Wybrany serwis: audiblogpl.com

audiblogpl.com Test: Audi TT

Moje pierwsze wrażenia z jazdy nowym TT przedstawiłem w artykule z polskiej premiery. Teraz po kilku dniach spędzonych z nową tetetką w zasadzie dużo się w tej kwestii nie zmieniło. Każdy szybszy zakręt za kierownicą to zdziwienie, że po jego dynamicznym pokonaniu można go przejechać jeszcze szybciej. Trakcja jest wręcz zadziwiająca!

przejdź do artykułu » data: 26.03.2015

testowany model: Audi TT

kategoria: samochody osobowe serwis: audiblogpl.com
słowa kluczowe: audi, audi tt

audiblogpl.com Test: Audi A7 Sportback

Sylwetka o długości ponad 4.9 metra i szerokości ponad 1.9 metra wygląda dosłownie jak rzeźba na kołach. Charakterystyczny przysadzisty tył sprawia, że A7 wygląda muskularnie, potężnie i ma w sobie dużo aparycji. Nawet w bezruchu sprawia wrażenie nieustannie napierającego do przodu a w czasie jazdy podczas przyspieszania przyprawia o opad szczeki u obserwatorów…szczególnie z tymi 21-calowymi obręczami i obniżonym pneumatycznym zawieszeniem.

przejdź do artykułu » data: 28.02.2015

testowany model: Audi A7 Sportback

kategoria: samochody osobowe serwis: audiblogpl.com
słowa kluczowe: audi, audi a7

audiblogpl.com Test ABPL: Audi RS5 Cabriolet

Według wielu osób kabriolet w polskich warunkach to równie zły wybór jak samochód sportowy. A jeśli by tak połączyć te dwie rzeczy... powinna z tego wyjść totalna klapa, ale czy na pewno? Zupełnie nie potwierdzającym tej teorii samochodem jest Audi RS5 Cabriolet - sportowy kabriolet którego w dodatku można używać na co dzień.

przejdź do artykułu » data: 18.05.2013

testowany model: Audi RS5 Cabriolet

kategoria: samochody osobowe serwis: audiblogpl.com
słowa kluczowe: audi, audi rs5