Wybrany serwis: autocentrum.pl

autocentrum.pl Toyota RAV4 AWD-i Hybrid – czy napęd ma jeszcze znaczenie?

Sprawdziliśmy nowy napęd AWD-i Toyoty. Zobaczcie, w jakich warunkach najlepiej się spisuje. Pewna marka zza zachodniej granicy, której auta od zawsze kojarzone były z napędem na tylną oś, przeprowadziła jakiś czas temu badanie wśród swoich klientów. Pytanie w ankiecie brzmiało: czy wiedzą, w jaki napęd wyposażone jest ich auto? Wyniki były negatywnym zaskoczeniem. Czy podobnie nie jest w klasie SUV-ów, w których AWD staje się zbędnym wydatkiem?

przejdź do artykułu » data: 16.09.2019

testowany model: Toyota RAV4 AWD-i Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: toyota, toyota rav4

autocentrum.pl Skoda Octavia RS – trzy modele, ale to ostatni zmienił wszystko! Zobacz porównanie

Skoda Octavia RS to od 19 lat samochód niepozorny, wciąż rodzinny, z kilkoma charakterystycznymi, ale dyskretnymi wyróżnikami z zewnątrz, jednak mający spore możliwości i naprawdę imponujące osiągi. Jak bardzo RS zmienił się od momentu wejścia na rynek?

przejdź do artykułu » data: 30.08.2019

testowany model: Skoda Octavia RS

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: skoda, skoda octavia

autocentrum.pl Opel Corsa GSi – 50% tego, na co liczyłem

Czy Opel Corsa GSi to hot hatch? Są takie auta, które wydają się być zbyt grzeczne, gdy bierzemy pod uwagę to, jakie asy mają w rękawie. Zalety i mocne strony nie mogą uratować sytuacji, kiedy słabości wychodzą przed szereg i przyćmiewają całość. Tak jest z Corsą GSi. Chociaż symbol zna każdy, to taki pomysł na „hot hatcha” raczej nie zostanie zapamiętany jako najbardziej udany. W pewnym sensie to oczywiście hot hatch, jednak tylko w połowie…

przejdź do artykułu » data: 26.08.2019

testowany model: Opel Corsa GSi

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: opel, opel corsa