Wybrany serwis: autogaleria.pl

autogaleria.pl Nissan Leaf 40 kWh Acenta. Łapie się na dopłaty, czy warto go rozważyć? TEST, OPINIA

Patrząc w cenniki widzimy, że Nissan Leaf 40 kWh należy do tańszych "elektryków" na naszym rynku. Łapie się też na rządowe dopłaty. Warto to sprawdzić. Musimy sobie na początku powiedzieć od razu jedną rzecz. Nissan Leaf 40 kWh mieści się w limitach dopłat w programie "Zielony Samochód" (do 125 000 zł), ale tylko w promocji, która obejmuje samochody z roku produkcji 2019 (przynajmniej oficjalnie).

przejdź do artykułu » data: 09.11.2020

testowany model: Nissan Leaf 40 kWh Acenta

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: nissan, nissan leaf

autogaleria.pl SEAT Leon 1.5 TSI z ręczną skrzynią ma wszystko czego potrzebujecie. I parę rzeczy, których nie chcecie - TEST, OPINIA

Po premierze pojawiły się głosy (i wciąż się pojawiają), że nowy SEAT Leon jest generyczny z wyglądu i wystarczy mu doczepić inny znaczek, a będzie i tak pasowało. Zwłaszcza, że poprzednie generacje miały swój bardzo charakterystyczny styl. Faktem jest, że pod względem bryły, nowa propozycja z Hiszpanii jest nieco "beżowa", ale ważne są detale i konfiguracja. Muszę przyznać, że testowy egzemplarz wygląda nieźle.

przejdź do artykułu » data: 04.11.2020

testowany model: SEAT Leon 1.5 TSI

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: seat, seat leon

autogaleria.pl Volkswagen Grand California to willa na kołach. Podróżowanie nim wymaga jednak pokory (i przygotowania) - TEST, OPINIA

Tuż po odbiorze kluczyków do tego auta poszedłem na parking i stanąłem popatrzeć kilka dobrych chwil na kolosa, z którym przyjdzie mi się zmierzyć. Volkswagen Grand California może i jest willą na kołach, ale uwierzcie mi - wyprawa takim autem wymaga pokory i przede wszystkim odrobiny pomyślunku.

przejdź do artykułu » data: 26.10.2020

testowany model: Volkswagen Grand California

kategoria: samochody użytkowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen grand california

autogaleria.pl Volkswagen Golf 1.5 eTSI Mild Hybrid - jak sprawdza się miękka hybryda w tym aucie? - TEST, OPINIA, ZUŻYCIE PALIWA

Volkswagen Golf 1.5 eTSI wykorzystuje system miękkiej hybrydy, który ma wpływać na bardzo niskie zużycie paliwa. Lubię sprawdzać obietnice producentów, tak więc ruszamy na długie pomiary zużycia paliwa!

przejdź do artykułu » data: 20.10.2020

testowany model: Volkswagen Golf 1.5 eTSI Mild Hybrid

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen golf

autogaleria.pl Honda Civic Sport Line 1.0 Turbo. Styl ważniejszy od treści - TEST, OPINIA

Patrząc na testowy samochód i mając w pamięci historię Hondy, równie dobrze mógłby to być nowy Type R. Agresywne zderzaki, dyfuzor, niewielka lotka na klapie i "półlotki" nad szybą sprawiają, że wóz wygląda na ostrego zawodnika. Brakuje tylko jakiejś ciekawej końcówki wydechu. W ogóle jej brakuje, bo jest schowana za zderzakiem. I po tym najbardziej widać, że to Honda Civic Sport Line, a nie jakaś mocna wersja.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2020

testowany model: Honda Civic Sport Line 1.0 Turbo

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic

autogaleria.pl Hyundai i30 po faceliftingu na dwa sposoby. Oba są bardzo fajne - TEST, OPINIA

Hyundai i30 po faceliftingu w naszym teście ma dwie twarze. Pierwsza to hatchback z bazową "benzyną", a drugi to kombi z dieslem. Wypadły naprawdę dobrze. Choć Hyundai i30 FL po faceliftingu zyskał nieco charakteru, jeśli chodzi o wygląd, to umówmy się, że nie jest to samochód pierwszego wyboru, jeśli myślimy o emocjach. Trudno jednak zarzucić mu, że wygląda źle. Co najwyżej trochę nijako. Zwłaszcza, że oba samochody w teście są w tej samej, zupełnie "bezbarwnej" konfiguracji beżowo-brązowego nadwozia i średniej wersji wyposażenia.

przejdź do artykułu » data: 02.10.2020

testowany model: Hyundai i30

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: hyundai, hyundai i30