Wybrany serwis: autobrief.pl

autobrief.pl Przetestowany#4 – Suzuki SX4 S-Cross

Kiedy myślimy o samochodach z napędem 4 × 4, przed naszymi oczami stają – przeważnie – ogromne potwory, z dużymi silnikami, ogromnymi oponami, które zostały stworzone do szaleńczej jazdy po bezdrożach i bezkresach tego świata. Jednak z czasem napęd 4 × 4 stał się coraz bardziej popularny i trafia on nawet do samochodów, które przez fakt, że posiadają podwyższony prześwit nad kołami można podpiąć pod samochody uterenowiony. Co się jednak stanie, jeżeli napęd 4 × 4 dodamy do samochodu, który nawet nie wygląda na lekko przystosowanego do poza miejskich harcy?

przejdź do artykułu » data: 28.11.2016

testowany model: Suzuki SX4 S-Cross

kategoria: samochody osobowe serwis: autobrief.pl
słowa kluczowe: suzuki, suzuki sx4

autobrief.pl Przetestowany#3 – Peugeot 508!

Puegeot 508 to stosunkowo młody samochód – jego produkcja rozpoczyna się bowiem dopiero w roku 2010. Cztery lata później samochód przechodzi swój pierwszy face lifting i w tej wersji sprzedawany jest do dzisiaj. Warto wspomnieć, że 508 to następca jednego z lepszych samochodów tej marki – niezawodnej wersji 407. 508 to bardzo elegancko prezentujący się samochód; szeroka przednia maskownica, dobrze dobrane proporcje oraz pasek świateł LED-owych umieszczony na zderzaku sprawiają, że samochód prezentuję się z klasą, ale unika przy tym nudy i niepotrzebnej sztywności.

przejdź do artykułu » data: 22.04.2016

testowany model: Peugeot 508

kategoria: samochody osobowe serwis: autobrief.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

autobrief.pl Przetestowany#2 – Nissan X-Trail

Historia modelu X-Trail – dla ciekawskich nazwa samochodu w języku angielskim oznacza znajdowanie się poza szlakiem – rozpoczyna się w roku 2000 i jest to jeden z pierwszych kompaktowych crossoverów Nissana. Ciekawostką jest fakt, że samochód ten nigdy nie został wprowadzony na rynek Stanów Zjednoczonych.

przejdź do artykułu » data: 10.04.2016

testowany model: Nissan X-Trail

kategoria: samochody osobowe serwis: autobrief.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan x-trail

autobrief.pl Testujemy – Peugeot 308 !

Witajcie! Tytułem wstępu: przed nami dzisiaj wyjątkowa rzecz! Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju test Peugeota 308! Nie tracąc już ani chwili przejdźmy do konkretów. Jeszcze jedno -opinia, którą przeczytacie tutaj, jest moją prywatną – macie prawo się z nią nie zgadzać!

przejdź do artykułu » data: 07.03.2016

testowany model: Peugeot 308

kategoria: samochody osobowe serwis: autobrief.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 308