Wybrany serwis: autocentrum.pl

autocentrum.pl Opel Zafira Life – nieoczekiwana zmiana

Nie ma co ukrywać, że segment minivanów staje się coraz większym marginesem. Producenci coraz częściej decydują się na całkowite porzucenie tego typu samochodów lub wymienienie ich na popularne SUV–y. Opel poszedł jednak inną drogą, przez co nowa Zafira stała się przestronnym kombivanem.

przejdź do artykułu » data: 01.07.2019

testowany model: Opel Zafira Life

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: opel, opel zafira

autocentrum.pl Opel Insignia Country Tourer – podniesione kombi zamiast SUV-a

Rynkiem motoryzacyjnym zawładnęła moda na wszelakiej maści SUV-y i crossovery. Każdy producent ma w swojej ofercie coraz więcej tego typu modeli, jednak w ich cieniu czają się bardzo sensowne i równie praktyczne kombi z lekko podniesionym zawieszeniem i plastikowymi dodatkami. Jednym z przedstawicieli tego niezbyt licznego gatunku jest Opel Insignia o wdzięcznym przydomku Country Tourer.

przejdź do artykułu » data: 27.06.2019

testowany model: Opel Insignia Country Tourer

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: opel, opel insignia

autocentrum.pl Citroen C5 Aircross – co ma ze starych Citroenów?

Na przestrzeni swojej 100–letniej historii Citroen nie raz zaskoczył klientów nie tylko wyglądem samochodów, ale także rozwiązaniami technicznymi. Marka bardzo chętnie wraca w różnych materiałach prasowych do przeszłości, dlatego też przy okazji kolejnego spotkania z Citroenem C5 Aircross postanowiłem sprawdzić, czy uda się w nim odnaleźć jakieś nawiązania do licznych poprzedników.

przejdź do artykułu » data: 22.06.2019

testowany model: Citroen C5 Aircross

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c5

autocentrum.pl Cupra Ateca – niewątpliwie jest przełomowa, ale czegoś mi w niej brakuje

Słowo „Cupra” jeszcze do niedawna kojarzyło się wyłącznie z dwoma rasowymi odmianami modeli w stajni Seata – Ibizą i Leonem. Dziś to słowo jest dużo bardziej istotne niż dotychczas. Wiele osób doskonale wie, że teraz to nowa marka, a co za tym idzie – to nowe pomysły, nowe decyzje i nowe ciekawe projekty. Pierwszym z nich jest model, który choć na pierwszy rzut oka może wydawać się odgrzewanym kotletem, to jednak nic bardziej mylnego.

przejdź do artykułu » data: 21.06.2019

testowany model: seat Cupra Ateca

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: seat, seat ateca