Wybrany serwis: autotesty.com.pl

autotesty.com.pl TEST - Ford Focus ST 2,3 Ecoboost 280 KM

Do naszej redakcji wjechał z wielkim hukiem Ford Focus ST z turbodoładowanym silnikiem benzynowym Ecoboost o pojemności 2,3 litra i mocy 280KM zestrojonym przez zawodników z drużyny Ford Performance. Typowa zabawka dla dużych chłopców. Auto dostarcza wiele pozytywnych wrażeń z jazdy kierowcy szczególnie w momentach, kiedy droga zaczyna się robić „krzywa”. Dzięki adaptacyjnym amortyzatorom dosłownie klei się drogi przy wysokich prędkościach jak również, pozwala na komfortową jazdę na co dzień.

przejdź do artykułu » data: 09.06.2020

testowany model: Ford Focus ST 2,3 Ecoboost 280 KM

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

autotesty.com.pl TEST - Volvo S60 R-Design T5

Nie będę ukrywać, że jestem bardzo dużą fanką marki Volvo. Tym razem jednak spodziewałam się klasycznego Volvo S60, typowego dla ustatkowanego mężczyzny w średnim wieku? Nic z tych rzeczy. Volvo powiedziało dość, a nowy model S60 R-Design stara się zawłaszczyć klientów konkurencji. Bezpośredni rywale, czyli Audi A4, BMW3, Mercedes klasy C mogą zacząć się obawiać.

przejdź do artykułu » data: 02.06.2020

testowany model: Volvo S60 R-Design T5

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: volvo, volvo s60

autotesty.com.pl TEST - Honda CIVIC 1.5 Turbo SPORT+

Honda Civic 1.5 Turbo to samochód dla osób które czerpią radość z jazdy i mają duże oczekiwania do dynamiki oraz pewności prowadzenia auta. Nie bez znaczenia jest tu agresywny wygląd, który jednoznacznie określa sportowy charakter tego modelu. Nie jest to auto, które odznacza się praktycznością natomiast oferowana przestrzeń przez Hondę oraz tryby jazdy pozwalają na ekonomiczną eksploatację pojazdu.

przejdź do artykułu » data: 13.03.2020

testowany model: Honda CIVIC 1.5 Turbo SPORT+

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: honda, honda civic

autotesty.com.pl TEST - Renault Kadjar 1.7 Blue dCi 4×4 Intens

Renault Kadjar zawsze zasługiwało na uwagę patrząc na ofertę crossoverów a wprowadzenie lekkich poprawek i zmian jeszcze bardziej podnoszą jego notowania na tle konkurencji. Nowe silniki oznaczają znaczną poprawę wydajności przy dużej oszczędności paliwa. Niektórzy rywale lepiej zachowują się na drodze inni mają bardzo wyrafinowane wnętrze, ale szukając praktycznego, wygodnego i wszechstronnego crossovera nie sposób przejść obojętnie obok Kadjara.

przejdź do artykułu » data: 02.03.2020

testowany model: Renault Kadjar 1.7 Blue dCi 4×4 Intens

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: renault, renault kadjar

autotesty.com.pl TEST - Peugeot 508 1.5 BlueHDI Gt-line

W obecnie panującym trendzie na SUV-y markę Peugeot zdecydowanie można pochwalić za produkcję stylowego i sportowego modelu 508. Dzięki atrakcyjnej sylwetce i przyjemnej charakterystyce prowadzenia powinien zainteresować kierowców, którzy szukają trochę zabawy i nietuzinkowości.

przejdź do artykułu » data: 21.02.2020

testowany model: Peugeot 508 1.5 BlueHDI Gt-line

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: peugeot, peugeot 508

autotesty.com.pl TEST - Ford Focus Active 2.0 Eco Blue 150 km 8AT

Ford posiada solidną ofertę SUV-ów w Europe z gamą małych samochodów, takich jak EcoSport, kompaktowy Kuga i duży EDGE, a także hybrydowy plug-in Explorer. Natomiast nadal są klienci, którzy poszukują kombi o charakterystyce outdoor. Właśnie do nich Ford kieruje modele o nazwie Active.

przejdź do artykułu » data: 17.02.2020

testowany model: Ford Focus Active 2.0 Eco Blue 150 km 8AT

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford focus

autotesty.com.pl TEST - SsangYong Tivoli FL 1.5 GDI-T 163 KM AT6

SsangYong Tivoli to osobowy crossover segmentu B produkowany przez południowokoreański koncern motoryzacyjny SsangYong Motor Company od 2015 roku. Natomiast wersja po liftingu z 2019, który mieliśmy okazję testować nadała prawdziwy charakter dla tego auta.

przejdź do artykułu » data: 29.01.2020

testowany model: SsangYong Tivoli FL 1.5 GDI-T 163 KM AT6

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ssangyong, ssangyong tivoli

autotesty.com.pl TEST - Ford Edge ST- Line 2.0 238 KM EcoBlue 4×4 (2019)

Od 2015 roku na europejskim rynku, Edge oferuje niezwykły kompromis między konkurentami z segmentu C, takimi jak Honda CR-V, a klasą premium aut, takich jak Audi Q5. Ford Edge został zaktualizowany w 2019 roku i jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie SUV-em marki. Przód został delikatnie odświeżony, a jego trapezoidalna osłona chłodnicy nie łączy się już z przednimi lampami, które również zostały zaprojektowane na nowo. Co do tylnej części nadwozia, zdania są dość mocno podzielone.

przejdź do artykułu » data: 07.01.2020

testowany model: Ford Edge ST- Line 2.0 238 KM EcoBlue 4×4 (2019)

kategoria: samochody osobowe serwis: autotesty.com.pl
słowa kluczowe: ford, ford edge