Wybrany serwis: autocentrum.pl

autocentrum.pl Mazda CX-30 – jechałem nią i wiem, że liczby nie mają tu znaczenia

Ci, którym po drodze jest z filozofią Mazdy, dostali nowy samochód. Tym razem padło na coraz bardziej popularny segment crossoverów. Jaka jest Mazda CX-30? My już wiemy. W ciągu ostatnich dwóch lat na rynku pojawiło się tak dużo crossoverów, że nie wypada ich już kategoryzować razem z SUV-ami. Bo SUV-y biorą wymiar pionowy na poważnie – mają wyższy prześwit i wyższe nadwozie. Mają też być jak najbardziej praktyczne. A crossovery starają się być bliżej zwykłego segmentu C.

przejdź do artykułu » data: 18.11.2019

testowany model: Mazda CX-30

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: mazda, mazda cx-30

autocentrum.pl Lexus UX 250h – taki powinien być samochód miejski klasy premium!

Oferta crossoverów staje się coraz gęstsza. Przez to też coraz trudniej jest się wyróżnić. Jak sobie z tym poradzić? Lexus UX 250h może mieć odpowiedź. Lexus UX to miejski crossover klasy premium. Już to zapewnia mu miejsce w nieco węższym gronie konkurentów, gdzie staje w szranki z komputerowym Audi Q3 i przyjemnym w prowadzeniu BMW X2.

przejdź do artykułu » data: 15.11.2019

testowany model: Lexus UX 250h

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: lexus, lexus ux

autocentrum.pl Odświeżone Audi Q7 – czym ma nas do siebie przekonać?

Technologiczny wyścig zbrojeń w motoryzacji trwa już od wielu lat. Jest on szczególnie dobrze widoczny w segmencie premium, wśród topowych modeli, które z reguły są wyposażane w najnowsze zdobycze techniki, jakie obecnie dany producent ma w swoim arsenale. Nie inaczej jest i w przypadku odświeżonego właśnie Audi Q7, które otrzymało szereg nowych rozwiązań technicznych, mających zagwarantować kierowcy i pasażerom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

przejdź do artykułu » data: 07.11.2019

testowany model: Audi Q7

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: audi, audi q7

autocentrum.pl Hyundai Kona Electric – czarny koń

Samochody elektryczne to nadal nowość – i jako nowość, nie wszystkie nadają się jeszcze do tego, by zwykły Kowalski przesiadł się do elektryka. Nie wszystkie, ale są takie, które już teraz są w stanie zastąpić samochody z silnikami spalinowymi. I Hyundai Kona Electric jest jednym z nich.

przejdź do artykułu » data: 23.10.2019

testowany model: Hyundai Kona Electric

kategoria: samochody osobowe serwis: autocentrum.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai kona