Wybrany serwis: autoxaan.bloog.pl

autoxaan.bloog.pl Spieszmy się kochać Peugeota, tak rzadko jeździ

Test Peugeota 406 w wersji Coupe jest bez wątpienia jedynym takim testem, w którym najczęściej używanym słowem jest wyraz ALE. Zacznijmy od wyglądu. Decyzja powierzenia stylistyki tego auta Pininfarinie była zdecydowanie najlepszą decyzją Peugeota. Samochód mimo 10 lat wygląda nadal bardzo nowocześnie i, co bardzo ważne przy samochodach klasy Grand Tourismo, elegancko. Tuning nadwozia poprzez dodanie wielkich spojlerów jest tutaj bardzo nie na miejscu...

przejdź do artykułu » data: 01.09.2007

testowany model: Peugeot 406 Coupe 3.0 V6

kategoria: samochody osobowe serwis: autoxaan.bloog.pl
słowa kluczowe: coupe, peugeot, peugeot 406, peugeot 406 używane, używane

autoxaan.bloog.pl Dawna koleżanka z podwórka

To jest tak jak z wakacyjną miłością. Niby ta sama dziewczyna co przed rokiem ale teraz jest nieco dojrzalsza, ładniejsza i z lepszymi manierami. Tylko dlaczego zmieniła również imię na A6? „Setka” była zbyt prostacka? Prawdę mówiąc wystarczy przeczytać artykuł wcześniej (Audi 100 C4) aby wiedzieć wszystko na temat tego A6.

przejdź do artykułu » data: 01.05.2007

testowany model: Audi A6 2.5 TDI

kategoria: samochody osobowe serwis: autoxaan.bloog.pl
słowa kluczowe: audi, audi a6, audi a6 używane, używane

autoxaan.bloog.pl Jak fajna szesnastolatka

Audi z lat 90-tych to naprawdę dobre auta. Stara niemiecka szkoła budowania samochodów jest tu widoczna na każdym kroku. Karoseria auta dzięki temu, że nie była zaprojektowana zbyt krzykliwie jest ponadczasowa i elegancka. Żeby auto nie ginęło dzisiaj w tłumie, dobrze jest od razu obuć je w duże aluminiowe felgi i wymienić przedni standardowy grill na czarną siatkę. Niewielka praca a efekt jest imponujący. Tylny polerowany wydech o średnicy zbliżonej do wydechów F-16 to już tylko formalność. Takie właśnie auto miałem przyjemność ujeżdżania przez pewien czas.

przejdź do artykułu » data: 01.02.2007

testowany model: Audi 100 2.8 V6

kategoria: samochody osobowe serwis: autoxaan.bloog.pl
słowa kluczowe: audi, audi 100, audi 100 używane, używane

autoxaan.bloog.pl Papucie i ciepłe skarpety

Laguna II podąża za legendą swojej poprzedniczki. Jej stylistyka jest zwarta i dynamiczna. Zwłaszcza w wersji Prestige, która w odniesieniu do wersji "pospolitej" wyróżnia się małym srebrnym plasticzkiem na przodzie i dwa razy większą ceną. Z 1100 kilometrów przejechanych tym autem, 200 z nich pokonałem jako kierowca. O 199km za dużo.

przejdź do artykułu » data: 01.02.2007

testowany model: Renault Laguna 2.2 dCi

kategoria: samochody osobowe serwis: autoxaan.bloog.pl
słowa kluczowe: renault, renault laguna, renault laguna używane, używane

autoxaan.bloog.pl Przereklamowany

Ten samochód to idealny przykład, że minęły już czasy kiedy to auto było projektowane na deskach kreślarskich przez kilku fanatyków w garażu jednego z nich. Teraz są działy, sekcje i zespoły porozrzucane niejednokrotnie po całym świecie które wspólnie budują nie samochód lecz produkt, towar.

przejdź do artykułu » data: 01.02.2007

testowany model: BMW 525 tds|

kategoria: samochody osobowe serwis: autoxaan.bloog.pl
słowa kluczowe: bmw, bmw seria 5, bmw seria 5 używane, używane