Wybrane słowo kluczowe: audi s7

superauto24.se.pl Audi S7 Sportback to auto z głośnikiem w wydechu i z dieslem. Czy można odnaleźć w nim sport? - TEST, OPINIA

Najnowsza generacja autostradowego bandyty o nazwie Audi S7 Sportback, ma pod maską widlasty silnik diesla i miękką hybrydę. W układzie wydechowym umieszczono jednak głośnik, który ratuje sytuację, gdy potężna bryła auta nie wystarczy, by zwrócić na siebie uwagę. Jest ekonomicznie i efektywnie, ale czy jeździe towarzyszą emocje?

przejdź do artykułu » data: 25.10.2019

testowany model: Audi S7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: superauto24.se.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

cartests.pl TEST: Audi S7 Sportback – jestem zniesmaczony

Z jednej strony sportowy model, a z dieslem pod maską. Posiada aż 4 rury wydechowe, jednak wszystkie to atrapy. W dzisiejszym teście nowe Audi S7. Gdybyśmy zapytali pierwszą z brzegu osobę, z czym kojarzy się jej model Audi z “S” zamiast zwykłego “A”, odpowiedziałby z pewnością “Sport”. Do dość naturalne i zrozumiałe. Producent z Ingolstadt nawet podkreślał swego czasu, że modele sportowe i usportowione są dumnie tworzone przez “Audi Sport”, a nie samo Audi.

przejdź do artykułu » data: 07.10.2019

testowany model: Audi S7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: cartests.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

v10.pl Audi S7 Sportback - Uśpiony demon - nasz test

Wygląda jak klasyczne i dość konserwatywne A7. Z daleka trudno zorientować się, że to niezwykła wersja. Dopiero po wnikliwej obserwacji dostrzeżemy skromne emblematy S7 i cztery owalne końcówki układu wydechowego. To dla wtajemniczonych zwiastuje kłopoty na światłach lub na autostradzie, gdzie Audi nie znajdzie sobie równych. Chyba, że we wstecznym lusterku pojawi się przedstawiciel rodziny AMG, tudzież M-Power.

przejdź do artykułu » data: 05.01.2013

testowany model: Audi S7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: v10.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

motofilm.pl Audi S7 Sportback - czterodrzwiowe luksusowe coupe z 4.0 l V8 biturbo o mocy 420 KM

Wyobraź sobie, że masz do wydania blisko pół miliona złotych na samochód. Chcesz, aby była to prestiżowa i bardzo luksusowa czterodrzwiowa limuzyna, która oferuje nieprzeciętne właściwości jezdne i piekielnie dużą moc. Jeszcze 10 lat temu sfinalizowanie zakupu takiego auta było niemożliwe. Z prostych przyczyn - takowych po prostu nie oferowano. Dzisiaj sytuacja wygląda inaczej. Niemalże każdy ekskluzywny producent posiada w swojej ofercie czterodrzwiowe luksusowe coupe. Zaliczamy do nich m.in.

przejdź do artykułu » data: 27.12.2012

testowany model: Audi S7 Sportback 4.0 V8 biturbo 420 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: motofilm.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

autokult.pl Audi S7 Sportback – grzeczniej się nie da?

Niemieccy producenci mają słabość do budowania sportowych wersji samochodów osobowych. Mercedes-Benz ma oddział AMG, w BMW odpowiada za nie specjalna dywizja oznaczona literą M, a Audi oferuje swoim klientom auta z emblematem RS. Producent z Ingolstadt oprócz RennSport ma w swoim katalogu coś jeszcze. To odmiany Sport oznaczone symbolem S, będące pomostem między samochodami do jazdy na co dzień a ekstremalnymi wersjami do naginania praw fizyki. Na przykładzie modelu S7 sprawdziłem, ile jest sportu w Sporcie.

przejdź do artykułu » data: 21.12.2012

testowany model: Audi S7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: autokult.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7

premiummoto.pl Audi S7 – nasz test

Kiedy test Audi „sponsoruje” literka „S” i cyferka 7, możecie spodziewać się niebagatelnej mocy i porażającej dynamiki, podszytych najnowocześniejszą technologią. Spodziewajcie się również, że doświadczycie ich w jednym z najbardziej luksusowych wnętrz znanych współczesnej motoryzacji, które otacza wyjątkowe nadwozie łączące najlepsze cechy coupe i czterodrzwiowej limuzyny. Nie zapomnijcie jednak, że literka S i cyferka 7 za sponsoring liczą sobie słono. Rozmowy zaczynają się od 400 tys. zł.

przejdź do artykułu » data: 25.11.2012

testowany model: Audi S7

kategoria: samochody osobowe serwis: premiummoto.pl
słowa kluczowe: audi, audi s7