Wybrany serwis: autogaleria.pl

autogaleria.pl TEST: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD Instyle – nowa twarz, stara szkoła

Za chwilę stuknie mu 10 lat, więc pora na… kolejny facelifting. Mitsubishi ASX dostał „nowy” silnik – 2.0 MIVEC. Testujemy wersję 4WD Instyle. To już czwarta odsłona w dalszym ciągu jedynej generacji japońskiego mini-SUVa. I chyba najlepiej wyglądająca. Gruntownej przemiany doświadczył oczywiście przedni pas, który narysowano w stylistyce zapoczątkowanej przez model Eclipse Cross. Dalej jest już znacznie bardziej klasycznie. Sprawdźmy, jak Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD wypada na tle aktualnej konkurencji.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2020

testowany model: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD Instyle

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

autogaleria.pl TEST: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM. Jeśli jeździsz w długie trasy…

Opel Astra przeszedł lifting, który przyniósł przede wszystkim duże zmiany pod maską. Stosowany dotychczas czterocylindrowy diesel ustąpił miejsca nowej konstrukcji o mniejszej pojemności z okrojonej z jednego cylindra. Jak sprawdza się to rozwiązanie w tym kompaktowym aucie?

przejdź do artykułu » data: 04.02.2020

testowany model: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: opel, opel astra

autogaleria.pl Ładowany z gniazdka. Opel Grandland X Hybrid4 w pierwszym teście

Opel Grandland X Hybrid4 to najmocniejszy i hybrydowy wariant tego auta - do tego z wyczekiwanym napędem na cztery koła. Jak się sprawdza? Co ciekawe, mimo, że Opel jest najmłodszą marką w koncernie PSA, to bliźniacze modele Peugeota, czyli 3008 oraz Citroena (C5 Aircross) póki co muszą zadowolić się wersją z napędem na jedną oś. Jak więc sprawdza się Opel Grandland X Hybrid4? Sprawdziłem go na drogach niemieckiego "czarnego lasu", gdzie w skrajnie różnych warunkach mógł pokazać swoje możliwości.

przejdź do artykułu » data: 30.01.2020

testowany model: Opel Grandland X Hybrid4

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: opel, opel grandland x

autogaleria.pl TEST: BMW X4 M Competition – mieszane priorytety

W kategorii bardzo szybkich SUV-ów kandydatów do pozycji lidera jest zaskakująco dużo, a moce sięgają nawet ponad 700 koni mechanicznych. BMW wystawia aż czterech reprezentantów tego segmentu, będących pełnoprawnymi autami z rodziny M. Z numerów od 3 do 6 wylosowaliśmy „czwórkę”, a więc model X4 M Competition. Oznacza to dokładnie 510 KM, czyli moc… mniej więcej ze środka rynkowej stawki. Motoryzacyjny świat zwariował?

przejdź do artykułu » data: 29.01.2020

testowany model: BMW X4 M Competition

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw x4