2015

testowany model: Audi S3 Limousine

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: audi, audi s3

autotesty.com.pl Audi S3 Limousine 2,0 TFSI 300KM

Audi S3 Sportback można zaliczyć jako Hot Hatcha, który z powodzeniem może konkurować z najgroźniejszymi swoimi rywalami – Mercedesem A 45 AMG czy BMW 135i. Jednak koncern ze Stuttgartu nie śpi i jakiś czas temu wypuścił na rynek sportową odmianę swojego najmniejszego sedana czyli CLA 45 AMG. To spowodowało, że Audi postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i podkręcić A3 Limousine.

przejdź do artykułu » data: 14.08.2014

testowany model: Audi S3 Limousine 2,0 TFSI 300KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: audi, audi s3