Wybrany serwis: autogaleria.pl

autogaleria.pl BMW M3 Competition ustawia poprzeczkę bardzo wysoko. I to nie jedną - TEST, OPINIA

Niech te wielkie nerki nie przysłonią Wam obrazu sytuacji. BMW M3 Competition okazało się tak dobre, że do opisu potrzebne były dwa teksty. "Wielkie nerki" to hasło odmieniane przez wszystkie przypadki w kontekście nowego BMW serii 4, a także nowych "M-ek". Bo nie sposób nie zauważyć, że M3 dostało przód właśnie od odmiany dwudrzwiowej. Internet płonie od, niekoniecznie pozytywnych, komentarzy. Naszym, redakcyjnym zdaniem, na żywo jest lepiej. W przypadku M3/M4 jest nawet bardzo dobrze. Ale zostawmy wygląd.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: BMW M3 Competition

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw m3

autogaleria.pl Peugeot e-Traveller jako "elektryk" zupełnie do mnie nie trafia - TEST, OPINIA

Wersja spalinowa jest jednym z najlepszych dużych vanów na rynku. Jest wygodna i praktyczna. Ale Peugeot e-Traveller jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Peugeot e-Traveller jest jednym z przedstawicieli coraz intensywniej "eksplodującego" rynku elektrycznych samochodów "dostawczych". No właśnie. W przypadku modeli dostawczych, czy prostych "brygadówek" kupuję ten koncept. Po mieście taki samochód rzadko jeździ więcej niż 300 - 400 km. Zakładam, że pewnie w ciągu dnia może się podładować chociaż z pół godzinki. Więc pełna zgoda.

przejdź do artykułu » data: 19.05.2021

testowany model: Peugeot e-Traveller

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot e-traveller

autogaleria.pl Citroen C4 to samochód, który pokochasz albo znienawidzisz - TEST, OPINIA

Ma specyficzną sylwetkę, nietypowe wnętrze, ograniczoną paletę jednostek napędowych i unikalne zawieszenie. Citroen C4 to auto dla indywidualistów - albo pokochacie ten samochód, albo go znienawidzicie. Citroen rozwija się w bardzo specyficzny sposób. Mam wrażenie, że marka ta stała się tą nieco bardziej budżetową odnogą PSA, teraz także Stellantis. Efektowny wygląd, proste rozwiązania, ograniczona paleta modeli i jednostek napędowych - oto przepis na sukces marki z szewronami w logo. Nowy Citroen C4 wpisuje się w te założenia.

przejdź do artykułu » data: 10.05.2021

testowany model: Citroen C4

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: citroen, citroen c4

autogaleria.pl BMW iX3. Tak to się powinno robić - TEST, OPINIA

BMW iX3 nie budziło mojej ekscytacji. SUV. Bez 4x4, elektryczny i "przerobiony" ze spalinowego. A niesłusznie, bo to niesamowicie dopracowany samochód. Przyznam, że nie jeździłem jeszcze aktualną generacją BMW X3. Ten "władca przedszkolnych parkingów" jakoś zupełnie mnie omijał, a ja i sam nie zabiegałem o niego specjalnie. Kiedy wpadło mi BMW iX3, czyli jego elektryczna wersja, też byłem sceptyczny. Bo samochody elektryczne, które nie są zaprojektowane od zera, nie zawsze wychodzą dobrze. Tymczasem okazało się, że BMW zrobiło niesamowicie kompletną maszynę.

przejdź do artykułu » data: 27.04.2021

testowany model: BMW iX3

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw ix3

autogaleria.pl Volkswagen ID.4. Szybka randka z elektrycznym SUV-em za 202 000 zł - TEST, OPINIA

Volkswagen ID.4 ma być motorem napędowym dla gamy elektryków marki. Wygląda ciekawie, ma dobre ceny i przyzwoite możliwości. Czy to wystarczy? Zaliczyłem krótką, trzygodzinną randkę z tym autem, która pozwoliła mi odkryć część zalet i wad.

przejdź do artykułu » data: 19.04.2021

testowany model: Volkswagen ID.4

kategoria: samochody osobowe serwis: autogaleria.pl
słowa kluczowe: volkswagen, volkswagen id.4