Wybrany serwis: autogaleria.pl

autogaleria.pl TEST: Peugeot 208 1.2 PureTech GT-Line, czyli anatomia zwycięzcy

Peugeot 208 przyszedł i... pozamiatał. Świetne opinie oraz tytuł "Car Of The Year 2020" wyróżniają tego malucha. Tylko czy faktycznie jest tak dobrym autem? Nie będę ukrywać - po pierwszych zdjęciach, które pojawiły się w sieci, miałem pewne wątpliwości co do stylistyki tego samochodu. Poprzednik był bardzo udany i miał dobre opinie. Tymczasem nowa generacja postanowiła zachować ogólną formę, ale ubrała ją w nowoczesny, a wręcz futurystyczny strój. Całą konstrukcję oparto też na nowej płycie podłogowej. Czy Peugeot 208 na tym zyskał?

przejdź do artykułu » data: 25.03.2020

testowany model: Peugeot 208 1.2 PureTech GT-Line

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 208

autogaleria.pl TEST: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD Instyle – nowa twarz, stara szkoła

Za chwilę stuknie mu 10 lat, więc pora na… kolejny facelifting. Mitsubishi ASX dostał „nowy” silnik – 2.0 MIVEC. Testujemy wersję 4WD Instyle. To już czwarta odsłona w dalszym ciągu jedynej generacji japońskiego mini-SUVa. I chyba najlepiej wyglądająca. Gruntownej przemiany doświadczył oczywiście przedni pas, który narysowano w stylistyce zapoczątkowanej przez model Eclipse Cross. Dalej jest już znacznie bardziej klasycznie. Sprawdźmy, jak Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD wypada na tle aktualnej konkurencji.

przejdź do artykułu » data: 05.02.2020

testowany model: Mitsubishi ASX 2.0 MIVEC 4WD Instyle

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: mitsubishi, mitsubishi asx

autogaleria.pl TEST: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM. Jeśli jeździsz w długie trasy…

Opel Astra przeszedł lifting, który przyniósł przede wszystkim duże zmiany pod maską. Stosowany dotychczas czterocylindrowy diesel ustąpił miejsca nowej konstrukcji o mniejszej pojemności z okrojonej z jednego cylindra. Jak sprawdza się to rozwiązanie w tym kompaktowym aucie?

przejdź do artykułu » data: 04.02.2020

testowany model: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: opel, opel astra